Kuu horoskoop Kalad juuli 2024

Jupiter ja Uraan, mis läbivad Kalade isiklike, vaimsete ja materiaalsete ressursside maja, õhutavad neid rohkem väärtustama ja usaldama oma ressursse, et elus edasi liikuda. Samal ajal suureneb nende loovus, inspiratsioon ja peaaegu selgeltnägija taju. Ärge laske sellel erilisel hetkel endast mööda minna. Näidake maailmale oma tingimusi ja suhelge sujuvamalt, ilma suurema häbelikkuseta. Nad näevad, et neid tunnustatakse ja avanevad suured võimalused majanduslikuks progressiks. Horoskoop Kalad juuli 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kui sul on kallimaga probleeme, oleks hea, kui rahustaksid teda lõpuks, kui oluline ta sulle on. Tegelege tema muredega armastavalt, kuulake. Sa oled oma kallimale sama tähtis kui tema sulle. Koos ollakse tugevad ja leitakse lahendus, kui on erinevad vaated või konfliktid. Olete hea meeskond. Horoskoop Kalad juuli 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ärimehed peaksid nüüd saama paljutõotavaid ärivõimalusi. Tõenäoliselt õnnestub ka kauplemine. Aktsiakaubanduse ja aktsiaturgudega tegelejad võivad teenida ka ilusat sissetulekut ja märkimisväärset kasumit. Kuid telekommunikatsiooni- ja IT-sektoris töötavad inimesed peavad praegu rohkem vastutust kandma. Kuu horoskoop Kalad juuli 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Juuli tugevdab teie emotsioone, jättes teid täiesti ülekoormatuks. Hoiduge depressiooni ja ärevuse eest. Kui soovite rahuneda, soovitame taimeteesid – näiteks naistepuna, melissi või lavendli – ja ka meditatsiooni või joogalisi hingamisharjutusi. Kalad on sunnitud tegema kõik, et oma vaimset seisundit võimalikult palju stabiliseerida.

Astroloogiline prognoos Kalad juuli 2024

Teie jaoks on oluline, et teil oleks perioode, kus elate täielikult olevikus.

Tervis

Energia püsib suurema osa kuust mõõdukal tasemel. Sa ei pruugi olla töönarkomaan ega ülikiiras, kuid saad väga hästi hakkama ilma alla andmata. Selle asemel peate natuke rohkem hoolitsema vaimse energia eest, mis on mõnda aega pinge all, kuid taastumisfaasis. Kuu lõpus peate arvestama energia järsu langusega: peate vooluvõrgust lahti võtma!

Karjäär

Teie karjääri jooksul toetavad teid kolleegid. Eelkõige loomevaldkonna inimesi ootab ees positiivne kuu. Paistab, et rahaliselt on teil sel kuul toimumas suured muutused. See on vajalik, sest lõksud teie rahaasjades ja finantsplaneerimises muutuvad nähtavaks. Tundub, et Ambur tuleb sellest oma (võimaliku) partneriga kergesti välja.

Raha

Keskenduda tasub isiklikule arengule, sest selles vallas võib juulis edu saavutada. Ka kalad ei tohiks aasta keskel liiga alistuvad olla, sest need kuluvad ära.

Suhted

Pole paha, tunded lendavad minema, sama diskreetselt nagu tavaliselt, ilmutad end uues valguses. Teie haavatavus muutub varaks; teil on olukordade muutmise kunst. Kas see kestab? Võib-olla mitte, aga juulis on kõik lubatud, imestad, dialoogid on konstruktiivsed.

Rahandus

Valitsussektoris töötavatel Kalade spetsialistidel on võimalus oma kõrgemate võimudega eriarvamusi. Seetõttu soovitatakse neil vaidlusi iga hinna eest vältida. Tõenäoliselt säravad sel kuul aga oma valdkonna spetsialistid finants-, haridus-, meditsiini- ja õigusvaldkonnas.

Astroloogi nõuanded

Juulikuu jooksul varjuvad ööelusse Kalad, keda meelitavad teatri ja üldse kunstiga seotud kunstilised väljendused. Järelikult puhkavad nad vähe ja halvasti. Seetõttu peavad nad sundima end loodusega kokku puutuma, et võidelda hilisõhtuste, sigarettide ja kohvi mõjude vastu. Nende elujõud on optimaalne ja nad saavad tegeleda erinevate vereringet soodustavate spordialadega ning tänu sellele on nende keha detoksikatsioon täielik.Palju positiivset ja natuke pahameelt: lühidalt, siin on selle juuli portree. Kuu, mis algab suure segadusega, tõenäoliselt probleemide tõttu, mida oleks pidanud juba mõnda aega klaarima. Kannatlikkust: teete seda alates kuu keskpaigast, kui Merkuur, pärast võib-olla liiga palju aega tema vastu, aitab teid lõpuks teie sõbralikust Vähi märgist. Transiit, mis avab suurepärase perioodi reisimiseks ja inimestega kohtumiseks. Kuu lõpus tunnete end pisut ärritununa: võib-olla on puhkus õige!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kalad juuni 2024

Uraan on ajutiselt märgist taandunud, jättes neile õpetuse, et isiklik vabadus ja eraldatus on hästi …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga