Kuu horoskoop Kaljukits aprill 2024

Alates 7. kuupäevast muudab retrograadne Pluuto Saturni lastel selle sügavate sõnumite mõistmise lihtsamaks. See on kannatlikkuse küsimus, kuid lõpptulemus on seda väärt. Seega on rohkem kui üks põliselanik rohkem ekstravertne, kasutades ära iga kogemust. Jupiter, mis liigub läbi suhtlemise ja õppimise maja, suunab teid otsima teavet, mis viib teid konflikte suurema rõõmuga ületama. Arusaamisraskused põhiperega panevad nad halva tuju. Horoskoop Kaljukits aprill 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Pikalt väljakujunenud suhted saavad aprillis uut hoogu. Kui partner ei nakatu, on võimalik, et lähed pahaks ja pöördud ära. Kuu lõpus võib teie partnerluses tekkinud konflikt laheneda. Armastus laseb sul taas särada ja tunned end jälle hästi. Horoskoop Kaljukits aprill 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Nagu planeetide positsioonid viitavad, võib partnerlusäri teile sel kuul kasuks tulla, kuid ole ettevaatlik kakluste ja ootamatute valesuhtlemise suhtes äripartneritega. Ainult siis, kui kasutate viisakat kõnet, võib teil sel kuul olla hea ärikasv. Võid kohtuda oma tulevaste äripartneritega, kuid oma viha ja jäikuse tõttu võid sa neile mõneti negatiivsena mõjuda. Seega ole ettevaatlik ja väldi sel kuul riskantseid tehinguid. Ärge investeerige mõnesse uude projekti. Kuu horoskoop Kaljukits aprill 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Aprill paneb sind oma pere eest hoolt kandma. Kahjuks ei väldi te tõenäoliselt konflikte, mis teie suhteid tõsiselt kõigutavad. Nüüd on teil raske ühele küljele kalduda. Kuigi eelistaksite olla erapooletu, ei pruugi see olla võimalik. Kaljukits läheb tülli ühe poolega perest, mis toob kaasa vaid täiendavaid komplikatsioone. Püüdke lõõgastuda nii palju kui võimalik. Kui arvate, et näiteks ei saa, võite alustada meditatsiooni.

Astroloogiline prognoos Kaljukits aprill 2024

Midagi, mis võib tunduda veidi kurb, on see, et teie edu eeldab teise inimese vigu – kuna teid on mitu sama positsiooni eest võitlevat.

Tervis

Aprillis ootavad elujõu tõusud ja mõõnad soovitavad oma tugevusi targalt ja arukalt juhtida, vältides oma energiakapitali, mitte suurepärase, raiskamist asjatutes tegemistes ja närvilisuses. Seda tehes saate loota teatud stabiilsusele. Ärge jätke oma heaolu tähelepanuta! Esteetiliste probleemide korral lisage kuu viimane osa.

Karjäär

Teid premeeritakse oma raske töö eest ja teid toetavad kolleegid. See võimaldab teil kasvada ja võib-olla on teil võimalus eesmärke saavutada. Rahaliselt tundub teil raha liikuvat hästi. Selle nimel peate poole kuu jooksul rohkem vaeva nägema. Teie lähedased parandavad teie rahalisi vahendeid.

Raha

See võib põhjustada palju probleeme ja arusaamatusi.

Suhted

Pluuto nõuab sinult ökoloogilist lähenemist. Salvestad oma efektid, see kannab vilja. Kui peate segama rahalisi arutelusid oma emotsionaalsete suhetega, võivad asjad keeruliseks minna. Õnneks oskate igas olukorras külma närvi säilitada; see, kes su raamist välja tõmbab, pole veel sündinud. Püsige oma kingades!

Rahandus

Kaljukitse põliselanikud, kes on professionaalid, on uurimisele orienteeritud ja targad. Neile meeldib enne mis tahes ülesandele pühendumist kõike uurida (mis tahes tegevuse plusse ja miinuseid). Teie pensionärid hindavad teie uurimisoskusi ja kiidavad teid sel kuul, kuid tööl võib tekkida konkurents. Võite tunda end hästi tunnustatuna, kuid edutamine või palgatõus võib võtta aega. Võite tunda viivitusest pettumust.

Astroloogi nõuanded

Tavaliselt kimbutavad Kaljukitsed luu- ja liigesprobleemid, kuid aprillis hakkab tundlikkust tõstma hingamiselundite tasandil. Kuna need Saturni lapsed kipuvad söömise osas olema väga hoolimatud, sest nad ei pööra tähelepanu söömisrõõmule, ei ole nende toitumine kaugeltki piisav. Nad söövad halvasti. valel ajal ja nad neelavad vähe vedelikku, mistõttu tekivad mõned seedeprobleemid ning teised osteoartriit ja podagra. Siiski on põliselanikke, kes on energiast pakatavad ja tunnevad end paremini kui kunagi varem.Just sina, nii ratsionaalne kui ka sa oled, võid aprilli esimesel poolel ülejõukäivate emotsioonide tõttu eksida! Juhtub, et olete veidi hajameelne, võib-olla mõtlete liiga palju konkreetsele olukorrale, riskides arusaamatuste või ebaõigete hinnangutega. Seetõttu on parem hoiduda igasugustest otsustest ja oodata enesekindlalt aprilli teist poolt, mis premeerib sind vaimse energia ning rahuliku ja rahuloleva südamega. Samal etapil on silmapiiril ka huvitavad uudised!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaljukits juuli 2024

Pluuto oma pikal teekonnal läbi märgi juhib kitsi oma sõnumeid paremini mõistma ja/või neid ellu …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga