Kuu horoskoop Lõvi september 2024

Lõvide loomulik magnetism ja entusiasm teevad kuu jooksul imesid. Merkuuri mõjul, liikudes kuu teisel poolel läbi materiaalsete ja isiklike ressursside maja, tunnevad nad end otsuste tegemisel enesekindlamalt. Analüütiline võime, mille planeet teile Neitsilt edastab, aitab teil iga sammu õigesti mõõta. Andke oma loovusele vabad käed ja tunnete suurt rahulolu. Liikuge edasi ilma hirmuta. Horoskoop Lõvi september 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Veenus hellitab sind kuni septembri keskpaigani. See annab teile atraktiivsuse – täpselt sobivad tingimused, et kogeda imelisi õhtuid ja öid. Sinu armastuse väljavaated 20. septembri täiskuu paiku on väga paljutõotavad. Vallalistele soovitavad staarid: mine inimeste sekka, otsi internetist: nüüd see juhtub! Horoskoop Lõvi september 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ärimehed ja füüsilisest isikust ettevõtjad võivad loota saada rohkem kasumit. Tänu uutele lepingutele võivad paraneda ka äriväljavaated. Siiski on soovitatav mitte minna uutesse investeeringutesse ühisettevõtetesse. Samuti olge ettevaatlik partnerlusettevõtete lepingute allkirjastamisel. Kuu horoskoop Lõvi september 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

September annab teile suurepärase võimaluse päikesepaistelisi päevi ära kasutada ja reisida. Valige reisi tegemiseks hea seltskond, sest see võib olla viimane võimalus välisreisiks sel aastal, nii et ärge kõhelge, sest see annab teile ülejäänud aastaks palju vaimset energiat. tulevad septembripäevadega hästi toime ja suudavad seetõttu oma perekonda toetada siis, kui neil seda kõige rohkem vaja läheb, ning jätkub piisavalt energiat ka sinu enda tegemisteks. Proovige teha asju, mida olete varem kaua edasi lükanud. See annab teile sammu teistest ees.

Astroloogiline prognoos Lõvi september 2024

Sinu olemuses on nii palju soojust, armastust ja kirge ning sul peab lihtsalt olema keegi, kes saaks selle kõik välja valada.

Tervis

Energia ja elujõud on kogu kuu jooksul suurepärasel tasemel. See on aga septembri teine ​​pool, mis näeb sind isegi pidurdamatuna. Tegelikult annab sügis teile igakülgset heaolu, vähese ebakindlusega, mis puudutab emotsioone või rahulolematust teie välimusega. Liiga kriitiline peeglis: lõdvestu!

Karjäär

September ei tundu olevat positiivne kuu karjääri kasvuks ja professionaalseks arenguks, kuna kolleegidega võib tekkida negatiivne suhtlus. See mõjutab teie ülesannete täitmist. Kannatlikkus näib olevat võtmetähtsusega. Rahaliselt näib olevat positiivne kasv, osaliselt seetõttu, et kulutused on loogilisemad ja piiratud.

Raha

Kui soovid oma ellu rahu ja harmooniat, pead hakkama oma tulevikku planeerima varasemate kogemuste põhjal, mis aitab sul vältida ummikseisu. Lõvid peaksid ka meeles pidama, et kompromisside leidmine on hea tee eduni.

Suhted

Sinu armastused lähevad hästi, sa žongleerid töö ja tundeelu vahel; juhid tantsu kahel alal. Heade ja lojaalsete teenuste vahetamise 14. kuupäeva poole ei tea te, kuhu pöörduda. Kuid teie tundlikkuse tõttu on vaja hoiatada; võite olla solvunud mõne oma sugulase peale.

Rahandus

Erasektoris töötavad Leo spetsialistid võivad loota oma ametikõrgendust ja selle tulemusel paremat majanduslikku seisundit. Lisaks on ka finantsvaldkonnas töötavatel spetsialistidel võimalus edasi liikuda. Pealegi võivad elektrotehnika liinidel töötavad inimesed saada palgatõusu.

Astroloogi nõuanded

Rahulolematused ja kahtlused, mida Lõvi põliselanikud kuu esimesel nädalal kannatavad, võivad põhjustada seedehäireid. Gastriit, jäljendatav käärsool ja isutus on mõned ilmingud, mis ohustavad Lõvide orgaanilist tasakaalu. Homöopaatilise või naturopaatilise arstiga konsulteerimine aitab need sümptomid välja juurida. Samuti annavad oodatud tulemuse iluhooldused, keha- või näohooldused, sama juhtub ka kaalulangetamise või detoksifikaatoritega.Milline meeldiv kuu! Selge suhtlemine, võimalused vabaks ajaks ja materiaalseteks asjadeks, rohkem või vähem voolavad suhted peres (kui välja arvata mõningad pinged septembri teisel poolel) ja palju energiat, mis annab palju kindlustunnet eelkõige kuu teine ​​pool, kiindumuste osas kõige vastuolulisem, aga ka otsustav, sest see pakub sulle ootamatuid olukordi, mis tõmbavad kastanid tulest välja. Ühesõnaga, tööle naasmise ja laste kooli naasmise kuul kindlasti igav ei hakka.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Lõvi juuni 2024

Kuu esimesed 14 päeva saavad Lõvid energiat laadida, mediteerides üksi tulevaste isiklike projektide üle. Teise …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga