Kuu horoskoop Skorpion aprill 2024

Nende suurepärane taju võimaldab neil jäädvustada kõike, mis neid ümbritseb. See võimaldab neil olla alati õigel ajal õiges kohas. Seotud Pisase märgi Jupiteri abiga halveneb kogu see loomulik seisund, võimaldades neil sees- ja välispidiselt laieneda. Seega koguvad nad oma tundeid väljendades häid hoiakuid oma sugulastelt ja ka sõpradelt, keda nad peavad aitama Saturni kahjulike mõjude eest. Horoskoop Skorpion aprill 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Veenusega on sentimentaalne meeleolu. Pisara või paar võib valada isegi teadmata, miks. Kuid palun ärge uputage oma partnerit liigse sentimentaalsusega. Ta võib valesti aru saada ja sul pole seletust valmis. Horoskoop Skorpion aprill 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Kuna planeedid pole teile sel kuul eriti soodsad, võib partnerlusäri olla praegu keskmine. Kuid võib juhtuda ka ootamatuid häid asju. Kuna teised planeedid on soodsas kohas, tekivad äritehingud ja äriraha ei jää toppama. Maksed tulevad õigeaegselt ja sel kuul rahalist võitlust ei toimu. Teie enesekindlus on väga kõrge. Äritehingutes võib ootamatu edu saavutada, kuid heade tulemuste saavutamiseks peate oma mõtlemises olema ettevaatlik ja strateegiline. Ärge pange raha riskantsetesse tehingutesse. Kuu horoskoop Skorpion aprill 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Selle kuu energia pakub sulle huvi paljude asjade vastu, olgu selleks siis köögiviljasupiks valmistumine või kvantfüüsika. Siiski pidage meeles, et pole vahet, milles te paremaks saate; on oluline, et see sind rahuldaks. Skorpion kipub ka oma suhetes uusi asju proovima, nii et mitu väljasõitu on hea mõte, nagu ka katsed voodis oma parema poolega. Aprill annab sulle palju erinevaid elamusi ja avastad, mida sulle tegelikult meeldib teha.

Astroloogiline prognoos Skorpion aprill 2024

Vastus harmoonia leidmisele on praegu kannatlikkus, millest sul pole ülearu.

Tervis

Pole paha energia! Naudite üsna head elulist tooni, mis võimaldab teil oma kohustusi tõhusalt ja järjekindlalt täita. Alles kuu lõpupoole võib närvilisus suureneda, mis võib vähendada energiat ja vaimset keskendumist. Kuid üldiselt on teil alati hea tera, mis võimaldab teil neist väikestest probleemidest mööda minna.

Karjäär

Tundub, et olete jõudmas karjääri mõttes tippu. Tundub, et saate ka oma varasema töö eest tasu. Kuu lõpus toetavad sind kolleegid. Rahaliselt tundub tormiline aprillis õige sõna olevat. Veenduge, et teie pere vajadused oleksid rahuldatud.

Raha

Tema jaoks on ideaalne aeg maja, aia kaunistamiseks, renoveerimiseks, kaasajastamiseks. Skorpionitel ei puudu sihikindlus ja loomingulised ideed, kuidas seda teha. Kõik muudatused teeb ta oma kätega, lähedaste väikese abiga.

Suhted

Marsi ja Veenuse liit veemärgis muudab romantiliseks või muudab kõik nagu “süda tropis”. Õnneks ei kaota sa oma kuuluvustunnet ega erilist huumorit. Teil pole vaja rõhutada seda, mis teid häirib, pigem jätkake oma veenmisjõu kasvatamisega, armastus ei pääse teie eest.

Rahandus

Oled loomult väga intelligentne ja heade oskustega. Teie töökaaslased võivad soovida teie oskusi teada ja neid pimesi kopeerida. Nad tahavad teada, kuidas saate kõigi projektide jaoks hea nime saada, ning nad püüavad teie stiili kopeerida, kui töötate tõhusalt ja sujuvalt. Kuid olge ettevaatlik, et te ei vaidle oma kolleegidega, sest see võib hiljem tööl probleeme tekitada. Teil võib olla kontoris hea seisund ja te ei tohiks seda tühise kaklusega rikkuda. Võtke rahulikult ja ärge muutuge sel kuul töönarkomaaniks. Puhka piisavalt kodus ja veeda aega oma elueesmärkide teadmiseks.

Astroloogi nõuanded

Skorpionidel on vastupanu igale proovile. Kuid sel perioodil seavad liigsed töönõudmised nad kokkuvarisemise äärele, kui nad ei puhka nädalavahetustel piisavalt ja ei harrasta ülejäänud aja süstemaatiliselt mõnda füüsilist tegevust. Tegelikult oleks mõistlik mõnel õhtul väljas viibida, mis sunnib neid hiljaks jääma. Samuti on teatav metaboolse tasakaalutuse oht, mis takistaks raua ja kaltsiumi piisavat fikseerimist.Aprill algab rahulikult ja pakub Sulle palju positiivseid võimalusi sügavalt järele mõelda, mida muuta soovid, ilma viimaste aegade ootamatute sündmusteta. Isiklikud või perekondlikud asjad, töö või armastus, olenemata sellest, milline sektor teid viimasel ajal häirib, võtke kogu aeg nende põhjalikuks analüüsimiseks. Tegelikult oled kuu keskpaigast tagasi barrikaadidel: närvilisus ja vastuolud suurenevad, väikesesse pähe tungleb tuhat kahtlust, nii et parem on juba selged ideed.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Skorpion juuli 2024

Ainult Päikese heledus kuni 22. ja Merkuuri heledus 1.-9. juulini, mõlemad hõivavad pikkade reiside ruumi-, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga