Kuu horoskoop Skorpion juuni 2024

Jupiteri ja Uraani vabastav mõju Jääras, muuhulgas Skorpionide tervise ja harjumuste alale, paneb nad omaks võtma uue elustiili, mida iseloomustab vanade mürgiste harjumuste eest hoolitsemine ja nendest loobumine. Nad süvenevad loodusvarade alaste teadmiste otsimisse ja rakendavad neid kirega, mida panustavad kõigesse, mida nad teevad. Alates 22. kuupäevast on neil soodne periood reisimiseks või uute õpingute alustamiseks humanitaarteaduste vallas. Nautige. Horoskoop Skorpion juuni 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kas elate partnerluses? Siis võid loota väga õnneliku kuu peale. Teie horoskoop näitab, et teie ja teie partner lähenete teineteisele peale surumata. Elad ühtekuuluvustunnet, kuid ei kaota kunagi iseseisvust. Seega tuleb armastuse jaoks hea kuu. Ka singlid ei jää ilma. Veenusel on teile varuks huvitav kohtumine. Horoskoop Skorpion juuni 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Partnerlusettevõtted õitsevad tõenäoliselt. See periood peaks osutuma eriti kasulikuks neile, kes tegelevad väliskaubandusega. Impordi- ja ekspordiärid osutuvad tõenäoliselt väga kasumlikuks. Kuid praegu on mõistlik vältida uusi investeeringuid partnerlusettevõtetesse. Kuu horoskoop Skorpion juuni 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Perekond peaks olema iga inimese üks peamisi prioriteete ja Skorpion mõistab seda sel perioodil. Oled asendamatu osa oma pereringist ning enamik lähedasi toetub sinu tarkusele, nõuannetele ja objektiivsele nägemusele võimalikest probleemidest. Kui annate neile käe, saab juunist suure harmoonia ja solidaarsuse aeg. Kuid ärge unustage oma vajadusi ja hoolitsege ka oma keha eest. Regulaarne treening ja tervislik toitumine võivad teha imesid.

Astroloogiline prognoos Skorpion juuni 2024

Oled turvalisest ja tuttavast väsinud.

Tervis

Juuni jaguneb kaheks selgeks osaks. Esimeses energias on tipus vastupidavus väsimusele ja seega ka lihastoonus ning see võimaldab teil harjutada füüsilist tegevust või pakkuda ammendavalt oma heaolu. Esteetika jaoks on suurem osa kuust ok. Alates juuni keskpaigast märgatav jõu langus koos suureneva närvilisusega.

Karjäär

Tundub, et töös valitseb harmoonia. See edendab suhteid kolleegidega ja tagab, et suudate eesmärke saavutada. Lisaks tundub, et saate oma pingutuste eest tasu. Juuni tundub olevat positiivne kuu ka teise töö jaoks. Finantsvaldkonnas näivad asjad juunis edasi-tagasi minevat. Kokkuvõttes ei paista see üldist finantspilti mõjutavat.

Raha

Kuu lõpus peavad Skorpionid leppima paljude kompromissidega, sest ainult nii saab soovitud tulemusi saavutada.

Suhted

Juuni tõotab tulla suve kõige kütkestavam kuu. Soojavereline Skorpion, tähtede jõud kuulub sulle; suhe on haripunktis, teie ellu tulevad võluvad inimesed. Muutus segab teie armuelu, käes on kogu õnne suvi, teil on vedanud.

Rahandus

Skorpioni meditsiini- ja IT-valdkonna spetsialistid võivad kogeda töös pingeid. Kuid õpetamisvaldkonnas töötavad inimesed, nagu professorid ja teadusvaldkonnas töötavad inimesed, nägid oma töökohtadel paremaid tulemusi. Avaneda võivad uued võimalused ja võite loota ka oma sissetulekute olulisele suurenemisele.

Astroloogi nõuanded

Tuleb olla ettevaatlik, et mitte võtta mingeid riske, kuna on oht saada lööke, õnnetusi, teravaid vigastusi ja kõrget palavikku. Skorpion taastab kontrolli olukorra ja oma keha üle kuu lõpupoole, kui lisaks tunneb ta end vähem närvilisena. Mõned vitamiinid, et tunda end tugevamana, tulevad kasuks. Seksuaalselt valmistavad juunikuu esimesed kolm nädalat mõnevõrra pettumust, kuid viimasel saavad sodiaagist kirglikud anda oma instinktidele vabad käed, ilma igasuguste repressioonide ja takistusteta.Energiline ja vitaalne, täis häid kavatsusi ja oma programmide elluviimiseks vajaliku tahtejõuga, tunnete, et kontrollite ennast, oma elu ja reaktsioone. Isegi emotsioonid tõusevad peagi tooni ja annavad sulle armsa kaasosalise inimestega, keda sa armastad, olgu perekond või mitte. Kuid kuu keskpaigast saabub Marss, et häirida seda peaaegu täiuslikku kliimat. Võib juhtuda, et juhtuvad kodused ettenägematud sündmused või tunnete end närvilise ja tundlikuna.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Skorpion juuli 2024

Ainult Päikese heledus kuni 22. ja Merkuuri heledus 1.-9. juulini, mõlemad hõivavad pikkade reiside ruumi-, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga