Kuu horoskoop Neitsi aprill 2024

Reiside või kodukülastuste kaudu kohtuvad nad vanade sõpradega, kellega koos kogevad unustamatuid elamusi. Seega omandavad sel kuul üliolulise tähtsuse sõbralikud suhted, sest kuigi taevas teeb koostööd, et neil tekib suurem enesekindlus, on sõbrad need, kes oma toetamisvõimega neid julgustavad või uutele olukordadele vastu astuvad. See võimaldab valusatel kogemustel, mis tõid neile ainult ebakindlust, poosi jääda. Horoskoop Neitsi aprill 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Armastuse planeet Veenus soovitab alates kuu keskpaigast välja öelda, mis on südamel, mis sind ärritab ja mis ei sobi. Nüüd asetage kaardid lauale esiküljega ülespoole. See toob selgust isegi siis, kui asjad lähevad raskeks. Kindlasti ei takista Veenus aga leppimist. Kui sul pole kaaslast, võid õnne proovida mõnel interneti tutvumissaidil. Horoskoop Neitsi aprill 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Äritehingud võivad teile praegu head olla ja teie äritehingud võivad olla edukad. Kuid need võivad olla ka riskantsed ja liiga suur risk võib samuti põhjustada kaotusi. Nii et olge ettevaatlik, eriti välismaiste klientidega. Võid oma intelligentsuse ja loovuse tõttu olla edukas loomevaldkonnas ja sõlmida äritehinguid ning seeläbi saada hõlpsasti ärilaene. Kuu horoskoop Neitsi aprill 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Aprill tuleb suhterindel üsna metsik. Võimalik, et sinu ellu ilmub eriline keegi, kellesse kohe armud. Isegi kui sa ei suuda seda inimest endast välja ajada, lase asjadel minna ja ära ürita midagi peale suruda.Positiivsus valitseb sel kuul. Ärkad elevil ja täidad kõiki kohustusi huumori ja kergusega. Kuid hoiduge oma kolleegidest, kes võivad seda suhtumist pidada oportunismiks ja näha teid ohuna.

Astroloogiline prognoos Neitsi aprill 2024

Teil on vaja nii lühemaid kui ka pikemaid keskkonnamuutusi.

Tervis

Närviline ja impulsiivne ja tabamatu meeleolu: need on probleemid, mis on selle mitte eriti julgustava perioodi juured, mis nõuavad ettevaatlikkust, tähelepanu ja palju hoolt teie isikliku heaolu eest. Kuid ärge kartke, sest kuu viimasel kümnel päeval on teie taastumine suurepärane ja täielik. Ja nüüd võite kõik tolmu alla jätta!

Karjäär

Tänu teie selgele suhtlusele ja välisele toele näib, et teil on sel kuul positiivne professionaalne kasv. Tundub, et teie karjääris on ka uusi vaatenurki. Rahaasjade osas näib, et saad sel kuul ots otsaga kokku. Investeeringute tegemiseks ei tundu olevat hea kuu.

Raha

Võimalik, et nad alustavad lisakursustega, plaanivad end täiendada, hakkavad õppima võõrkeelt või alustavad oma äri. Teel tekkivad pereprobleemid saavad kohe lahendatud. Vaimsed lõvid ei tohiks kulutada liiga palju aega maailma tähenduse üle mõtisklemisele ja mõtlemisele. Staarid soovitavad neil keskenduda igapäevaasjadele, töö- ja pereelule.

Suhted

Tähed seisavad koos, et anda teile rahu ja stabiilsust. Te ei taha, et asjad läheksid liiga kiiresti ja võite igast küljest pidurit vajutada, et vältida drastilisi otsuseid. See on sinu õigus ja sinu valik. See aprill näib olevat teie isiklikuks kasvuks soodne. Mõned varjualad, mida soovite esile tõsta, on siiski nähtavad.

Rahandus

Teie juuniorid tööl võivad teid vaadata kui nende jaoks inspiratsiooniallikat ja teie nimi särab nüüd, kui teie õnnelikum planeet Merkuur asub 10. majas. Kõik, kes töötavad, armastavad teie sarm, karismat ja intelligentsust. Planeedid aitavad teil oma mõtlemises küpsemaks saada. Olete karismaatiline ja see võib teid aidata, eriti kui olete meedia- ja meelelahutussektoris. Tööl võite saada nime, kuulsust ja tunnustust, kuid peate jääma alandlikuks. Peate oma vihast ja hirmust lahti laskma, et oma töös särada. Ära kahtle endas.

Astroloogi nõuanded

Aprillis on Neitsid oma füüsise poolest riskidest vabastatud. Emotsionaalsed probleemid võivad aga põhjustada neile teatud funktsionaalseid häireid. Psühhosomaatiliste ilmingute vältimiseks on mõistlik küsida nõu psühholoogilt, sest kui neil puudub piisav abi olukordades, mis seda tõesti nõuavad, ilmnevad varem või hiljem ebasoodsad tagajärjed ja kahju võib olla raske välja juurida. Kõige rohkem puutuksid kokku hingamis- ja seedesüsteemid.Aprill tõotab tulla ebatavaline, kuid kindlasti lõpuni soodne kuu. Üsna lineaarses raamistikus ilmuvad aga väikesed pilved, ebaselgused ja olukorrad, mis nõuavad teie meele olemasolu. Kuid suure osa kuust võib see olla teie jaoks väga suur pingutus ettearvamatute tagajärgedega. Olge kannatlik ja ärge tehke impulsiivseid valikuid. Iga asja otsustamiseks ja lahendamiseks oota kuu lõpuni, mil ebaselgused lõpuks selginevad ja saad tegutseda.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Neitsi juuli 2024

Kuu jooksul, täpselt 21. kuupäeval, taandub Saturn märgist, nii et rahulikkus selliste nõudmiste puudumisel leevendab …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga