Kuu horoskoop Kalad märts 2024

Kuigi Neptuuni laste olemus on juba toetav, näevad nad sel perioodil ja märgi kasulike planeetide mõjul seda oluliselt suurenenud. Nad tegutsevad tarkade nõuandjatena kõigile, kes neid sel eesmärgil otsivad. Lisaks osalevad nad abivajajate abistamiseks solidaarsuskettides. Loovus õitseb rohkem kui kunagi varem ja see on teie väga märgatav taju, mis juhatab teid õigele teele, et end loominguliselt väljendada. Nad paistavad silma ja neid tunnustatakse selle eest. Horoskoop Kalad märts 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Veenus, armastuse planeet, on sinu tähemärgis ja sa võid kallistada nii palju kui jaksad. Teie partner on õnnelik, kui temast hoolitakse ja teda natuke hellitatakse. Vastutasuks näitab ta ühel või teisel viisil oma kiindumust sinu vastu. Veenusel on märtsis palju toredat üllatust. Eriti vallalised peaksid praegu silmad lahti hoidma. Horoskoop Kalad märts 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ettevõtlus võib olla kasumlik, kui võtate ennetavaid meetmeid heade äripartnerite leidmiseks. Võite kohtuda potentsiaalsete äripartneritega ja pidada nendega arutelusid, kuid saate neid hõlpsasti veenda oma ärieesmärkides ja tegevustes. Partnerlusäri võib sel kuul kõikuda, kuid seni, kuni äritegevus toimub peamiselt välismaiste klientidega, võite märgata mõningast raha sissevoolu. Kui teete välismaist äri, võivad planeedid aidata teil saada häid pakkumisi. Peate uurima uusi äriideid ja uusi turge. Kuu horoskoop Kalad märts 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Teatav diplomaatia on alati hea. See paneb sind tegema asju, mis tunduvad teistele ületamatu probleemina. Merkuuri mõjul on märts Kalade jaoks diplomaatia tugevnemine – see pole nende jaoks kuigi tavaline, nii et nad võivad olla väga üllatunud. Suhtlemine läheb ka sujuvamaks kui kunagi varem – tööl särad enesekindlusest ja vastutustundest, mis paneb sind paremasse ja lõbusamasse positsiooni. Hoidke seda energiat ja teie elutingimused paranevad dramaatiliselt.

Astroloogiline prognoos Kalad märts 2024

Nüüd hakkab kevad kehal tunda andma ja äratab ellu terve hulga vanu tundeid.

Tervis

Märts tähendab paljudele teist sünnipäeva: seega erilist etappi, kus laadite end uueks aastaks, mis teid ees ootab. See võib aga kaasa tuua ka palju närvilisust, mis tähendab hetki, mil tunned end pigem prügikastis. Sundige ja reageerige: need on mööduvad tüütused. Püüdke mitte olla impulsiivne.

Karjäär

Konfliktid näivad tekkivat ka tööl. Lisaks tundub, et sul on raskusi kolleegide motiveerimisega. Tundub, et karjäärivaldkonnas tuleb raske kuu. Teisalt näib, et suudad kasu lõigata varasematest investeeringutest finantsvaldkonda. Olete seadnud endale rahalised eesmärgid ja näib, et suudate need sel kuul hõlpsalt saavutada.

Raha

Siiski pead sa oma tundeid vaos hoidma, sest palju sõltub sel kuul sinu kontaktidest teistega. Tööl tuleb kasuks positiivse kuvandi ja usaldusväärse brändi kujundamine. Kolleegid peaksid saama teile loota ja siis loota vastastikkusele. Merkuuri retrogaadid ajavad õpilaste ja õpilaste elu sassi. Üliõpilastel võib ülikoolis probleeme tekkida.

Suhted

Treenite kõiki: sõpru, armastust, oma soovis piire ületada. Kindlasti oled sina sel kuul spordi- või puhkusenädalavahetuste algataja. Nii kaua, kuni sa ei muutu puhkuse planeerijaks. Sa tunned oma väikest maailma hästi. Kui vähesed satuvad teie universumisse esimest korda, saate nad varsti orbiidile viia.

Rahandus

Sel kuul võidakse teil paluda tippjuhtkonnale ettekannet teha. See võib tuua teie osakonnale hea nime ja teie töö võib teie ülemusele meeldida ja teid kogu personali ees kiita, mistõttu tunnete end väga õnnelikuna. Kasutad sel kuul oma emotsionaalset intelligentsust tööprobleemide mõistmiseks.

Astroloogi nõuanded

Kalade tervises ei esine esimestel nädalatel mingeid häireid. Vastupidi, teie füüsiline jõudlus on optimaalne. Seetõttu on neil mugav proovida teha kõik endast oleneva, et seda seisundit säilitada. Mõistlik seisukoht on maiustuste, alkohoolsete jookide ja kõrge rasvasisaldusega toitude liigse tarbimise vältimine. Alates 21. kuupäevast panevad emotsionaalsed konfliktid nende põliselanike füüsilise seisundi proovile. Mida rafineeritum see on, seda suurem on selle vastupidavus.Märtsis võib teie kannatus kiigel käia. Episoodid, mida olete varem sallinud, inimesed, keda olete eiranud, kommentaarid, millest te ei hoolinud, võib olla hea põhjus, miks otsustaksite, et on aeg kirjutada mina-tähele! Ühesõnaga asute sõjarajale! Samas oled ka väga armas, kättesaadav ja esitletav kellega iganes sa tahad. Ühesõnaga, teid ootab ees mõnus piprane kuu, mille jooksul saate näidata kogu oma seni varjatud salajastust.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kalad juuli 2024

Jupiter ja Uraan, mis läbivad Kalade isiklike, vaimsete ja materiaalsete ressursside maja, õhutavad neid rohkem …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga