Kuu horoskoop Neitsi august 2024

Hoolimata sellest, et märgi loomulik kalduvus kaldub introvertsusele ja põhjalikule analüüsile, tõukab neid augustis ilma igasuguse pärssimiseta näitama, mida nad mõtlevad ja tunnevad. See avamine toob sulle isiklikud saavutused, mille saavutamisest sa ei unistanud. Nad loovad ühenduse uue sõpruskonnaga, elutähtsate, loominguliste ja tundlike inimestega, kes pakuvad neile ideid, et nad hakkaksid edu saavutama. Nad saavad perelt auhindu ja tunnevad end väga enesekindlalt. Horoskoop Neitsi august 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Neptuun on nagu võluvits, mis äratab sinus sügavaimad tunded. Sa võlud inimesi, kes olid sulle varem üsna võõrad ja kellega sul oli vähe sidet. Nüüd jõuate väga lähedale. Võib-olla sellepärast, et tunnete end intensiivsemalt. Lisaks on Veenusel teile augusti keskpaigast eriline üllatus. Horoskoop Neitsi august 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Partnerlusettevõtetega tegelejad võivad loota kasulikele tulemustele ja suuremale kasumile. Lisaks võivad valmisrõivaid tootvaid tööstusharusid juhivad inimesed saada rohkem kliente ja tõusta paremasse finantsseisu. Toiduga seotud ettevõtteid juhivad ärimehed võivad samuti saada märkimisväärset kasu. Kuu horoskoop Neitsi august 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Pärast mitut suhteliselt rahulikku kuud saabub Neitsi jaoks vihaperiood. Te tunnete end Marsi mõju all väga ebamugavalt. Tavaliselt hoiate seltskondlikest sündmustest eemale ja august ei erine. Kui aga keegi siseneb teie isiklikku ruumi, olete maruvihane. Vanad vead kerkivad taas päevakorda ja sa tahad õiglust.Tõenäoliselt saad tänu suurenenud ambitsioonidele oma töös edukaks. Sa seisad enda eest igas olukorras ja teiste arvamus sinust ei mõjuta sind, millel võivad olla nii positiivsed kui negatiivsed tagajärjed.

Astroloogiline prognoos Neitsi august 2024

See on tõeliselt hea periood ja saate inspiratsiooni teha suurepäraseid ja pisut kiduraid valikuid.

Tervis

Peatamatu ja ülisihikindel: kui sa sel kuul pähe paneksid sportima ning oma heaolu ja tervise eest täielikult hoolt kandma, ei saaks sind takistada mitte miski ega keegi. Vastasel juhul naudite endiselt suurepärast perioodi, kus teil on energiat, mis on vajalik igapäevaelu probleemideta toimetulekuks.

Karjäär

Kaksikud on sel kuul töökad ja pühendunud, kuid näib, et saavad selle eest vähe tasu. Teie rahaasjades näib teie raske töö vilja kandvat. Tundub, et see on peamiselt tingitud sellest, et olete saavutanud teatud eesmärgid. Tundub, et leiate ka õigeid kontakte, kes aitavad teil rahaliselt edasi liikuda.

Raha

Neitsid on täis energiat, enesekindlust ja pealehakkamist. Ka tööl on olukord dünaamiline ja hinnatakse vaid professionaalse poole näitamist.

Suhted

Alates augusti keskpaigast hoolitsevad planeedid kõige eest ja sina oled kaitstud; võid taasavastada pilvitu armuelu rõõmud. Suhted on kristallselged; sul on õnnelikud päevad. Pole kahtluse varjugi; teid toetavad tähed, Veenus julgustab teid oma projekte mitmekordistama.

Rahandus

Neitsi spetsialistid, kes tegelevad valitsussektoriga tegelevates tööstusharudes, võivad sel kuul teha märkimisväärseid edusamme. Teisest küljest võivad juhtivatele kohtadele tõusta ka palgatud spetsialistid. Ja ka kolleegid ja ülemused võivad neile toeks olla.

Astroloogi nõuanded

Tervise osas peavad Neitsi põliselanikud olema kuu esimestel päevadel sama ettevaatlikud kui teistes valdkondades. Ülemiste ja alajäsemete liigeseprobleemid põhjustavad neuralgiat, millega on raske võidelda. Lisaks tunnevad nad end elujõulisena ja neil on mugav vältida igasuguseid pingutusi, nii füüsilisi kui ka intellektuaalseid. Alates 10. augustist vabanevad nad nendest häiretest ja neil on jõudu igaks katseks. See on hea periood, et arendada rahuldust pakkuvaid tegevusi kokkupuutes loodusega.Taevas lubab teile nii mõndagi, teie tähemärgis on Marss, Veenus (esimene pool) ja lõpuks Merkuur (teine ​​pool) ja Päike (kuu lõpp). Kindlasti ootab teid palju ideid, palju energiat, palju dünaamilisust ja palju emotsioone. Mõned teist võivad teha otsuse, mida võib-olla pikka aega edasi lükata, ja otsustada oma õnne eest. Esiplaanil iseseisvus, autonoomia, kättemaks, oma ruumide ja vajaduste uuesti omastamine. Tunnete end nii hästi, kui te pole pikka aega tundnud.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Neitsi juuni 2024

Pärast paari kuud ilma temata kohtuvad virgiinilased taas planeet Saturniga, nõudliku, kuid targa õpetajaga. Tema …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga