Kuu horoskoop Lõvi november 2024

Marsi võimsal mõjul Amburis kasvab soov avarduda ja elu nautida väga tuntavalt. Pühendage aega või loovust – avastate hämmastusega, kui tunnustatud nad selle eest on. Alates 9. kuupäevast saadab Merkuur Marsi Kentauri märgis. See soodustab mõistmist teistega ja aitab teil saavutada kaua hilinenud eesmärke! Mõned perekonfliktid lahenevad, kui need apelleerivad dialoogile ja loomulikule kaitsevõimele, mis neil on kingitusena. Horoskoop Lõvi november 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kallis lõvi, kas oled ehk juba leidnud oma unistuste kaaslase või on sul lihtsalt puudu viimane eraldusjoon mineviku all? Mõlemal juhul naeratab teile novembris armastus armastuses. Kas kogete oma kallimaga helli tunde või võite oodata uut paljutõotavat tutvust. Üks on kindel: teid ei jäeta nüüd tähelepanuta. Julged oma kestast välja astuda ja oled nõus oma tunnetest rohkem paljastama. Ja see teebki su nii armsaks Horoskoop Lõvi november 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ettevõtjad või füüsilisest isikust ettevõtjad võivad oma valdkonnas konkurentsi seista. Lisaks peate võib-olla kaubandusse investeerides olema ettevaatlik. Tõenäoliselt toimivad ühisettevõtted siiski hästi. Pealegi on visuaalmeediaga tegelejatel suur võimalus maitsta kindlat edu ja teenida oma töös nägusat kasumit. Kuu horoskoop Lõvi november 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Novembris vajavad Lõvid palju puhkust ja lõõgastust. Möödunud aasta pole möödunud just libedalt, nii et tulete sellele kuule väsinuna ja kurnatuna. Valige, kas magada piisavalt või minna spaasse. Pole kahtlust, et teie keha vajab seda.Teie töötulemused pole suurepärased ja jääte aasta lõppu ootama. Seetõttu vältige drastilisi muutusi karjääris ja sündmusi, kuna te ei saa neile oma tavapärase pühendumisega vastu tulla.

Astroloogiline prognoos Lõvi november 2024

Kodus on see üsna vaikne periood, aga tööl kuhjub ja tunned, et ei saa kõigega hakkama.

Tervis

See november võib olla teie energiate jaoks üsna masendav. Neid saab olema vähe, seega peate nende kasutamisel olema väga ettevaatlik: nende raiskamine on keelatud! Mõelge sellele, et üks halvimaid viise, kuidas oma jõudu hajutada, on end iga asja pärast ärritada: iga kord, kui vihastate, haudute või ründate, kaotate osa oma laengust. Kuu lõpuks läheb paremaks.

Karjäär

Sõnni karjääris näib olevat stagnatsioon. Tööpõrandal puudub positiivne õhkkond ja te saate oma raske töö eest vähe rahalist tasu. Samuti saate oma kolleegidelt vähe tuge. Osaliselt seetõttu on teil mõnikord raske eesmärke saavutada ja ülesandeid õigel ajal täita. Rahaliselt tundub, et rahaasjade stabiilsena hoidmiseks on vaja kõvasti tööd teha.

Raha

Ettevõtlikkus ja julgus võimaldavad teil oma eesmärke saavutada.

Suhted

Koht romantikaks. Kui lõvi särab tuhande tulega, siis sellepärast, et talle meeldib sel kuul särada. Teete positiivseid žeste, annate lubadusi, olete lihtsalt õnnelik. Olge ettevaatlik, et mitte lubada endal olla suhtes, mis ei näe välja teie moodi. Kui olete enesekindel, ärge kõhelge.

Rahandus

Lõvispetsialistid peavad võib-olla võtma töökohal rohkem kohustusi. Füüsilisest isikust ettevõtjad võivad aga loota märkimisväärsele edusammule. Õhkkond võib soodustada ka töötajatele oma töös edasiminekut. Mõned teist võivad minna tööga seotud välisreisidele ja need võivad teile kasulikuks osutuda.

Astroloogi nõuanded

Kuu ambivalentsus hoiab Lõvid perioodi esimese osa suurepärases füüsilises vormis. Füüsiline ja vaimne paindlikkus moodustavad rahuldava profiili. Jalutuskäigud vabas õhus ja jalajooksud hoiavad nende põliselanike agility üle iga juhtumi vanusest. 11. novembri paiku langeb nende elujõud ootamatult ja väsimus võtab võimust. Selle olukorraga silmitsi seistes pole midagi paremat kui puhkamiseks tundide lisamine. Need, kes kannatavad hüpertensiooni all, peavad ka enda eest hoolitsema.Kui kiire aeg! Vahel võib see tunduda üsna väsitav tänu põrutustele, muutustele ja uudistele, mis tunduvad teile enam hingetõmbumist. Ärge imestage, kui tunnete end sageli väsinuna ja ärritununa: on normaalne, et olete kõigi ees ootavate pingetega närvis. Kuid olge ettevaatlik, et mitte välja öelda kõige vähem sobival hetkel ja kõige vähem sobiva inimesega: kindlasti pole teil vaja täiendavaid tüsistusi, nagu need, mis võivad järgneda teie impulsiivsele ja lööbele avaldusele.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Lõvi juuni 2024

Kuu esimesed 14 päeva saavad Lõvid energiat laadida, mediteerides üksi tulevaste isiklike projektide üle. Teise …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga