Kuu horoskoop Skorpion august 2024

August on Skorpionide jaoks suurepärane võimalus pöörduda tagasi instinktiivsete hoiakute juurde, mis on seotud armukadeduse ja endasse haarava loomuga. Head planeetide ühinemised, nagu teie valitseja Pluuto, juhatavad teid mööda tarkuse loomulikku rada ja hõlbustavad teed vaimse kõrguse poole. Nii näevad nad elu teisest vaatenurgast ja see soodustab nende sisemist kasvu märkimisväärselt. See visioonimuutus toob kaasa konkreetseid eeliseid paljudes eluvaldkondades. Horoskoop Skorpion august 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Inimene puudutab su hinge, ta räägib, mida sa arvad, ta teeb, mida sa soovid. Veenusega alates augusti keskpaigast saate väga intensiivse psüühilise kogemuse. Tunned, keda saad absoluutselt usaldada ja kes on alati sinu kõrval. Igaüks, kes on pikka aega üksi elanud, võiks nüüd kohtuda inimesega, kes sind üksindusest välja toob. Horoskoop Skorpion august 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Võiks tekkida ärikonkurents. Võimalik, et peate olema ettevaatlik ka uute investeeringute tegemisel äriettevõtetesse. Toidukaupade kaubandusega tegelejad saavad aga oma rahaasju oluliselt parandada. Samamoodi võivad isegi toidutööstusega seotud inimesed loota saada sel kuul märkimisväärset sissetulekut. Kuu horoskoop Skorpion august 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Impulsiivsel käitumisel on oma eelised, kuid see ei tohiks varjutada teie võimet näha ka negatiivseid külgi. Enne kui räägid, mõtle järele, sest sõnad võivad ravida, aga kahjuks ka haiget teha. Skorpion on loomult mürgine, mistõttu võivad nad pingelistes olukordades oma mürgi välja pursata ja ümbritsevaid kahjustada. Mõte on õppida kontrollima mürgi vabanemist. Augustus paneb sind mõtlema ja mõistma, et igal teol on oma pöördumatud tagajärjed.

Astroloogiline prognoos Skorpion august 2024

Te kahtlete enamikus asjades ja see kahtlus võib olla tingitud tavaliselt ebastabiilsete Kaalude mõjust.

Tervis

Kokkuvõttes ei tule sul kunagi teravusest puudust! Ja teate, mida see heaolu jaoks tähendab: kiired taastumisajad, toniseeriv meeleolu ja tahtejõud õigete valikute tegemiseks. Elujõudu võiks kiigel käia, eriti augusti esimesel poolel, kui ka vaimsed energiad jäävad lõdvaks. Kuid pärast augusti keskpaiga pausi tulete tagasi ülemeelikamana kui kunagi varem!

Karjäär

Näib, et mõned muudatused toimuvad või olete muutuste keskel. See muudab tee leidmise alguses keeruliseks, kuid lõpuks teeb see sulle head. Samuti hinnatakse teie rasket tööd. Rahaliselt tundub tavapärasest raskem kuu olevat. Õnneks on inimesi igalt poolt, kes soovivad sind selles toetada.

Raha

Kannatlikkus on tee eduni, nii et ärge jääge sellest tühjaks, sest kiirustavad tegevused ainult õhutavad juba käimasolevaid konflikte.

Suhted

Armastuse õhkkond on tervislik, kasutage seda oma tunnetest suhtlemiseks; kui olete armastuses õnnelik, ärge oodake oma projektide elluviimist. Alates hetkest, kui kaardid lauale pannakse, on arutelud konstruktiivsed. Ajavahemikul 17-19 on periood soodne, on aeg mõelda tulevikule. Sa oled rahustatud.

Rahandus

Skorpioni spetsialistid elektriosakonnas, kohtusüsteemis ja päevitustööstuses võivad kogeda oma erialal märkimisväärset edusamme. Ka teiste valdkondade töötajad võivad töötada enesekindlalt ja täita oma ülesanded õigeaegselt.

Astroloogi nõuanded

Ebameeldivate tunnete käes piinatud Skorpionid näevad, kuidas nende närvisüsteem muutub ja see peegeldub ka füüsilisel tasandil. Need ebamugavused võivad muutuda unetuseks ja muudeks unehäireteks. Loodusega kokkupuutes arendatud kehalise tegevusega saavutatakse vaimse osa harmoniseerimine ja järelikult organismi kui terviku märkimisväärne paranemine. Kui soodne etapp on alanud, saavutavad Skorpioni põliselanikud täiskõhutunde ja naudivad optimaalset seisundit.Nii palju emotsioone, soe süda, karmid, kuid sassis mõtted, nii palju, et sa ei mõista ja jääd teadmatusse. Lühidalt võib kuu esimene osa kulgeda nii, umbes kuni 15. augustini. See osa ei soodusta selgust, liikumist ning võib põhjustada viivitusi või ootamatuid sündmusi. Augusti keskpaigast algab seevastu uus faas, positiivne, värskendav, ideaalne reisimiseks ja töötamiseks, suhtlemiseks ja südamelähedaste eesmärkidele pühendumiseks. Sa oled peatamatu!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Skorpion juuni 2024

Jupiteri ja Uraani vabastav mõju Jääras, muuhulgas Skorpionide tervise ja harjumuste alale, paneb nad omaks …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga