Kuu horoskoop Lõvi detsember 2024

Kuningas eesli mõjul Amburis kuni 22. kuupäevani, koos otsese Merkuuriga kuni 10. kuupäevani ja Marsi löögi all kuni 7. detsembrini, saavad Lõvid liikuda täieliku rõõmu ja vabadusega. Selle suurepärase võimaluse ärakasutamine aitab neil oma elus oma teed teha ja end paremini tunda. Nii saavad nad kompensatsiooni transiidi eest, millega neil pole kerge toime tulla. Nad paistavad silma afektiivses suhtluses ja suudavad näidata oma intensiivset loovust ilma seda takistavate takistusteta. Horoskoop Lõvi detsember 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Detsembri kahel viimasel nädalal – ka jõulude ajal – olete hellitatud: igal õhtul suurepärased esinemised – sina oled täht! Soovime täita kõik teie soovid. Esimese kahe nädala jooksul saate selle eest konkurentsi. Sulle see üldse ei meeldi ja sa vahutad. Tähed arvavad, rahunege maha! Teil pole midagi karta: sellel, kes on oluline, on juba ammu ainult teie jaoks silmad olnud. Horoskoop Lõvi detsember 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ärimehed ja füüsilisest isikust ettevõtjad võivad loota saada rohkem kasumit. Tänu uutele lepingutele võivad paraneda ka äriväljavaated. Siiski on soovitatav mitte minna uutesse investeeringutesse ühisettevõtetesse. Samuti olge ettevaatlik partnerlusettevõtete lepingute allkirjastamisel. Kuu horoskoop Lõvi detsember 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Detsembris aitab Lõvisid Veevalaja positsioonis olev Saturn ja nad lähtuvad oma tegevuses oma pere vajadustest. Oled pühade ajal väga vaoshoitud ja püüad hoida kõiki traditsioone. See aitab teil rahulikuks jääda ja mõjub soodsalt eelkõige teie lastele ja partnerile, kes on selle eest väga tänulik.Kuu esimesel poolel on kõige parem vältida füüsilist pingutust ja pikaajalist kodust eemalviibimist , nagu te olete vastuvõtlik kopsuhaiguste ja -haiguste korral. Isegi tavaline gripp võib teid alla ajada ja jõulud sel viisil rikkuda.

Astroloogiline prognoos Lõvi detsember 2024

Selle kuu jooksul kerkib midagi minevikust uuesti päevakorda ja see võib viia teid peadpööritavale teekonnale.

Tervis

Kui Marss on teie vastu kuni detsembri keskpaigani, peate siiski silmitsi seisma mõne närvilisuse hetkega ja sellest tulenevalt avastama end endiselt muutliku energiaga. Kuid te olete selgelt taastumas ja märkate seda päevade möödudes. Tegelikult naaseb Marss alates kuu keskpaigast sinu kasuks ja sa särad tohutult nagu päikesed, kiirgades elujõudu ja head huumorit igas suunas!

Karjäär

Tundub, et Sõnnil on sel kuul rohkem töökoormust/ülesandeid. Sellel on tegelikult positiivne mõju. Tundub, et kolleegid toetavad sind selles. Ka suhted kolleegidega tunduvad tavapärasest positiivsemad, mistõttu on eesmärkide saavutamine vähem keeruline. Rahaliselt näib Sõnn saama positiivseid ootamatusi. Tundub, et seda raha pole mõistlik investeerida.

Raha

Nende rakendamine nõuab aga kannatlikkust ja visadust. Ainult raske töö toob sulle edu ja isiklikust võlust on sel korral vähe abi ja see võib isegi saada takistuseks.

Suhted

Detsembrikuu on hea egiidi all, tunded saavad hoo sisse ja kui õhus oli elektrit, siis õpid oma vigadest. Ei mingeid suuri muutusi, välja arvatud see, et suhe läheb karmimaks, eelistad dialoogi; oled romantilisem ja näitad üles rohkem kiindumust kui tavaliselt. Toimub jõuluime.

Rahandus

Erasektoris töötavad Leo spetsialistid võivad loota oma ametikõrgendust ja selle tulemusel paremat majanduslikku seisundit. Lisaks on ka finantsvaldkonnas töötavatel spetsialistidel võimalus edasi liikuda. Pealegi saavad elektrotehnika liinidel töötavad inimesed palgatõusu.

Astroloogi nõuanded

Lõvi põliselanikel on mugav kiirustada ennetavate meetmete võtmisega, mis võimaldavad neil neutraliseerida afektikriisi kahjulikke mõjusid, millega nad peavad silmitsi seisma suure osa detsembrikuust. Need meetmed hõlmavad regulaarseid kehamassaaže, mis soodustavad vereringet, võitlevad kontraktuuridega ja tasakaalustavad energiat, samuti idamaiste distsipliinide, nagu jooga või tai chi, harjutamist või lihtsaid jalutuskäike värskes õhus. Nädalavahetustel saab neid õues nautida ja kogetud pingetest taastuda.Tundub, et detsember pakub sulle lõpuks rohkem kui üht põhjust rahulikuks jääda ja tuju tõsta! Tõsi, Marss tüütab teid endiselt, kuid selle tegevus lõpeb kuu keskpaigas ja mitte ainult: aasta lõpu poole lõpetab teie kiusamise isegi Jupiter. Lühidalt öeldes kogete üha kergemat õhku, hakkate hingama ja tunnete end mullivana, energilisena ja innukalt haarata tulevikku. Need pidustused annavad teile rõõmu- ja õnnehetki ning lõpuks saate vestelda ka kauge inimesega…

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Lõvi juuni 2024

Kuu esimesed 14 päeva saavad Lõvid energiat laadida, mediteerides üksi tulevaste isiklike projektide üle. Teise …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga