Kuu horoskoop Lõvi august 2024

Päikese muljetavaldav mõju märgis kuni 23. kuupäevani annab teile piisavalt energiat, et tegutseda erinevates eluvaldkondades garanteeritud eduga. Isiklikke ressursse jääb üle ja nad tunnevad end tugevana sama harva. Samuti toimib hea aspekt Päikese ja Jupiteri vahel täiendava taevakaitse kandjana. Kui head mõjud toetavad, leiavad nad tunnustuse ja aplausi, mis neile nii palju head teevad. Samuti naudivad nad suurepärast suhtlust oma keskkonnaga, seega kasutage seda kuud ära, sest neid õnnitletakse. Horoskoop Lõvi august 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Nad on mõneti tõredad, mõnikord isegi tõrjuvad. Veenus pärsib teid alates augusti keskpaigast. Sul on raske oma tundeid väljendada. Aga sa tunned, kes on sulle lähemal kui teised, kes võtab üle sinu suure heatahtliku südame ja teeb sind tugevaks. Suhetes on oluline välja öelda, mis sul meeles on. Rääkige oma soovidest, muredest ja muredest. Horoskoop Lõvi august 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ettevõtjad või füüsilisest isikust ettevõtjad võivad oma valdkonnas konkurentsi seista. Lisaks peate võib-olla kaubandusse investeerides olema ettevaatlik. Tõenäoliselt toimivad ühisettevõtted siiski hästi. Pealegi on visuaalmeediaga tegelejatel suur võimalus maitsta kindlat edu ja teenida oma töös nägusat kasumit. Kuu horoskoop Lõvi august 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Augustis on Lõvil aasta parim aeg nende domineeriva planeedi päikese tõttu. Oled tööl suurepärases vormis ja kolleegid vaatavad sulle alt üles. Järgige oma instinkte, kui peate tegema raske otsuse ja õnn on teie poolel. Oled ka ambitsioonikam, mida ülemused märkavad. Hoolitsege oma suhete eest oma töökaaslastega, kuna need võivad kannatada. Samuti saate edukaks äritehingutes, olenemata sellest, kas peate läbirääkimisi müügi-, rendi- või muude finantstehingute üle. Suurepärased pakkumised tulevad teieni praktiliselt iseenesest ja oleks kahju neid mitte ära kasutada.

Astroloogiline prognoos Lõvi august 2024

Sa elad olevikus ja naudid seda.

Tervis

Piisavalt elujõudu ja särisevat vaimset energiat: ühesõnaga on olemas kõik sümptomid, mis viitavad stabiilsele seisundile ja korralikule füüsilisele vormile. Veelgi enam, kui hoolite välimusest, pakub taevas teile vahetult enne 15. augustit täiuslikku liikumisvõimalust oma ilu eest hoolitsemiseks ja võib-olla isegi välimuse muutmiseks.

Karjäär

Tundub, et enamik eesmärke saavutad sel kuul teisi kolleege toetades. Rahaasjade osas näivad sissetulekud sel kuul olevat tavapärasest suuremad. Sellest hoolimata oleks hea mõte mõned kõrvale jätta. Tundub, et see pole ka investeerimiskuu.

Raha

Tundlikke inimesi võib tabada väike kriis. Nad peaksid oma vaated üle vaatama ja keskenduma perekonnale. Nende jaoks peab esmatähtis olema harmoonia lähikeskkonnas.

Suhted

Saate oma tundeelu uuesti avastada; tõepoolest, tähed annavad sulle tõuke. Alates kuuendast on palju võimalusi inimestega kohtumiseks. Armastuse, iha ja naudingute vahel pole teil aega igavleda. Sentimentaalselt läheb hästi; Augustikuu parandab murtud südamed. Sulle meeldivad tema armsad sõnad

Rahandus

Lõvispetsialistid peavad võib-olla võtma töökohal rohkem kohustusi. Füüsilisest isikust ettevõtjad võivad aga loota märkimisväärsele edusammule. Õhkkond võib soodustada ka töötajatele oma töös edasiminekut. Mõned teist võivad minna tööga seotud välisreisidele ja need võivad teile kasulikuks osutuda.

Astroloogi nõuanded

Lõvi naudib oma sõprade sooja seltskonda ning nad osalevad koosolekutel ja väljasõitudel, mis toidavad nende heaolu. Kõige laisamad tunnevad, et energia võtab nende keha üle ja saavad läbi viia mitmeid tegevusi ilma väsimust tundmata. Alates kuu teisest nädalast võivad nad kogeda ebakindlat päritolu ebamugavust. Arstlik konsultatsioon on kiireloomuline ja seda tehakse põhjuste väljaselgitamiseks ja vajalike meetmete võtmiseks tulevaste tüsistuste vältimiseks.August, paljude teist sünnipäevakuu (periood algab juuli lõpust). Seega on aeg mõtisklusteks, küsimusteks, bilansideks. Toimunud on palju muutusi ja tuleb veel palju, isegi sel perioodil. Muutus tähendab ka leppimist selle lõpuga, mida peeti muutumatuks ja mis ilmselt ei olnud. Miski pole igavene: mida varem sa sellega nõustud ja mõistad, seda varem lähed tagasi eksistentsi mõnusust nautima. Mis augustis ootab sind naeratama!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Lõvi juuni 2024

Kuu esimesed 14 päeva saavad Lõvid energiat laadida, mediteerides üksi tulevaste isiklike projektide üle. Teise …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga