Kuu horoskoop Kalad detsember 2024

Jupiteri ja Veenuse kaitse all, vaadates märki hästi, tunnevad kalad end täis. Kloor, mis loomuliku kalduvuse või kõige pärast muretsemise tõttu või mõnikord rõõm tumeneb. Kuid nad saavad sellest kohe terveks ja saavad isegi julgustust elus suunamuutustele, mida nad teistel võimalustel hirmu tõttu eitasid. Kuu üheks selgeks loosungiks saab olema kutse reisile ja isikliku vajaduse korral võimalus kolida oma olemuselt palju sobivamatesse kohtadesse. Horoskoop Kalad detsember 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Pole külma detsembrit! Teie armuelu on kuum. Veenus ja Neptuun annavad teile seiklusrikka aja. Ka teie partner on õnnelik. Vallaliste kõrghetk on veidi enne jõule: üllatus on käes! Horoskoop Kalad detsember 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Partnerlusettevõtted võiksid hästi õitseda ja võite neilt oodata märkimisväärset kasumit. Nüüd võite saada ka välismaiseid ärivõimalusi. Ka füüsilisest isikust ettevõtjad võivad loota häid edusamme. Lisaks võivad äriväljavaated heade võimaluste tõttu paraneda ja aidata kaasa suuremale kasumile. Lisaks võite oma sihikindlate pingutuste abil ületada ka konkurente. Kuu horoskoop Kalad detsember 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Jõulud on tulemas ja Kalad on sukeldunud infotarbimisse. Teid köidavad paljud valdkonnad ja teile meeldiks lihtsalt lugeda ja vaadata seotud videoid. Huvi märkavad ka teie lähedased ja nad võivad isegi ärrituda, sest te ei veeda nendega nii palju aega kui varem. Detsember on aga kuu, kus pere peaks olema esikohal, nii et ärge unustage, õppimine ootab. Sind ootavad ilusad jõulud.

Astroloogiline prognoos Kalad detsember 2024

Nüüd seate prioriteediks selle, mis on elus oluline, ega sea endale soorituste osas nii kõrgeid nõudmisi.

Tervis

Detsember tuleb üsna väljakutseterohke, kuid vaatamata staaride väljakuulutatud tõusule ja mõõnadele, mis ei ole kunagi täiesti üheselt mõistetavad (seetõttu mitte läbinisti soodsad, aga mitte ainult ebasoodsad), siis kokkuvõttes pääsed õigete valikute tegemisel sellest mööda. Ärge kunagi tõmmake köit, hoiduge liialdustest, hoolitsege oma toitumise ja puhkamise eest. Ja sel detsembril näeme teid suurepärases vormis, eriti esteetiliselt, mida soosib terve kuu sõber Veenus.

Karjäär

Detsember võib olla Amburi jaoks karjääri osas karm kuu. Tunnete, et teie pingutused ei saa piisavalt tasu. Ka töökohas tundub olevat pingeline õhkkond. Detsember tundub majanduslikult raske kuu olevat, mille jooksul tuleb sissetulekute stabiilsena hoidmiseks palju vaeva näha.

Raha

Teie hoolitsete lähedaste vajaduste rahuldamise eest ja naeratused nende näol toovad teile õnne. Su perekond vaidleb sulle karjääriplaanides vastu. Peate olema paindlik, et mitte täielikult painutada ja oma ideid kaitsta ning samal ajal mitte langeda ülemuste võimu alla. Peale 21. detsembrit saabub loovuse aeg ning sa muudad oma energia realistlikeks eesmärkideks ja plaanideks. Tähed ennustavad, et sinu kirjutamis- või kirjandusanne aktiveerub.

Suhted

Sentimentaalse poole pealt tahad enne komeediga plaanide tegemist teada, kus sa tegelikult oled, kaalu plusse ja miinuseid; teete väikese hinnangu, mis on tõhus; seetõttu saate paljudest asjadest aru. Keerad mineviku lehekülje, valid edasi liikumise.

Rahandus

Kalade professionaalid võivad sel kuul oma töös silma paista. Samuti võite saada väärilise tunnustuse oma kõrgematelt võimudelt. Lisaks võivad füüsilisest isikust ettevõtjad loota oma mainet parandada ja oma valdkonnas tuntust teenida. Siiski olge oma sõnades ja tegudes nüüd ettevaatlik.

Astroloogi nõuanded

Saavutused tööalases ja isiklikus valdkonnas hoiavad Kalad heas tujus ja sellest tulenevalt kasu nende tervisele. Sporditegevus ja muu vaba aja veetmine aitab neil pingeid maandada. Kuu teisest poolest tekkivad ametialased tüsistused aga tekitavad neis pärismaalastes närvilisust ja ärevust. Selle seisundiga kaasnevate häirete hulgas on seedetrakti häired, peavalud ja unetus. Nende sümptomitega võitlemisel on tõhus naturopaatiline ravim.Detsember pakub teile head, suurepärast, suurepärast, aga ka halba ja närust. Lühidalt, magusa ja hapu vahelduses leidub midagi igale maitsele, mis ei lase sul kunagi igavleda. Kuu algab hästi, suure energia ja suure tahtega, aga ka mõned mainitud arutelud, millega tuleks kohe silmitsi seista ja mitte detsembri keskpaigast kaugemale venitada. Siit edasi on tegelikult teie vastu Marss, mis ähvardab väsimust ja närvilisust, millega kaasneb oht, et teid pahandab. Detsembri lõpus läheb õnneplaneet Jupiter Kaladesse: tore kingitus!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kalad juuni 2024

Uraan on ajutiselt märgist taandunud, jättes neile õpetuse, et isiklik vabadus ja eraldatus on hästi …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga