Kuu horoskoop Lõvi oktoober 2024

Neil on piisavalt suutlikkust väljakutsetega toime tulla, seega tuleb muutustega harjuda ja positiivseid hetki maksimaalselt ära kasutada. Teine kaks nädalat ei saa perekeskkonnas kerge olema. Arutelud järgnevad üksteisele ja rohkem kui üks kord tunnevad nad end oma sugulaste agressiivsete nüride ees segatuna. Kõik muu annab positiivseid tulemusi. Loomingulisus ja olukordade valdamine eristavad neid teistest, mille eest nad saavutavad suure tunnustuse. Horoskoop Lõvi oktoober 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Alates 7. oktoobrist hakkavad teie emotsioonid selle tulise ja muretu Veenusega saltot keerama – see toob teie rõõmsa, lummava olemuse täiel määral esile. See Veenus rebib teid igapäevarutiinist välja. Igatsus läheduse, õrnuse järele kasvab, kuid kerged muretud tunded levivad ka väga põnevate kohtumiste puhul. Horoskoop Lõvi oktoober 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Enne ärilepingutega seotud dokumentide allkirjastamist olge ettevaatlik. Välismaised ärivõimalused võivad teid kutsuda ning nende kaudu võite loota edule ja kasule. See võib olla ka õige kuu olemasoleva ettevõtte laiendamiseks. Samuti võite oodata partnerlusettevõtetes rohkem kasumit. Kuu horoskoop Lõvi oktoober 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Oktoobris ärkab Lõvide romantiline pool. Võid oma partnerile üllatuse välja pakkuda, sest inspiratsioonist sul puudust ei tule. Te mõlemad väärite esimest korda üle pika aja hetke üksi, kuid vali üllatuseks õige hetk. Vale aeg võib kaasa tuua kakluse Tänu Kaalude asendis olevale Merkuurile on see ideaalne aeg enesearenguks, mida saad kasutada näiteks treeningul või võõrkeelekursusel. Kui teil pole seltskonnatuju, võib lugemine olla hea valik.

Astroloogiline prognoos Lõvi oktoober 2024

Vallalise inimesena oled uutele tutvustele vähem vastuvõtlik.

Tervis

Oled tugev, energiline, täis head huumorit ja valmis tegutsema. Kindlasti paistad silma oma füüsilise jõu poolest, arvestades, et see kuu sobib suurepäraselt spordiga tegelemiseks ja lihaste vormimiseks. Kui aga tuleb silmitsi seista terviseprobleemiga, siis nende transiitidega on taastumine kiire ja tõhus. Suurepärane periood esteetika jaoks alates kuu keskpaigast.

Karjäär

Sõnnil näib olevat positiivne karjäärikuu. Eesmärkide saavutamiseks ja arendamiseks ei pea te palju pingutama. Tundub, et see kuu on hea ka neile, kes otsivad uut tööd. Rahaliselt tundub, et teel on konarusi. Võtke seda kui väljakutset, sest tundub, et saate sellest tugevamana välja tulla. Enne finantsinvesteeringute tegemist uurige kõike hoolikalt.

Raha

Tööga seotud küsimused jäävad tagaplaanile, allutades teie kodus toimuvale. Lvivi rõõmu seostatakse tema sugulaste rahuloluga. Oktoober tuleks pühendada tuleviku planeerimisele, edasistele tööalastele ja eraelu eesmärkidele. Teie usaldusväärsus ja enesekindlus määravad teie edasise edu. See ei ole hea kuu iseseisvaks tegevuseks või uute projektide alustamiseks.

Suhted

Astraalmõjud lubavad meeldivaid hetki perspektiivis, perekonnas või armastuses. Kui teil on projekte (reisimine või muu), on muutused prioriteetsed, teine ​​nädal on ideaalne nende elluviimiseks. Kui sind on kritiseeritud liiga isikliku olemise pärast, muudad reegleid. Su lähedased on sinu otsusest meeldivalt üllatunud.

Rahandus

Lõviprofessionaalide tööefektiivsus võib saada ülemustelt kiita. Samuti on teie tööalane eduvõimalused. Samuti võite arutada oma tulevikuplaane kõrgemate võimudega. Mõned teist võiksid saada ka võimaluse tööasjus välismaale sõita.

Astroloogi nõuanded

Lõvi põliselanike üldine heaolu väljendub eriti heas füüsilises vormis. Neil, kes kannatavad orgaanilise probleemi käes, on hea anda end tervishoiutöötaja kätte, kes pakub neile selle haiguse likvideerimiseks sobivat ravi. Need Lõvid, kes üritavad oma siluetti tagasi saada kas ülekaalu või alakaalu kaudu! Nad võiksid pöörduda toitumisspetsialisti poole, kes annab neile õigesti nõu. Tasakaalustatud toitumisega näevad nad peagi peegli ees head välja.Palju energiat teie kõige ambitsioonikamate projektide teenistuses! Oktoobris paistad silma oma entusiasmi ja oskusega teha koostööd oma sõprade ja perega, et realiseerida seda, mis on sulle südamelähedane. Teid ootab ees pragmaatiline periood, mis on täis nalja, õnne ja sotsialiseerumist. Tahad rääkida ja dialoogi ning tõenäoliselt kasutad selleks sotsiaalvõrgustikke, kus võiksid alati tipus olla. Kallimate eluaseme- ja pereprojektide puhul tasub aga vähemalt praegu ettevaatlikult tallata.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Lõvi juuni 2024

Kuu esimesed 14 päeva saavad Lõvid energiat laadida, mediteerides üksi tulevaste isiklike projektide üle. Teise …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga