Kuu horoskoop Neitsi mai 2024

Tulevikku vaatama. Vaatamata Saturni kohalolekule, taas märgis, on teil võimalus tunda end vabamalt ja enesekindlamalt. Ära lase hirmul end vallutada, kõik saab korda. Sõbrad, alates 20. kuupäevast, saavad abiliseks, mis pakub teile palju kaitset. Nautige nendega väljasõite ja lõbutsege. Esmane perekond pakub tuge, kui nad tagasi lähevad. Jagage nendega meeldivaid hetki ja lõbusaid jalutuskäike. Ärge vihastage, öelge alati, mida arvate, ilma et peaksite olema agressiivne, see loob suurema harmoonia. Horoskoop Neitsi mai 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Sa avastad oma partneris täiesti uusi tahke ja naudid temaga koosolemist rohkem kui kunagi varem. Suurepärane tunne! Lisaks panevad tähed ihaldama perekondlikkust ja kodusust. Teie lähim keskkond on nüüd mais veelgi olulisem. Horoskoop Neitsi mai 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Äriväljavaadetes võib olla märgatav edasiminek. Samuti võite saada häid võimalusi märkimisväärse kasumi teenimiseks. Seega olge valmis oma ettetulevaid võimalusi parimal viisil ära kasutama. Ettevõtluses võite silmitsi seista tugeva konkurentsiga, kuid võite väljakutsetele vastu seista ja oma ettevõtmistes edu saavutada. Kuu horoskoop Neitsi mai 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Mais on Neitsid Jupiteri mõju all. See põhjustab rahuldamatu nälja uue teabe järele. Ideaalne lahendus selleks on kursused asjadele, mida oleksite pidanud teadma juba ammu. Lisaks võivad need äsja omandatud teadmised aidata teil oma eakaaslasi edestada.Mis puutub perekonda, siis annate endast parima, et kohelda kõiki õigesti ja teha kõik endast oleneva, et vältida kahju. See ei takista, et mõnikord on parem asju nimepidi nimetada ja nii palju kiiremini lahenduseni jõuda.

Astroloogiline prognoos Neitsi mai 2024

Oled sel perioodil erakordselt impulsiivne tänu emotsionaalse Kuu mõjule.

Tervis

Energiline, sõmer ja täis elujõudu: see maikuu avaneb teile parimate egiidi all. Ja muidugi, vähemalt välise heaolu osas võib loota suurepärasele elujõule. Mis puutub vaimsesse energiasse ja sisemisse heaolusse, siis alates kuu keskpaigast võid sattuda probleemidesse, mida õigete valikutega vähendada.

Karjäär

Näib, et teete oma karjääris suuri edusamme ja kasvate tohutult. Tänu sellele võib maikuu kujuneda sinu jaoks selles vallas positiivseks kuuks. Rahaliselt näib see olevat üsna stabiilne, kuid rahandus ei paista teie täit tähelepanu olevat.

Raha

Peate lootma sellele, mida pime saatus teile toob. Soovitatakse spontaansust ja paindlikkust seoses sellega, mis teiega juhtub. Retrograadsed planeetide liikumised võivad aeglustada sündmuste kulgu teie elus. Pikemas perspektiivis on see tempomuutus aga kasulik. Saturnil on positiivne mõju teie tervisele ja rahandusele.

Suhted

Sellel kuul läheneb kaunis armastuse panoraam. Armastus läheb hästi, tulevikuplaane tehakse; järgite oma marsruuti ilma takistusteta. Suhted on põnevad, uskuge mind. Veenus ei lase su käest lahti, naudi elu väikseid naudinguid.

Rahandus

Asjad ei pruugi praegu minna täpselt nii, nagu Neitsi spetsialistid tahaksid, et nad töötaksid. Sul on võimalus olla töökohal teiste suhtes kriitiline ja silmitsi tagajärgedega. Seetõttu olge nüüd ettevaatlik ja diskreetne. Olge rääkides ettevaatlik; vältige karmide sõnade kasutamist ja suhtlege teistega küpselt.

Astroloogi nõuanded

Liigne tähelepanu, mida nad professionaalsetele probleemidele pööravad, ei lase neil oma füüsise seisundiga korralikult hakkama saada. Sellise sobimatu käitumisega silmitsi seistes on Neitsil kalduvus kannatada häälepaelte ja hingamisteede häirete all. Need, kes seda kõige rohkem vajavad, võtavad hästi läbi logopeedilised tunnid, mis võimaldavad kõnet ümber harida, et mitte häälepaelu pingutada, eriti kui nad töötavad õpetajana, professorina või on müüjad või lauljad. Vanemad virgiinilased peavad lihaste toniseerimiseks sõitma jalgrattaga või kõndima.Maikuu teeb rõõmsa debüüdi, keset positiivseid emotsioone, selget ja kontsentreeritud meelt ning palju sihikindlust. Viimane jääb alati teie au, kuid päevade möödudes taevas muutub ja peate tegelema segaste tunnete ja vaimse segadusega. Sa võid end näiteks suhete osas kiuslikuna näidata või, kui kipud juba korralagedusse, leida end segaduse või unustamise tõttu hätta. Parem pane kirja, mis on oluline maja ja koduse soorituse osas ära teha!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Neitsi september 2024

Jupiteri kohalolek alates 10. kuupäevast tekitab Merkuuri lastes positiivseid peegeldusi. Nad suhtlevad regulaarselt optimistlike, vaimsete …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga