Kuu horoskoop Kaljukits oktoober 2024

Planeedide rünnakud märgile muudavad vaiksete ja rahulike kitsede iseloomu. Vastandumised sotsiaalsel tasandil on igapäevased ja see tekitab palju kibestumist. Kuigi 4.-20. kuupäevani maandab Kaaludes olev Merkuur veidi pingeid, muutub Saturni mõju nõudlikuks ega jäta seljataha rahulolu, mida ta kõigest hoolimata tavaliselt endast maha jätab. Sõprade majast pärit Veenus ja Marss annavad neile jõudu ja julgust. Samamoodi aitavad neid Jupiter ja Uraan juhtumist 3 või ütlevad, mida nad arvavad. Kasutage neid häid mõjusid. Horoskoop Kaljukits oktoober 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Täiesti võimalik, et armud oktoobri alguses uuesti, peata, vastu igasugust mõistust. Ohtlik igale partnerlusele. Küll aga kohtad hiljemalt kuu lõpuks kedagi, kes paneb sind tundma, et oled saabunud, sügavas hooles. See sulatab su hinge. Horoskoop Kaljukits oktoober 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Võite nüüd oodata ilusat ärikasumit, samas võite oma äripartnerite kaudu teenida märkimisväärset kasumit. Reisid võivad tuua teile ka uusi võimalusi ja teie ärivaist võib vääriliselt tunnustada. Head kasumit võivad praegu loota eelkõige need, kes tegelevad ekspordiga. Kuu horoskoop Kaljukits oktoober 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Oktoober on äriajamise ja oma rahalise seisu eest üldiselt vastutuse võtmise kuu. Kui sa pole mõnda aega oma töös rahaliselt õnnelik olnud ega suuda seda paremaks muuta, siis nüüd on õige aeg õnn enda kätesse võtta. Võib-olla on Kaljukits meelt lahutanud mingi idee, mida nad on juba ammu tahtnud realiseerida, kuid kardavad vähese nõudluse tõttu. Horoskoop tähendab, et peaksite minema kõik sisse!

Astroloogiline prognoos Kaljukits oktoober 2024

Seekord peab teie seltskondlik elu teie ambitsioonidele teed andma.

Tervis

Liigne närvilisus ei paranda teie heaolu, nagu võite ette kujutada. Mitte ainult sisemine, mida agitatsioon ja arutelud ilmselgelt ohustavad, vaid eelkõige füüsiline, sest kaotate nii palju energiat, millega kaasneb oht, et tunnete end sageli väsinuna ja ilma elujõust. Püüdke enda eest hoolitseda ka välistades võimalikud arutelud, need, mida saate vältida. Mõnikord on parem sellest lahti lasta.

Karjäär

Sel kuul tundub, et tunnete, et teie raske töö ei saa piisavalt tasu. Samuti tunnete vähe toetust kolleegide ja juhtkonna poolt ning osaliselt seetõttu ei suuda te eesmärke saavutada. Kaalude rahaasju näivad enamasti toetavat tihedad sotsiaalsed kontaktid. Teil on hea finantsteave, mis aitab teil oma rahaasju suurendada.

Raha

Rahulolev Kaljukits nakatab entusiasmiga ja planeerib oma aega nii, et leiaks hetke igaühe jaoks.

Suhted

Oma armuelu edukaks muutmiseks pole vaja muud, kui sõrme tõsta. Teil on kõik koostisosad, et muuta oma armuelu eriliseks. Kui pühendud täielikult inimesele, keda armastad, staarid usaldavad sind, leiad kiiresti lahenduse. Tunded ja turvalisus on sel kuul teie liitlased.

Rahandus

Kaljukitse professionaalid võivad tänu uutele ametialastele võimalustele oma valdkonnas edasi liikuda. Samuti on teil nüüd võimalus oma esinemise eest head tunnustust saada. Tõenäoliselt töötate enesekindlalt ja täidate oma ülesanded edukalt ja õigeaegselt. Samuti võite teenida kasu oma ettevõtte kaudu.

Astroloogi nõuanded

Viha kuhjumine tekitab neis nii suure pinge, et see muudab nende närvisüsteemi ja kahjustab nende seedeprotsesse, käivitades nõiaringi. Ärevus viib nad ka ülesöömiseni ja mõnel tõsisemal juhul sunnib see neid liigselt jooma. Selle olukorra peatamiseks pole midagi paremat kui Kaljukits, et unustada nii palju kohustusi ja mõelda enda premeerimisele. Kohtumised sõpradega, väljasõidud oma partneritega, jalutuskäigud maal on mõned võimalused, mis aitavad neil professionaalsel tasandil tekkivate probleemide negatiivset mõju neutraliseerida.Oktoober ei kujune kuigi lihtsaks kuuks. Osalt peaaegu pideva ärrituvuse tõttu, mida tunned kogu aeg, osalt segaduse tõttu, mida isegi sina, sageli selguse ja ratsionaalsuse eest võitlejad, võiksid üle võtta. Lühidalt, isegi parimatel juhtub, et satub tulutu periood, mille jooksul lennata madalalt ja kutsuda kannatlikkust. Sul ei puudu oskus osata oodata paremaid aegu: isegi see hirmutav hetk läheb mööda. Vahepeal on ikka midagi head ka kuu alguses ja lõpus.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaljukits mai 2024

Olulised mõjud Sõnnis suure osa kuust soodustavad edasiminekut nii isiklikult kui ka teistega suhtlemisel, mis …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga