Kuu horoskoop Skorpion detsember 2024

Nad tunnevad end suurepäraselt, kui nad väljendavad oma ideid ja loovad edasiminekuvõimalusi kõigil tasanditel. Tavakeskkonna inimestega saavutatakse olulised kokkulepped. Sõbrad, kellel on võime kõike analüüsida, on teejuhiks, kui mõni üksikasi neist välja jääb. Mida nad peaksid vältima, on enda pealesurumine, soov teisi oma seisukohtades veenda. Pidage meeles, et seda jõudu, mille Pluuto teile andis, tuleb kasutada konstruktiivselt. Inspiratsioon kasvab tänu Jupiterile ja Uraanile. Kasutage seda ära. Horoskoop Skorpion detsember 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Veenus tõukab teid kuni 2. advendini ja muudab teid atraktiivseks, naljakaks, armastusväärseks: magnetiks teie ümber. Siis liigub armastuse planeet edasi: nüüd langeb teie armastuse tase, kuid mitte teie tuju: teie lähimad lähedased loovad sooja kliima. Horoskoop Skorpion detsember 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Tööreisid võivad jääda viljakaks. Lisaks võivad teie tööalased nõudmised suureneda, kuid teil võib olla võime kanda kõiki neid kohustusi, töötada asjatundlikult ja silma paista. Pealegi on mõttekas valida investeerimisvaldkonna eksperdid ja vastavalt sellele teha äriinvesteeringuid. Kuu horoskoop Skorpion detsember 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

detsember möödub humanitaarse käitumise vaimus. Kipud ulatama abikäe kõigile, kes seda vajavad. Aga heategevuslikus tegevuses osalemine? Vaimse puudega inimeste eest hoolitsemine? Või lapsendaks eemalt lapse arengumaast? See on lahkus, mida korralikult tasutakse. Kuid ka teie sõbrad ja pere vajavad teie tuge. Skorpion peab häälestuma oma sagedusele ning väljendama toetust ja mõistmist. Kui nad seda teevad, on neil ühed parimad jõulud üldse.

Astroloogiline prognoos Skorpion detsember 2024

Pärast teistsugust kevadet ja dramaatilist sügist on tegelikult hea tunne, et see aasta hakkab lõppema.

Tervis

Detsembri esimesel poolel on Marss otse Skorpionis, samal ajal kui viimases osas toetab teid Päike, rääkimata Veenusest, teie liitlasest esimesest viimase päevani. Lühidalt öeldes on teil kõik, mida vajate, et tulla vastu rahuldust pakkuvale, kuid võib-olla ka stressirohkele kuule oma potentsiaali parimal viisil, mitte ainult teie, vaid sageli ka kõigi jaoks. Suurepärane välimuse muutmiseks ja mis tahes esteetiliseks probleemiks.

Karjäär

Leo karjäär tundub detsembris meeldiv. Töökohas tundub olevat positiivne õhkkond ja ka kontaktid kolleegidega on head. Osaliselt seetõttu tundub, et eesmärkide saavutamiseks kulub vähe pingutusi. Mis puutub rahaasjadesse, siis tundub, et detsembris seisate rahalise valiku ees. See ei tundu olevat õige aeg investeerimiseks. Kas teete valiku, mis toob kaasa positiivse muutuse?

Raha

Koostööle keskendumine ja kompromisside leidmine muudab peresidemete tugevdamise lihtsamaks. Skorpionid peaksid liigsete ambitsioonide suhtes ettevaatlikud olema, sest need võivad osutuda hukatuslikuks ja viia ebaõnnestunud investeeringuni.

Suhted

Sinu sentimentaalne elu aeglustub kuni 16. detsembrini ja siis läheb asi kiiremaks, pead sammu pidama. Mõnikord annab raske argipäev teed uudsuse tagajärgedele. Armastuse piirkond on rikas, periood soodne: tunded kasvavad, projektid viiakse ellu. Lähenete kuule sooviga harjumusest lahti saada.

Rahandus

Tarkvaravaldkonnas töötavad Skorpioni märgi spetsialistid võivad loota oma erialal silma paista. Ka teie juhioskused võivad nüüd kiiduväärseks saada. Valitsussektoris töötavatel on aga võimalus oma kõrgemate võimudega eriarvamusel olla. Seetõttu on hea, kui hoiate vaidlustest eemale.

Astroloogi nõuanded

Skorpioni põliselanikud on ideaalses staadiumis iluravi, dieedi või operatsiooni alustamiseks, mis on plaanitud terviseprobleemi lahendamiseks või nende esteetika parandamiseks. Teisest küljest võib intensiivne sotsiaalne aktiivsus, mida nad arendavad, panna nad kaotama kontrolli tasakaalustatud toitumise üle ja soodustama hea toiduga kaasnevate naudingute kuritarvitamist, millega kaasneb kaalutõus või häirivate maksafunktsiooni häirete või allergiliste häirete oht.Detsember võib sisse tuua teistsuguse faasi, palju lineaarsema kui aasta, mille tahate maha jätta. Kõik saab olema aga progressiivne, mitte üheselt mõistetav ja kitsaste tähtaegadega. Tegelikult hakkavad head uudised selguma ilmselt järgmise aasta jooksul, kuid märke, mis seda muutust kuulutavad, tabad juba praegu. Energia, suhtlus, emotsioonid muutuvad lineaarsemaks, tasasemaks ja rahuldustpakkuvamaks, mis võimaldab teil veeta väga meeldivaid puhkusi, mis võimaldavad teil lõõgastuda.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Skorpion juuni 2024

Jupiteri ja Uraani vabastav mõju Jääras, muuhulgas Skorpionide tervise ja harjumuste alale, paneb nad omaks …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga