Kuu horoskoop Kalad november 2024

Kalade ebastabiilne olemus ilmneb sel perioodil ilmselgelt. Nad saavad uudiseid, mis täidavad neid rõõmuga, ja seejärel valusa avalduse, mis õõnestab nende hinge. Hoolimata sellest, et teised peavad teid väga habras, on teil kõik olukorraga toimetulemiseks vajalikud relvad, oht seisneb selles, kui haavata te end tunnete, mida peate igal juhul vältima. Nad lõikavad sõpru, kes neid jõuga edasi lükkavad. Horoskoop Kalad november 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Sind ootab ees põnev aeg. Alates 5. novembrist ootavad teid romantilised tunnid. Novembrit on lihtne suudelda, kellesse armuda. Aga kus on see hea sõber, kes sulle nõu annab, kes ütleb sulle, kas ta on siiras – kui süda peksab, aga mõistus on välja lülitatud. Sinu sõbra nimi on Veenus, ta seisab sinu selja taga. Ta paneb sulle rahustava käe õlale, kui see seekord on õige. See on teie sisemine hääl, mis hoiatab teid või annab teile rohelise tule. Horoskoop Kalad november 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Välissidemetega ekspordi-impordiäriga tegelejad võivad saada rohkem tulu või tulu. Lisaks võivad vahendamist hõlmavad tehingud tuua teile head kasumit. Kuu horoskoop Kalad november 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Oma tervise eest tuleb hoolt kanda aasta läbi, kuid november kinnitab, et alati saab rohkem. Olete tööga üle koormatud, kuid peaksite teadma, et tervis peaks olema esikohal. Soovitame treenida, olgu selleks siis midagi lihtsamat, nagu loodusmatkad, tantsimine või jõutreening. Kalad peavad hindama ka oma toitumist; kui sööte sageli kiirtoitu, on aeg seda muuta ja hakata sööma rohkem ehtsat, täisväärtuslikku toitu.

Astroloogiline prognoos Kalad november 2024

Proovige oma kiiretel päevadel treenida.

Tervis

Suurema osa kuust naudite vapustavaid energia- ja kruusatransiive. Seega, kui tegelete spordiga, võib teie sooritus olla tõesti suurepärane. See on ka hea aeg esteetika jaoks. Novembri lõpus teatatakse vaid väikesest elujõu ja vaimse energia langusest: kuid see on mööduv faas, mille suurust muudate karmi ja võitlusvõimega.

Karjäär

Näib, et Ambur saab eakaaslastelt vähe toetust. See kuu tundub karm: väljakutsed ootavad teid ees ja tundub, et te ei suuda ka eesmärke saavutada. Rahaliselt paistab kuu esimene pool positiivne. Sul on hea ülevaade oma rahaasjadest ja see tagab, et ka kuu teine ​​pool tundub stabiilne.

Raha

Teie jaoks pole olulised mitte ainult rahandus, vaid ka teie elu vaimne osa.

Suhted

Kui tähed heidavad pilgu teie armuelule, annavad nad teile vihjeid teie sentimentaalse tuleviku kohta. Küll aga oled ümbritsevas sallivam ja mugavam; tõenäosus on teie poolel, kirg ootab teid. Miks sa ei usu oma unistustesse? Sa saad kasu planeetide positiivsest mõjust.

Rahandus

Välismaal tööd otsivatel Kalade spetsialistidel on võimalus saada sobivat tööd välisriikides. Lisaks on ka loome- või kunstialade, nagu kujutav kunst, muusika, draama, tants jne professionaalidel võimalusi saavutada oma valdkonnas suuri asju.

Astroloogi nõuanded

Energia, mida Kalad saavad, on suurepärane. Nad on aktiivsed mitu tundi, tundmata vähimatki väsimuse jälge. Nõrga koha annavad nende võimalikud liialdused, nagu rikkalik einestamine, pingelised spordipraktikad, pikad ja kurnavad päevad intensiivse tööga. Kui nad aga kasutavad seda head perioodi mõne orgaanilise talitlushäire lahendamiseks ära, leiavad nad õige spetsialisti ning teevad selle kiiresti ja lihtsalt teoks.Särtsakust, dünaamilisust, positiivseid emotsioone ja isegi palju särtsu: november näib kuulutavat end täiusliku kuuna või peaaegu. Et sa ei arvaks, et oled võitnud kõike võimalikku, avaldavad staarid sulle kuu alguses ja lõpus pisut survet, mõne pingehetke ja võib-olla ka mööduva tüli pere või sõpradega. Üldiselt saab see olema suurepärane kuu oma projektide elluviimiseks ja ka vaba aja pühendamiseks ja selle nautimiseks. Sa ei saa mõelda ainult kohustusele!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kalad juuni 2024

Uraan on ajutiselt märgist taandunud, jättes neile õpetuse, et isiklik vabadus ja eraldatus on hästi …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga