Kuu horoskoop Kaljukits märts 2024

Kuigi Kaljukitsed jääb jätkuvalt krampi nende elus toimuvate muutuste planeedi Pluuto põhjustatud ebastabiilsusest, saavad nad sel kuul lisaabi, mis võimaldab ületada ka kõige raskemad takistused. Olulist rolli mängivad inimesed keskkonnast, kus nad liiguvad, ja sugulased. Nad suudavad luua nendega hea suhtluse ja saavad paremini aru, mis nende sees toimub. Ärge keelduge jalutuskäikudest, väljasõitudest ja külastustest. Ole avatud uutele kogemustele. See teeb neile head. Horoskoop Kaljukits märts 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Mitte igaüks ei suuda oma tundeid võimalikult romantiliselt väljendada. Rooside arv ei ole ka määrav, igapäevaelus on muud asjad, mis loevad rohkem: väsitavate ülesannete võtmine, aeg-ajalt teiste üllatamine, kuulamine, üksteise jaoks aja leidmine, üksteise hobide austamine, isegi kui te seda ei tee. Ärge tingimata jagage neid ühiseid huvisid, näidake maailmale, kui uhke te oma partneri üle olete ja olge lihtsalt olemas, kui teid vajatakse. Horoskoop Kaljukits märts 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Planeetide positsioonid viitavad sellele, et partnerlusäri võib teile sel kuul kasuks tulla, kuid ette võib tulla ootamatuid häireid äripartneritega. Ainult siis, kui kasutate positiivset kõnet, võib teil sel kuul olla hea ärikasv. Võite kohtuda mõne potentsiaalse äripartneriga ja pidada nendega arutelusid. Oma viha ja kangekaelsuse tõttu võid tunduda neile mõneti negatiivne, seega ole ettevaatlik ja ära tee sel kuul riskantseid tehinguid. Püüdke mitte investeerida mõnesse uude projekti. Kuu horoskoop Kaljukits märts 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Märts annab sulle tohutult vaimset energiat – mida iganes sa teed, läheb sul hästi. Teie meel sisaldab palju huvitavaid ideid, mida te üksteise järel ellu viite. Kui oled palgaline, märkab ülemus ilmselt sinu loovust ja usaldab sulle olulise ülesande. Kaljukits on üldiselt väga töökas märk, nii et nad võtavad selle väljakutse vastu ja hakkavad tegutsema. Olge aga ettevaatlik, et töö kogu elu ei varjutaks, ka pere vajab teie tuge.

Astroloogiline prognoos Kaljukits märts 2024

Kuu jooksul teete olulisi isiklikke edusamme.

Tervis

Pole paha energia! Väga silmapaistev kuu esimesel poolel, oled dünaamiline, aktiivne ja ülikontsentreeritud. Suurepärane periood ka oma välisilme parandamiseks ja esteetilise ekstra turgutusega, võib-olla kooskõlas saabuva kevadega. Kuu lõpus väike, tühine elujõu langus.

Karjäär

Tundub, et tööl on väga kiire ja tunnete vähe toetust kolleegidelt. Tunnete, et teie rasket tööd ei tasustata korralikult. Seetõttu võib teie karjäär sel kuul olla stressirohke. Kui teed teistega koostööd ja kaasad oma lähedasi, mõjuvad rahalised investeeringud, väljakutsed ja projektid positiivselt. Kuu lõpus tundub, et teie sissetulek on tavapärasest suurem.

Raha

Sel kuul ei saa sa endale lubada, et oled ebatäpne ega tee midagi valesti. Teie pere aitab teid. Lähedased peavad selle pingelise aja vapralt vastu. Nad saavad aru, et teie tulevik sõltub sellest. Saturn annab teile energiat, mida vajate parimal viisil toimimiseks. Tööle keskendumine tasub end tulevikus ära. Tähed räägivad edust.

Suhted

Toimub täielik vabanemine. Selle põhjuseks on valitud tee tagasilükkamine. Põhimõtteliselt ootate lihtsalt kinnitust, kes te olete või kelleks olete saanud. Mõned isiklikud või perekondlikud piirangud ärritavad teid endiselt, kuid proovite neist võimalikult kiiresti vabaneda. Elatisraha, vara jagamine või rahaasjad: üksi või kahekesi, kõik see lahendatakse sel kuul või keskpikas perspektiivis.

Rahandus

Teie tööl käivad pensionärid hindavad teie uurimisoskusi ja kiidavad teid sel kuul, kuid tööl võib tekkida konkurents. Võite tunda end hästi tunnustatuna, kuid edutamine või palgatõus võib võtta aega. Võite tunda viivitusest pettumust. Oled uurimisele orienteeritud ja tark. Sulle meeldib enne mis tahes ülesandele pühendumist kõike uurida. See aitab teil oma karjääri kasvu.

Astroloogi nõuanded

Tähtsad päevad, mida meeles pidada, on 5., 6. ja 7. märts. Nende ajal hõlbustab Kuu Neitsis keha puhastamist ja kehakaalu langetamist, seega on mugav pidada dieeti, mis põhineb mahladel või köögiviljadel. Ainus ettevaatusabinõu, mida Kaljukitsed peavad rakendama, on pärast Merkuuri sisenemist Jäärasse. See olukord nõuab rohkem tähelepanu neile, kes sageli autoga sõidavad. Mugav on vältida nii kiiruseületamist kui ka igasuguseid tarbetuid füüsilisi riske.Tunnete end stabiilsena, selgena ja kindlana. Ja südamlik. Ebatavaliselt valmis end emotsioonidele avama ning tunnetele ja hellitustele rohkem ruumi andma, võiksid sel kuul rõõmustada ümbritsevaid inimesi. Eriti nõudlike projektide puhul, mis ehk vajavad võrdlust, sobib suurepäraselt märtsi teine ​​pool, mil Mercury teeb sind väga veenvaks. Siiski, nagu alati, ole ettevaatlik, et sa oma mõtteid ühepoolselt peale ei suruks, muidu juhib keegi sulle peagi tähelepanu.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaljukits juuli 2024

Pluuto oma pikal teekonnal läbi märgi juhib kitsi oma sõnumeid paremini mõistma ja/või neid ellu …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga