Kuu horoskoop Neitsi juuli 2024

Kuu jooksul, täpselt 21. kuupäeval, taandub Saturn märgist, nii et rahulikkus selliste nõudmiste puudumisel leevendab teid suuresti. Aga kuna Meister on õpetanud neid olema vabad, on nad vähem jäigad ja enesekindlamad; nii saavad nad nautida palju rohkem võimalusi, mida elu neile pakub. Marsi viibimine Neitsis kuni 29. kuupäevani annab sulle jõudu ja energiat, mida vajad uute isiklike projektide ettevõtmiseks. Horoskoop Neitsi juuli 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Juulis näitad teistele, mida on võimalik saavutada nutikate, läbinägelike argumentidega: flirtides annad oma igatsuse objektile tugeva turvatunde ja ka sisemise rahulikkuse, kui kasutad oma lahedat huumorimeelt enda ületamiseks. kahtlus, mis teid praegu vaevab, mängige oskuslikult üle. Horoskoop Neitsi juuli 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Teie ettevõttes võib olla tihe konkurents ja see võib teid murelikuks muuta. Märkimisväärne edasiminek kaubanduses tundub praegu ebatõenäoline. Teil võib tekkida ka väikesi viivitusi, kuid saate nendega hästi hakkama. Teie töö tõhusus võib järk-järgult paraneda ja teil võib olla võimalik oma konkurente kontrollida, nende väljakutsetest üle saada ja edu saavutada. Kuu horoskoop Neitsi juuli 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Juulis ei saa Neitsidel olema lihtne uute inimestega kohtuda. Veenuse tõttu kipute teid ümbritsevaid inimesi alahindama ja nende üle põhjendamatult hinnangut andma, mis omakorda muudab teid üleolevaks. Kui aga hindate raamatut selle kaane järgi, võite kaotada inimesed, kes võivad tulevikus teie elu muuta.Teisest küljest näitate üles vankumatut kiindumust oma lähedaste vastu. Teie seksuaalne isu suureneb ja teie partner kasutab seda hea meelega koos teiega ära. Kuid olge ettevaatlik, et te ei ületaks selles mingeid piire, et mitte teda solvata.

Astroloogiline prognoos Neitsi juuli 2024

Kuid nüüd, kui lähenete oma reisi sihtpunktile, mõistate, et see on olnud kogu ärevust ja muret väärt.

Tervis

Teie energiatase on mõõdukas, vähemalt füüsiline, mis püsib suurema osa kuust konstantsena, et juuli lõpus taas suurepäraseks muutuda. Mis puutub vaimsesse energiasse, siis juuli jaguneb kaheks: esimene nokauti, teine ​​tippu. Esteetiliste või tervisega seotud küsimuste jaoks sobivad suurepäraselt kuu viimased kümme päeva.

Karjäär

Ka Kaksikute karjäär näib edenevat, osaliselt tänu kolleegide toetusele. Eriti hea kuu tundub olevat loomevaldkonnaga seotud inimestel. Ka rahaliselt tundub see kuu olevat positiivne, osalt seetõttu, et sind toetavad teised. Võib tekkida ka uusi partnerlussuhteid, mis parandavad sinu rahaasju, kuid leiavad tasakaalu nii enda kui ka teiste huvide vahel.

Raha

Tänu harmooniale ja rahule kodus on sul võimalik oma karjääri arendada ja planeerida.

Suhted

Pärast 5 aastat armastus kasvab. Tark Neitsi kaob Hullu Neitsi kasuks. Kui Veenus sulle otsa vaatab, saadab see sulle häid vibratsioone. Kui kõhklete, kui teil on kahtlusi, siis jätkake. Sa oled romantiline.

Rahandus

Parem on Neitsi professionaalidel sel kuul olulisi arutelusid vältida. Võimalik, et peate kannatlikult ootama veel paar nädalat, et näha soodsaid tulemusi. Siiski võite tööl kuulata teiste nõuandeid ja juhiseid ning ületada professionaalsed konkurendid.

Astroloogi nõuanded

Tervise osas tuleb Neitsidel korraga tegeleda mitme rindega. Nii afektiivne kui ka emotsionaalne tahe tekitavad lühiseid, mis kahjustavad nende põliselanike füüsilist tasakaalu. Samuti põhjustavad neile esitatavad liigsed surved ja nõudmised funktsionaalseid vaevusi, mis õigeaegse kontrolli puudumisel muutuvad orgaanilisteks vaevusteks. Seetõttu ei saa nad ignoreerida kasulikku panust, mida puhkus ja hea toitumine nende heaolu kasuks annavad.Juuli ei alga hästi, kuid ainult seetõttu, et teie kohal hõljub segane ja mitmetähenduslik õhkkond, millega te ei teagi, kuidas toime tulla. Piisab aga lihtsalt seiskumisest, mõtisklemiseks aega, lasta mõnel olukorral voolata. Ja nii, umbes kuu keskpaigast, muudab taevas oma koordinaate ja teie meel muutub taas selgeks, selgeks ja kontsentreerituks! Seetõttu paraneb suhtlus ja sellest tulenevalt on ka suhted rahuldustpakkuvamad, kuni selle juulikuu ilusa, positiivse ja rahuldust pakkuva lõpuni.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Neitsi juuni 2024

Pärast paari kuud ilma temata kohtuvad virgiinilased taas planeet Saturniga, nõudliku, kuid targa õpetajaga. Tema …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga