Kuu horoskoop Kalad veebruar 2024

Kalade tavaline häbelikkus saab sel L-perioodil üle, kuigi nende tundlikkus ja taju suurenevad. Nad pühendavad palju aega solidaarsusaktsioonidele ja aitavad hea meelega teisi. Jupiter õhutab teid vaimselt arenema ilma igapäevastest asjadest lahti laskmata. Kaladesse graveeritav loosung on “pilk taevas ja jalad maas”. Teise kahe nädala jooksul suureneb magnetism ja nad paistavad silma keskkonnas, milles nad liiguvad. Horoskoop Kalad veebruar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Sinu sisemine rahu on tunda ka väliselt. Seega ära kõhkle oma partneri toetamisel sõnade ja tegudega – oled empaatilisem, kui arvata oskad. Veenusel on oma suur sissepääs veebruari lõpus. Seejärel võite oodata mõningaid sensuaalseid üllatusi. Horoskoop Kalad veebruar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Kosmeetika, meditsiini, disaini, toidupoega seotud ettevõtted võivad 2024. aasta veebruaris hästi toimida ja head kasumit tuua. Hotellide ja toiduga reisimisega seotud äri võiks sel kuul hästi toimida. Tekstiili- ja puuvillaäriga tegelejad võivad 2024. aasta veebruaris teenida tohutut kasumit. Toidu- ja piimatööstus võib teile sel kuul head kasumit tuua. 2024. aasta veebruaris võivad aga import-ekspordi- või transporditööd tuua teile ootamatuid kaotusi ja tagasilööke. Söe, puidu, nafta ja põllumajandusega seotud äri võib anda mõõdukat kasumit. Teie kulutused ja investeeringud on sel kuul suured. Kuu horoskoop Kalad veebruar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Veebruar äratab loovuse nii isiklikus elus kui ka tööelus. Sul on nii palju ideid, et sa ei jõua neid ilmselt realiseeridagi, sest selle summaga on see võimatu. Soovitame oma ideid arutada kellegagi, kes on erapooletu ja kuulata tema arvamust. Nii teavad Kalad, kas tegemist on millegi tõeliselt huvitava või lihtsalt mingi moeröögatusega. Mis puutub suhetesse, siis võite oodata täiuslikku harmooniat.

Astroloogiline prognoos Kalad veebruar 2024

Sa pole seda tüüpi pidalitõvega kunagi eriti hästi toime tulnud.

Tervis

Palju kruusi peidab endas kindlasti suurt energiat. Ja tegelikult on see nii: teil on märkimisväärne vastupidavus, vastupanu ja visadus. Omadused, mida saate igapäevaelus või spordis osalemiseks hästi ära kasutada. Oled dünaamiline ja vormitähelepanelik ning veebruari lõpus on elujõud haripunktis, nagu ka esteetiline vorm.

Karjäär

Veebruaris tundub, et teie karjäär jääb seisma. Püüdke luua kontakte oma kolleegidega, et tagada stabiilne alus. See aitab lahendada tulevasi probleeme. Rahaliselt tundub, et umbes kuu poole peal asjad taas elavnevad. Püüa sel kuul vältida riskantseid investeeringuid ja ettevõtmisi.

Raha

Kalad esitavad endale küsimusi elu mõtte kohta ning neile vastamine aitab sul leida heategevuse või vabatahtliku töö, sest tänu teiste aitamisele tunned, et elul on mõtet. Tänu erakordsele empaatiale keskkonna suhtes suudavad Kalad vaenlastega leppida.

Suhted

Ületad sotsiaalseid barjääre agaralt ja palju lihtsamalt kui tavaliselt. Põhimõtteliselt ei plaani te ilma kindlustuseta uuesti armuda. Eelistad nautida igapäevaelu: eineid sõpradega, ebatavalisi reise või lihtsalt rütmi, mis annab sulle energiat tagasi. Uuesti leitud iseseisvus võimaldab teil kinni hoida ja tulevikku planeerida. 24. päeval seisate silmitsi ootamatustega.

Rahandus

Kunsti-, spordi- ja meelelahutusvaldkonnas tegutsejad võivad 2024. aasta veebruaris oma ametis edu saavutada. Arstid ja insenerid näevad elus edu, kasvu ja õitsengut. Valitsusametnikud võivad saada 2024. aasta veebruaris korraliku palgalisa ja edutamise. Need, kes otsivad valitsuse tööd, võivad selle saada kuu lõpus. Kalad IT-sektoris või meediavaldkonnas võivad oma erialal silma paista. See kuu võib olla viljakas astroloogidele, kirjanikele ja blogijatele.

Astroloogi nõuanded

Perioodi esimesel nädalal õnnitletakse Kalasid nende tervise osas. Veenuse soosituna saavad nad alustada salendavaid dieete ja esteetilisi hooldusi. Lisaks kujundab Uraani naasmine Kaladesse lõplikult soodsad tingimused, millest teatati juba mõnda aega tagasi. Kuid vaatamata sellele enam kui julgustavale panoraamile võisid 6. ja 25. veebruarini mõned depressiivsed pildid üksteisele järgneda. Nendega võitlemiseks pole midagi paremat kui ümbritseda end oma lähedastega ja jagada siirast kiindumust tulvil dialooge.Veebruar algab suure sihikindlusega ja olete eesliinil, et saada seda, mida väärite. See on võitlusfaas, kus annate endast kõik, et astuda edasi ja saada igas sektoris, mida soovite. Kuid te jõuate selle perioodi lävele, mil teie sünnipäev algab, siin olete õnnelik, isegi kui tulemused on kaugel. Mis juhtub? Kiindumus: armastuse vormis soojendab sõprus või emotsioonid nendel hilistel talvepäevadel ja selgitab teile, et iga mäng on ilus, kuid see, mis teeb elu tõeliselt tähendusrikkaks, on armastus.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kalad juuli 2024

Jupiter ja Uraan, mis läbivad Kalade isiklike, vaimsete ja materiaalsete ressursside maja, õhutavad neid rohkem …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga