Kuu horoskoop Kalad oktoober 2024

Tundlikud kalad käituvad erinevalt. Olen “Uraani jõnksudega” harjunud ja nüüd on planeedist saanud muutuste peremees. Siiski on veel asju, mida tuleb lahendada, nii et nad peavad elama positiivseid kogemusi ja teisi pingelisemalt. Nii tunnevad nad end tugevamana ja energilisemana, seega saavad nad edasi areneda, kuid kuna nad on samal ajal vastuvõtlikumad, piirab see nende tegutsemisvõimet. Kuid hoolimata sellest vastuolust saavad nad kuu takistuste ees edu. Horoskoop Kalad oktoober 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kuu alguses on taevas viiuleid täis. Vallalised flirdivad nagu maailmameistrid, vastassooga mängimine on lihtsalt liiga ahvatlev. Aga päris põnevaks läheb see oktoobri lõpus. Siis tekib küsimus! Kas see peab tõesti olema stabiilne suhe, kas endine elukaaslane on tegelikult ajalugu ja kas tasub üldse olemasoleva partnerluse nimel võidelda? Tähed ütlevad jah! Horoskoop Kalad oktoober 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ärimehed peaksid nüüd saama paljutõotavaid ärivõimalusi. Tõenäoliselt õnnestub ka kauplemine. Aktsiakaubanduse ja aktsiaturgudega tegelejad võivad teenida ka ilusat sissetulekut ja märkimisväärset kasumit. Kuid telekommunikatsiooni- ja IT-sektoris töötavad inimesed peavad praegu rohkem vastutust kandma. Kuu horoskoop Kalad oktoober 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Ükskõik, kas töötate või olete ettevõtja, saate sel korral tööl väga hästi hakkama. Kaladel on nüüd võimalus saada paremat raha, aga ka väärtuslikke kontakte. Oled avatud tööpakkumistele ja klientidele – need on sammud tundmatusse, kuid tänu neile kasvame. Oktoober toob ka uue tutvuse. Siiski pidage meeles, et hoolitsus, mida te sellele suhtele osutate, ei tohiks ületada hoolitsust, mida te endale osutate. Enesearmastus on oluline asi ja üks elu suurimaid õnnistusi on teha seda, mis on kooskõlas teie vaimsete väärtustega.

Astroloogiline prognoos Kalad oktoober 2024

Arvad, et see on armas, et õhk on jahedam ja et saad kodus hea raamatuga diivanile kerida, selle asemel, et kogu aeg õues olla.

Tervis

Teie elujõud on diskreetne, täpselt piisav selleks, mida peate oma igapäevaelus tegema. Seega vältige nööri tõmbamist ja juhtige oma energiaid targalt nii, et need püsiksid ilma kurnatuseta konstantsena. Et sind vitaalsemana ja toniseerivamana näha, peame ootama kuu lõppu. Oktoober sulgub suure, uskumatu jõu ja energia lipu all. Parem hilja kui mitte kunagi!

Karjäär

Amburile on oodata mitmeid arenguvõimalusi. Lisaks võib olla ka kasvuvõimalusi. Samuti võite saada võimaluse salvestada mõni muu suund. Enne töökoha vahetamist kaaluge kõike hoolikalt. Rahaliselt näib see stabiilsena, eeldusel, et rahandusele pööratakse piisavalt tähelepanu.

Raha

Tähtkuju Veevalaja peab üles näitama palju paindlikkust.

Suhted

Sa vajad rohkem tähelepanu kui tavaliselt. Algul proovite kurta, paludes oma lähedastelt armu. Teete seda seni, kuni saate ümbritsevatelt inimestelt tõendi armastusest. Ära oota, et kõik, mida sa väidad, tuleb teistelt, anna ka osa endast.

Rahandus

Valitsussektoris töötavatel Kalade spetsialistidel on võimalus oma kõrgemate võimudega eriarvamusi. Seetõttu soovitatakse neil vaidlusi iga hinna eest vältida. Tõenäoliselt säravad sel kuul aga oma valdkonna spetsialistid finants-, haridus-, meditsiini- ja õigusvaldkonnas.

Astroloogi nõuanded

Kalad peavad vältima murede mõju nende närvisüsteemile. Muide, paljud neist muredest on õigustatud, kuid enamik neist on põhjustatud probleemidest, mis lahendatakse kiiresti. Seetõttu pole midagi paremat kui ignoreerida ja proovida maha rahuneda. Mõned põliselanikud leiavad psühhoteraapiast kiire väljapääsu oma ärevusest; teised otsustavad lugeda eneseabiraamatuid ja rakendada nende nõuandeid. Kõikidel juhtudel on saavutused rahuldavad. Lisaks nendele alternatiividele saavad sporditegevuse arendajad ka täiendavaid eeliseid.Positiivsed emotsioonid, kuid vaikne elujõud ja suur soov pehmuse järele. Nii alustad seda kuud, maadledes pigem sisemise kui füüsilise laiskusega, sest tahad aeglustada, hoolitseda inimeste eest, keda armastad, unustada minevik ja isegi tulevik, keskenduda ainult olevikule. . Kohusetunne kutsub teid aga peagi korrale ja paar närvikõdi tuleb arvestada. Oktoobri sulgemine kuulutab aga positiivseid uudiseid, millele praegu on ainult vihjatud, kuid mida arendatakse hiljem.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kalad juuni 2024

Uraan on ajutiselt märgist taandunud, jättes neile õpetuse, et isiklik vabadus ja eraldatus on hästi …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga