Kuu horoskoop Skorpion mai 2024

See on suurepärane võimalus ületada armukadeduse ja domineerimisjanuga seotud instinktiivsed hoiakud. Jupiter ja Uraan, kaks vabastajat, heas mõttes koos märgiga aitavad teid. Nii näevad nad elu teisest vaatenurgast ja see soodustab märkimisväärselt sisemist kasvu; mis omakorda toob kasu, mida nad saavad igapäevaelus näha. Eelkõige suudavad nad jääda rahulikuks ja kasutada ära kõik võimalused, mis neile ette tulevad, nii isiklikud kui ka ühiskondlikud. Lisaks on nad teistele väga toeks. Horoskoop Skorpion mai 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Armastuses, sõprussuhetes ja perekonnas oskad lahendada konflikte ja luua leplikku õhkkonda. Kuu keskel tunneb su partner end sinu poolt pisut hooletusse jäetuna. Üllata teda tema lemmiktoiduga. Horoskoop Skorpion mai 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Võimalik, et peate oma ettevõtte edukaks juhtimiseks tegema nutikat tööd; samas kui teie meel võib pidevalt mõelda perekondlikele probleemidele. Küll aga võid kuu lõpus nutikalt mõelda ja häid ärilisi liigutusi teha ning seeläbi kauplemistoimingutes ajakaotust korvata. Samuti võite teha mõned selged ja olulised otsused, et tõsta oma äri kõrgemale tasemele. Kuu horoskoop Skorpion mai 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Mai tähistab teie emotsioonide teatud langust ja kui rääkida oma parema poolega tulevikust, siis tunnete, et see ei puuduta teid üldse. Kui see juhtub, siis ära tee vabandusi, vii oma partnerile kurssi planeedi positsioonidega ja nende mõjuga sinu käitumisele! Merkuuri mõju on vaieldamatu ja teil on vähemalt hea vabandus. Kuid Skorpion peab oma partnerile näitama, et nad hoolivad temast, ükskõik mida. Tõsiste asjade arutamise võib jätta mõneks muuks korraks.

Astroloogiline prognoos Skorpion mai 2024

Tavaliselt armastab Skorpion kiireid muutusi ja naudib elu pakutavaid väljakutseid, kuid oled pikka aega olnud maa mõju all ja siis on turvalisus olnud tähtsam kui seiklus.

Tervis

Oled karm ja vaatamata mõnele juhuslikule ja mööduvale elujõu langusele läheb sul hästi. Kuid ole ettevaatlik kuu alguses, kui nii Veenus kui Merkuur ja Päike saadavad sulle destabiliseerivaid kiiri. Parem on mai lõpp, mil tunned end täiuslikult enda, oma tujude ja keha üle kontrolli all.

Karjäär

Tundub, et sõbrad ja pere toetavad sind karjääris. On pettumusi, mille muudate positiivseks. Lisaks tundub, et töökohal valitseb harmooniline õhkkond. Osaliselt seetõttu ei peagi eesmärkide saavutamiseks palju pingutama. Rahaasjade osas näivad asjad mõnevõrra paranevat. Seda toetavad ka sotsiaalsed kontaktid.

Raha

Sinu olemuse emotsionaalne pool võtab võimust. Planeedid annavad teile suurepärase intuitsiooni, et teid probleemidest välja tuua. Leiate õiged sõnad ja väljute tähtsast arutelust võitjana. Oled enesekindel ja tunned end võitjana (nii tööalaselt kui ka eraeluliselt). Sa peaksid otsima vaimset teejuhti, autoriteeti, kedagi, kellelt eeskuju võtta.

Suhted

Kena vaade, sa oled privilegeeritud, kevad paneb sind hea välja nägema. Sa usaldad inimesi, keda armastad, ilma midagi vastu ootamata. Uus maastik (ekskursioon, pidu…) loob piduliku õhkkonna, olete lummatud. Alates hetkest, kui olete õnnelik, unustate kadeda.

Rahandus

Skorpioni spetsialistid võivad sel kuul oma võimeid hästi juhtida ja oma ülesanded täita. Kuid suure töökoormuse tõttu ei pruugi te perele palju aega pühendada. Kuigi teie töö tõhusus võib aidata teil tööl loorbereid saavutada, peate arvestama ka perega ja oma elu selle järgi tasakaalustama.

Astroloogi nõuanded

Skorpioni maikuu võti peaks olema hingamissüsteemi eest hoolitsemine. Aeroobsed harjutused aitavad võidelda gripi ja kopsupõletiku vastu. Samuti on oluline tsitrusviljade suurem tarbimine nende kõrge C-vitamiini sisalduse tõttu, mis on oluline nende immunoloogia tõstmiseks. Need Skorpioni põliselanikud, kes suitsetavad liiga palju, peavad leidma viisi, kuidas loobuda harjumusest, mis tühjendab neilt energiat ja kahjustab nende intellektuaalset ja füüsilist jõudlust.Mai ei anna sujuvat algust. Tõenäoliselt maadled paljude mõtetega, kuid peagi mõistad, kuidas toime tulla sellega, mis sulle muret valmistab. Tegelikult on selle perioodi iseloomulik noot sihikindlus: naudite hävimatut tahtejõudu, mis on võimeline sündmusi soovitud suunas painutama. Muidugi ei saa see olema väga lihtne, ka seetõttu, et nagu viimasel ajal sageli juhtub, tuleb ette ootamatuid sündmusi. Aga teist saab vaprad ja ägedad võitlejad!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Skorpion juuli 2024

Ainult Päikese heledus kuni 22. ja Merkuuri heledus 1.-9. juulini, mõlemad hõivavad pikkade reiside ruumi-, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga