Kuu horoskoop Neitsi detsember 2024

Kui neil on palju rohkem enesekindlust, kui neil tavaliselt enda vastu on, ootab neid ees ülimalt positiivne periood, kus on suurepärane tuju. Ärge raisake ühtki võimalust edasiminekuks põhjendamatute hirmude pärast. Neid ümbritsevad inimesed teavad, kuidas neid kaitsta ja neid tarkade nõuannetega juhendada. Nautige nendega väljasõite ja ennekõike lõbutsege. Perekond toetab ka siis, kui nad keelduvad. Jagage oma suurimate rikastavate dialoogidega, mis on täis maagiat. Ära ole vihane, ütle alati, mida tunned. Horoskoop Neitsi detsember 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kuni teise advendipühapäevani saavad armastusplaneedilt Veenusest pärit Neitsid iga päev “läbiviske”: palju seksienergiat ja lõputuid tundeid. Sellest peaks piisama olendile, kes sind hellitab. Paraku eksib Saturn vahepeal ja teeb sind kohutavalt kahtlustavaks: saa oma fantaasiad kontrolli alla, muidu on sul varsti armukadeduseks põhjust! Horoskoop Neitsi detsember 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Uued võimalused aitavad teil oma äris edasi liikuda. Ka impordiettevõtted võivad teile ilusat kasu tuua, samas kui füüsilisest isikust ettevõtjad võivad samuti loota märkimisväärsele edule. Teisest küljest võib partnerlusettevõtetes olla palju konkurente; siiski võite olla võimeline ületama kõik nende väljakutsed ja väljuda võitjana. Kuu horoskoop Neitsi detsember 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Detsembris tekitab sinus ebamugavust võõraste inimeste kohalolek perekondlikel koosviibimistel, mis omakorda toob kaasa tülisid teiste pereliikmetega. Kui on plaanis minna suurele koosolekule, siis mõelge, kas poleks ehk õigem leida vabandus ja mõnel muul ajal privaatselt peret külastada.Neitsid eelistavad puhkuse ajal lõõgastumiseks valida oma kodu mugavused. Jõulukaunistused võivad parandada enesetunnet, kui neid hoolikalt planeerite ja kui olete dieedil, jätke see mõneks päevaks ja lubage endale kõike, mida soovite.

Astroloogiline prognoos Neitsi detsember 2024

Detsembri keskel ootab teid tööl väljakutse ja see viib teid kaitsepositsioonile.

Tervis

Teie elujõud võib kiigel käia, hetkedega, mil vitaalsus on korras, kuid elujõud ja vaimne energia on madalad (kuu esimene pool), ja vastupidi, hetked, mil elujõud vähenevad, samas kui elujõud ja mentaalne energia tõusevad. (kuu teine ​​pool). Ühesõnaga, mitte lineaarne pilt, nii et proovige enda eest hoolikalt hoolitseda.

Karjäär

Karjääri osas näib, et Kaksikutel on eakaaslaste toetusel ja julgustamisel suundumas positiivne kuu. See muudab eesmärkide saavutamise lihtsaks. Samuti tundub, et teie raske töö tasub end ära. Rahaliselt tundub, et Kaksikud saavad lisatulu. On võimalus, et finantsülevaade pole selge. Kui te seda probleemi lahendate, tundub, et sellel on positiivne mõju.

Raha

Kasutage oma oskusi ja iseloomu tugevust ning teie positsioon tööl kindlasti tõuseb.

Suhted

Iga päev on su emotsioonid siirad, nagu tavaliselt, sa ei tee asju poole peal. Sa elad tugevaid ja intensiivseid hetki; teil on rõõm koguda kokku inimesi, keda armastate; atmosfäär on käegakatsutav. Olge ettevaatlik, kella 27 paiku toimub väike arutelu, mis võib teid häirida.

Rahandus

Neitsi professionaalid peaksid olema valmis kasutama kuldseid võimalusi, mis võivad sel kuul nende ette tulla. Lisaks võivad info- ja telekommunikatsiooniliinidel tööotsijad saada sobivaid töövõimalusi mõnes suures organisatsioonis. Lisaks võivad mõned teist saada võimaluse töötada mõnes välisriigis.

Astroloogi nõuanded

Neitsi peab olema loodusega pidevas kontaktis. Lihtsaim viis seda teha on teha pikki jalutuskäike värskes õhus. Need tavad kõrvaldavad teie unetuse, kuna need võimaldavad teil saavutada emotsionaalse tasakaalu. See on fütoteraapia, kus paljud Neitsid leiavad lahenduse oma seede- ja ärevusprobleemidele. Need põliselanikud, keda ootab ees iluoperatsioon, peavad kasutama ära detsembri esimese poole; hiljem on tingimused ebasoodsad.Suur soov pühendada tähelepanu, emotsioone, kingitusi ja kõike, mis peast läbi käib, inimestele, keda armastad. Teie mõtete keskmes võivad mitmel põhjusel olla pühad. Võib-olla soovite saabuvaid sugulasi silmas pidades mööblit vahetada, kodu mugavamaks muuta, peeneid lõuna- ja õhtusööke planeerida ja kes teab mida veel. Kindel on see, et kogu selle aktivismi taga on väike melanhoolia, mis vaatamata teie pingutustele aeg-ajalt välja piilub. Mõned mälestused ei saa tuhmuda!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Neitsi juuni 2024

Pärast paari kuud ilma temata kohtuvad virgiinilased taas planeet Saturniga, nõudliku, kuid targa õpetajaga. Tema …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga