Kuu horoskoop Kaljukits august 2024

Kuigi Pluuto on juba mõnda aega edastanud positiivseid sõnumeid isiklikuks kasvuks, on sel perioodil Kitsed sunnitud taluma kõikumisi ning leppima heade ja halbade uudistega. Seega, ilma hea, ühelt poolt saavutavad nad Merkuuri abiga eesmärgid hõlpsalt kuni 20. kuupäevani, samuti kogevad nad sügavaid pingeid või sotsiaalset taset, kas või mitte, tunnevad nad end alati mõistetuna. Lisaks lisab Saturni kohalolek Kaaludes pinget ja võitlusi. Parim nõuanne: hoidke kuu head ja olge ülejäänuga kannatlik. Horoskoop Kaljukits august 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Te põgenete taas liiga lähedal olemise eest, sest Veenus pärssiv väljakul muudab teid kriitiliseks üksildaseks. Kuid võib-olla suudab teie parim sõber või partner teid sellises meeleolus isolatsioonist välja tõmmata. Horoskoop Kaljukits august 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ettevõtjad saavad kohe alustada uusi äritegevusi. See võib osutuda neile kasulikuks ja aidata neil oma sissetulekuid suurendada. Lisaks võivad mõned teist saada häid välismaiseid ärivõimalusi ja teenida nende kaudu nägusat kasumit. Siiski olge ettevaatlik enne partnerluslepinguid puudutavate dokumentide allkirjastamist. Kuu horoskoop Kaljukits august 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Millised olid teie anded lapsena? Muusikat teha? Joonistamine? Või teed trenni? August julgustab teid nende tegevuste juurde tagasi pöörduma. Kaljukits on üllatunud, et nad on nendes tegevustes endiselt head ja võib-olla näevad nad enda jaoks hoopis teistsugust tähendust kui lapsepõlves. Võib-olla lähete jälle nii elevile, et hakkate sellega raha teenima ja jõuate järk-järgult selleni, et see tegevus maksab kogu teie elu. Kõik on võimalik.

Astroloogiline prognoos Kaljukits august 2024

Kui oled tagasi tööl, kohtud vanade ja uute kolleegide ja koostööpartneritega ning tekivad uued sõprussuhted.

Tervis

Energia ja elujõud voolavad hoogsalt ning tunned end oma nahas tõeliselt hästi. Terve kuu on spordiga alustamiseks soodne, kui sa juba selles mõttes aktiivne ei ole. Mis puutub esteetikasse, siis esimene osa on täiuslik, teises aga tuleb olla ettevaatlik, et mitte kinnistada olematuid defekte ja võib-olla ka toidust tuulutama… Enam-vähem.

Karjäär

Kaalud saavutavad oma karjääris kõige rohkem eesmärke, kui ta on oma kolleegide suhtes hooliv. Tõuke teisi armastavalt nende eesmärke saavutama, sellest on ka teile kasu. Augustil näib olevat positiivne mõju ka rahaliselt, sest tundub, et saad teatud valdkondades rahalise taipamise, et teha õigeid valikuid.

Raha

Üldiselt tuleb sel kuul pööre pere ja lähedaste poole, Kaljukitsed hoolitsevad ja parandavad suhteid ning töö taandub tagaplaanile.

Suhted

Armastustega on kõik hästi, väikeste improviseeritud reiside, ööde ja sõpradega söömise vahel on graafik täis, igav ei hakka. Peale teist nädalat on õhkkond alati sama, veedad hetki täis rõõmu; sel ajal ootab sind kirg. Ahvatlustest puudust ei tule, see suvi on kuum!

Rahandus

Infotehnoloogia vallas töötavad Kaljukitse professionaalid võivad nüüd saada lisatöökohustusi. Teie töö tõhusus võib meelitada ja saada teie kõrgemate võimude soodsat tähelepanu. Pealegi võivad praktiseerivad meditsiinitöötajad loota sissetulekute ja rahavoogude kasvule.

Astroloogi nõuanded

Kaljukitsed jagatakse kahte täpselt määratletud rühma; on neid, kellel on suurepärane tervis, samas kui teised kannatavad mitmesuguste häirete all. Esimeste seas on need, kellel on kõige suurem eelsoodumus spordiga tegelemiseks; Teisest küljest võivad need, kes kalduvad elama liialt istuvale elule, sattuda põdema erinevaid vaevusi, mille hulgast hakkavad silma luu- ja liigesprobleemid. Sel põhjusel on oluline, et viimased muudaksid harjumusi: jalutuskäigud ja ujumine on kõige soovitatavamad tegevused.Milline särisev kuu algus! Emotsioonide ja energia jaoks on sellel augustil kindlasti midagi lisa. Te tunnete end täis entusiasmi, võib-olla millegi konkreetse, näiteks emotsionaalse või perekondliku sündmuse suhtes, või tunnete end lihtsalt õnnelikuna, rõõmsana eksisteerida ja nautida elu nii nagu unistate. See tuleb üldiselt positiivne kuu, alles teises osas peate silmitsi seisma kõikuvate aistingute, vastuoluliste emotsioonidega, kuid ei midagi enamat. Teine osa on ikka suurepärane reisimiseks!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaljukits mai 2024

Olulised mõjud Sõnnis suure osa kuust soodustavad edasiminekut nii isiklikult kui ka teistega suhtlemisel, mis …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga