Kuu horoskoop Skorpion juuli 2024

Ainult Päikese heledus kuni 22. ja Merkuuri heledus 1.-9. juulini, mõlemad hõivavad pikkade reiside ruumi-, võib kartmata ja eksimatult öelda, et teile pakutakse lõputult reisimisvõimalusi. Rohkem kui üks Skorpion kohtub kaugel elavate sugulastega ja naudib väga meeldivaid hetki. Põliselanikele, kes tööpõhjustel reisida ei saa, tulevad ootamatud külaskäigud välismaalt. Nad naudivad ka intensiivset seltsielu. Horoskoop Skorpion juuli 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Oled hetkel veidi reserveeritud, kas tõmbaksid pigem tagasi? Selle põhjuseks on Veenus, mis on juulis teie tähemärgi suhtes mõnevõrra kriitiline. Te võtate tempot maha: Olge täiesti loomulik, teil on see vastupandamatu ja võrgutav karisma, mis võlub inimesi täielikult, väga tundlik, sügav. Panusta selle peale. Siis läheb see armastusega varsti jälle korda. Horoskoop Skorpion juuli 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ettevõtjad ja füüsilisest isikust ettevõtjad võivad nüüd saada häid ärivõimalusi. Samuti võivad nad oma kauplemistoimingutes edu saavutada. Partnerlusäriga tegelejad saavad alustada uusi ettevõtmisi. Kaubandusega tegelevad inimesed võisid saada palju kliente. Kuu horoskoop Skorpion juuli 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Juuli sunnib teid puhkama ja suunduma huvitavale puhkusele. Olete palju vaeva näinud, kuid pidage meeles, et see pole kõige olulisem. Mere ääres või mägedes lõõgastumine mõjub meie vaimule rahustavalt. Lisaks kogute looduskeskkonnas vajalikku inspiratsiooni oma järgmisteks karjäärisammudeks. Kuidas mõelda projektile, mis on teie peas juba mõnda aega keerlenud? Skorpion peab teadma, et piisava tahte korral on kõik võimalik.

Astroloogiline prognoos Skorpion juuli 2024

Elad iga sekundi ja oled õnnelik, et ei pea tuleviku pärast muretsema.

Tervis

Peamine süüdlane, mis teie täielikku heaolu mõjutab, on närvilisus, mis röövib energia teie kavatsustest oma tervise eest tõhusalt hoolitseda. Nii et jälgige öörahu, ärge pingutage laua taga ega mõelge negatiivsete tunnete üle: need kõik on olukorrad, mis võivad teie energiatasakaalu sassi lüüa. Olge ettevaatlik ja järgige kõiki klassikalisi häid nõuandeid kuumaks ja suveks.

Karjäär

Tundub, et mitte ainult teie isiklikud sotsiaalsed kontaktid, vaid ka juhtkond ja teie lähedased kolleegid ei tundu teid tegelikult toetavat. Seetõttu pole see kuu teie karjääri jaoks kuigi positiivne. Lisaks võite tunda, et teie rasket tööd ei tasustata korralikult. Sinu finantstaju on hea ja ka intuitsioon tugev, osalt tänu sellele võivad Sinu sissetulekud suureneda ootamatutest allikatest.

Raha

Tee eduni on kannatlikkus, nii et ära jää sellest tühjaks, sest rutakas tegutsemine ainult õhutab juba käimasolevaid konflikte.

Suhted

Ärge võtke midagi iseenesestmõistetavana. Juuli toob vastused (kui neid otsisite), armuolukord saab selgeks; saad rahulikult magada. Veenuse soodsad mõjud pakuvad erinevaid eduvõimalusi suhetes. Niikaua kui sul pole raskusi vee peal püsimisega, saad korraga teha tuhandet asja.

Rahandus

Skorpioni spetsialistid ei pruugi sel kuul oma raske töö eest tunnustust saada ja võivad selle pärast pettumust tunda. Võimalikud on ka eriarvamused töökaaslastega. Seetõttu on mõttekas vältida mõttetuid vaidlusi. Kuid välismaised ametialased võimalused võivad teie uksele koputada ning võite maitsta edu ja teenida kasu nende avade kaudu.

Astroloogi nõuanded

Suurim oht ​​Skorpioni tervisele on reproduktiivsüsteemiga seotud vaevused. Seetõttu on oluline, et nad viiksid läbi kõik arsti poolt määratud uuringud. Mis tahes õigel ajal alustatud ravi väldib edasisi kahjustusi. Sugulisel teel levivate haiguste, nagu AIDS, ennetamiseks soovitatud hooldus on vajalikum kui kunagi varem. Igal juhul aitab piisav puhkus ja tasakaalustatud toitumine tõhusalt kaasa nende põliselanike tervise säilitamisele.Isegi juuli jätab teile ebastabiilse tempo, tõusude ja mõõnade vahel ettenägematuteks, kuid ka rahuldavateks olukordadeks. Nüüdseks olete sellega arvestanud! Tegelikult tundub juba mõnda aega, et sa ei oska enam midagi planeerida ja elul on sulle varuks pidevad keerdkäigud. Kuid ärge muretsege: kuu teisel poolel on teil rekordiline vaimne erksus kaasas, mis aitab teil iga olukorraga hästi hakkama saada. Ja kuu lõpust särab taas isegi grit, jättes endast maha pinged ja närvilisuse.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Skorpion juuni 2024

Jupiteri ja Uraani vabastav mõju Jääras, muuhulgas Skorpionide tervise ja harjumuste alale, paneb nad omaks …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga