Kuu horoskoop Neitsi märts 2024

Sõbrad annavad teile kindlustunde, mida vajate, et tunda end vähem jäiga ja vabamalt väljendada, mida tunnete. Seega omandavad nad oma elus üliolulise tähtsuse. Ärge jätke kasutamata võimalust välja minna ja reisida, sest teil on suurepärane aeg. Ka suhteelu üldiselt areneb pingevabalt ning nad saavad nautida suhtlemist sugulaste ja eakaaslastega üldiselt. Pere panustab omapoolselt, et kõik sujuks. Nautige. Horoskoop Neitsi märts 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Nüüd märtsis tunnete end oma partneriga eriti lähedal. Olete mõlemad viimaste nädalate jooksul palju läbi elanud ja see kriis on teid veelgi rohkem kokku keevitanud. Lisaks võivad asjad Kalade Veenusega päris romantiliseks minna. Tunned, nagu oleksid üheksa pilve peal. Vallalised on nüüd oma hingesugulasele lähemal, kui nad arvavad. Horoskoop Neitsi märts 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Äritegevus on praegu tõenäoliselt paljulubav ja võite oma kauplemistegevuses edu saavutada. Kuid samal ajal võib teil tekkida mõningaid raskusi. Mõned teist võivad riskantsete investeeringute tõttu ka kahjumit kanda. Seetõttu soovitatakse teil olla väga ettevaatlik, eriti välissuhetes. Loomevaldkondadega seotud äridega tegelejaid võib aga oodata märkimisväärset edu. Inimesed peaksid saama ka ärilaene, üsna lihtsalt. Need, kes plaanivad uusi ettevõtmisi alustada, võivad seda teha sel kuul. Kuu horoskoop Neitsi märts 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Märtsis töötavad Neitsid üsna palju ööpäevaringselt. Uraan paneb sind seadma endale uusi väljakutseid ja sul on ohtralt uusi aimdusi. Kuigi täiendad end mitmekülgselt, unustad igapäevased toimetused, suhete muutmine kolleegidega keerulisemaks ning ka sinu edusammud võivad jääda märkamatuks.Ka seedeprobleemid on kuu lõpupoole altid, seega ole tähelepanelik et kõik, mida sööd, on piisavalt kuumtöödeldud ja proovige lisada oma dieeti rohkem kiudaineid.

Astroloogiline prognoos Neitsi märts 2024

Kõik uus normaalsus on su tavapärased rutiinid pea peale pööranud, nii et nüüd pead sa püüdma leida oma igapäevaelus head tasakaalu.

Tervis

Oled andnud palju ja võib-olla on aeg teha paus ja mõelda isekalt, kuid mitte liiga palju enda peale. Elujõud ja energia liiguvad sel kuul sageli üles ja alla, kusjuures kuu esimesel poolel on füüsiline seisund suurem, samal ajal kui langus teisel poolel tervendab ennekõike vaimseid energiaid. Tule, see läheb varsti üle!

Karjäär

Teie teele tuleb rohkem väljakutseid ja peate seetõttu rohkem pingutama. Olete vankumatu, kuid peate ka koostööd tegema. Teie karjääri mõjutab teie isiklik olukord. Rahaliselt paistab investeeringute kaudu edasiminek, kuid sellega kaasneb palju riske ja rasket tööd. Olete helde, kuid veenduge, et seda ei kasutataks ära.

Raha

Märtsis peaksid Vähid tähelepanelikult kuulama teiste nõuandeid, sest need on head lahendused. Kuigi kokkulepe sünnib, peavad Vähid suutma enda eest seista ja vastupidiselt kõigi arvamusele tegema seda, mida nad õigeks peavad.

Suhted

Sa hoiad teatud eelarvamusi, mis ei tee seda sinu jaoks lihtsaks. Unustage kõik, mida teate armastusest, tunnete peagi põnevust. Ükskõik, kas suhe süveneb või vahetad partnereid, on taust ja vorm harmoonias. Ärge tundke pettumust, asjad tulevad omal ajal ja vastavalt teie soovidele.

Rahandus

Neitsi professionaalid võivad pälvida oma ülemuste tunnustuse, samas kui teie töö tõhusus võib jääda eeskujuks ka teistele. Samuti võite nüüd tegutseda suure küpsusega. See võib olla hea periood, eriti meedia- või meelelahutusvaldkonnas tegutsejatele, ning nad võivad teenida hea nime ja kuulsuse. Palun vältige viha või hirmu ning see võib aidata teil enesekindlalt töötada.

Astroloogi nõuanded

Ettenägelikud Neitsid naudivad suure osa märtsikuust väga head tervist. Neil, kellel on pikaajalisi probleeme, on hea, kui nad annavad end usaldusväärse professionaali kätte, sest nad saavad oma probleemid kiiresti tagasi pöörata. Lisaks neile, kes ei kannata terviseprobleeme ja soovivad oma füüsilist vormi optimeerida, on kohane järgida detoksifitseerivat dieeti, mis sisaldab lehtköögivilju, hooajalisi puuvilju ja eelkõige rohkelt puhast vett. kui Marss alustab 21. märtsist Päikese poole pöördumist.Märtsis võiksite silma paista… ärrituvuse poolest! Võib-olla olete mõne konkreetse inimese peale vihane või panete mõne seisundi pahaks. Igal juhul proovige mitte kiirustada, sest teie tähed viitavad kannatlikkusele ja ettenägelikkusele: nüüd pole teil täielik pilt selge ja puuduvad olulised detailid, mis võivad teie valikute tulemust isegi radikaalselt muuta. Natuke kannatlikkusega annab see ärritav õhkkond teed rahulikumale kliimale.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Neitsi september 2024

Jupiteri kohalolek alates 10. kuupäevast tekitab Merkuuri lastes positiivseid peegeldusi. Nad suhtlevad regulaarselt optimistlike, vaimsete …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga