Kuu horoskoop Kalad september 2024

Tugevad taevased energiad põhjustavad kalades suuremat emotsionaalset haprust ja äärmist tsüklotüümiat. Kuid need on planeedid, mis soovivad oma elu positiivselt muuta, nii et nad peavad keskenduma ja uskuma, et nad saavad sellest survest kasu. Seega, kuigi Uraan soovib, et nad oleksid oma kiindumustest sõltumatumad, aga ka julgemad ja loovamad, ärgitab Jupiter neid küpsema, enesekindlalt laienema ja seadma piiranguid neile, kes püüavad nende üle domineerida. Horoskoop Kalad september 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Alates 11. septembrist hellitab teid armastuse planeet Veenus. See tähendab: pärast tööd muutud sa ilma pingutuseta maagiliseks olendiks ja võlud oma armumise lausa ära. See on imelise aja algus neile, kes olete praegu vallalised. Suhetes on tunne, et tegemist on kogukonnaga, mis püsib koos läbi paksu ja õhukese. Professionaalselt palju ei toimu. Nii saate täielikult keskenduda armastusele. Horoskoop Kalad september 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Partnerlusettevõtted võiksid hästi õitseda ja võite neilt oodata märkimisväärset kasumit. Nüüd võite saada ka välismaiseid ärivõimalusi. Ka füüsilisest isikust ettevõtjad võivad loota häid edusamme. Lisaks võivad äriväljavaated heade võimaluste tõttu paraneda ja aidata kaasa suuremale kasumile. Lisaks võite oma sihikindlate pingutuste abil ületada ka konkurente. Kuu horoskoop Kalad september 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Septembris kardad, mis võib sinu sees valesti minna. Oled oma käitumises väga ettevaatlik ja enne millegi tegemist pead kaks korda järele mõtlema. Siiski olge ettevaatlik, et te ei teeks midagi. Kuigi tempo on praegu aeglustumas, ei tähenda see, et peaksite seisma jääma. Kuidas oleks alustada mõne rahuliku hobiga, nagu meisterdamine, jooksmine või kultuurietendustel osalemine? Kala sobib nendeks tegevusteks suurepäraselt.

Astroloogiline prognoos Kalad september 2024

Sul pole mingit soovi sattuda samasse olukorda, mis oli 2019. aastal, mil sa ei jaksanud peale töö midagi teha.

Tervis

Ole kuu esimesel poolel ettevaatlik ja juhi oma jõudu arukalt. Tegelikult võib Päikese ja Marsiga septembri esimesel poolel olla mitmeid probleeme, millest paljud on tingitud närvilisusest või teie ettevaatamatusest või impulsiivsusest. Jälgige, kuhu lähete, ja hoolitsege oma heaolu eest. Selle esimese faasi väsimus lõpeb sügise saabumisega. Tunnete end kindlasti paremini ja see paistab välja.

Karjäär

Kuna september on Amburi jaoks seotud karjääriga, pole üllatav, et tundub, et olete kogenud suurepärast professionaalset kasvu. See ei saa olema lihtne, sest see kasv tuleneb väljakutsetele vastamisest. Õnneks saad kolleegidelt tuge. Tundub, et teil on rahaliselt hea kuu, osaliselt väljakutsete vastuvõtmise tõttu. Sa ei karda võtta riske ja teha investeeringuid, vaid tee seda targalt.

Raha

Tööl pole olukord kõige parem, sest kõik teavad paremini, mida sa tegema peaksid. Õnneks olukord selgineb ja rahuneb, kuid pea meeles, et konfliktidesse ja tülidesse ei satu.

Suhted

Reaalsust luuakse ja mäletatakse, milline tehing! Oma vaatenurki on lihtne seada. Sinu legendaarne häbelikkus intrigeerib ja paelub sind; sa oled erakordne olend. Teie võrgutamisjõud on kõrgeimal tasemel, me kiidame teid, imetleme teie omadusi; suhtlemine on väga hea.

Rahandus

Kalade professionaalid võivad sel kuul oma töös silma paista. Samuti võite saada väärilise tunnustuse oma kõrgematelt võimudelt. Lisaks võivad füüsilisest isikust ettevõtjad loota oma mainet parandada ja oma valdkonnas tuntust teenida. Siiski palun olge nüüd oma sõnade ja tegudega ettevaatlik.

Astroloogi nõuanded

Sel septembrikuul peavad Kalad leidma viise, kuidas oma agressiivseid impulsse positiivselt suunata. Kui nad seda ei tee, võivad nad tähelepanu hajumise tõttu saada väiksemaid õnnetusi. Mis puudutab füüsilist seisundit, siis tingimused on igati soodsad ja nad jätavad isegi oma laiskuse kõrvale, et igapäevaselt võimleda, jalutada või jalgrattaga sõita. Nii palju treeningut võimaldab neil kaalust alla võtta, tugevdada lihaseid ja saada püstisema kehahoiaku. Nad valivad ka tasakaalustatuma toitumise ja paljud kalduvad naturismi poole või hakkavad taimetoitlasteks.Kas olete endiselt närvis ja teil on raskusi seismisega? Pea vastu väike kala! Varsti saate rahulikus meres ujuda, tõepoolest sulistada ja nautida kõike, mis teile meeldib, probleemideta. Varsti ei tähenda kohe, sest sa pead ootama septembri teist ja viimast osa, mil Marss lõpetab sinu korvis olevate munade purustamise (ja mitte ainult need), samal ajal kui Veenus vaatab sind Skorpionist armastavalt. Ja lõpuks tunnete end lõdvestunult ja naudite näpuotsakest hästi teenitud õnne. Aga kaua sa ootasid?

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kalad juuni 2024

Uraan on ajutiselt märgist taandunud, jättes neile õpetuse, et isiklik vabadus ja eraldatus on hästi …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga