Kuu horoskoop Kalad august 2024

Jupiter ja Ufano on Jäärast saati külvanud teid ressurssidega, mis on kuni viimase ajani avanud teile kujuteldamatud teid. Alates 15. kuupäevast ja veel mõnda aega naasevad Uraan või Kalad ja see on võimalus lõpetada vanad mandaadid ja sõltuvused, mis neid endiselt häirivad. Saturn ehk Kaalud on juba möödas, nii et piirang, mida nad võiksid tunda, on kadunud. Parandused on märgatavad kõigis eluvaldkondades ja teie ettekujutus töötab otsuste tegemisel teie kasuks. Horoskoop Kalad august 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Teid täidavad sügavad tunded, mis avavad teile uue maailma. Kui Neptuun on oma sodiaagimärgis, jõuate väga lähedale inimesele, kellega seote midagi üleloomulikku. Võib-olla teie hingesugulane? Kuu lõpus on midagi õhus: nimelt soov flirtida ja flirtida. Kallid vallalised, lähme teiega välja, kodus kukub lagi lihtsalt pähe. Horoskoop Kalad august 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Välissidemetega ekspordi-impordiäriga tegelejad võivad saada rohkem tulu või tulu. Lisaks võivad vahendamist hõlmavad tehingud tuua teile head kasumit. Kuu horoskoop Kalad august 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

August paneb sind analüüsima oma eluvaldkondi, kus alla jääd. Saate selge visiooni. Erinevate, peamiselt isiklike probleemide lahendamine kerkib esile ja teete kõik, et need varjuküljed integreerida. Kalade jaoks on see isiksuse suure kasvu ja kasvatamise periood. Psühholoogilised ja filosoofilised küsimused on nüüd olulisemad kui kunagi varem.

Astroloogiline prognoos Kalad august 2024

Sel sügisel on asjad rohkem nagu kaks aastat tagasi, kuid nüüd pole sa enam sama inimene, kes oli tollal.

Tervis

Energia: pole vastu võetud. Te tunnete tõesti, kuidas patareid on tühjaks saanud ja teie ainsaks unistuseks on võimalus lõõgastuda ning unustada suve ja igapäevaelu tüütused. Närvilisus ja kalduvus mäletseda, tõepoolest jahvatada, mõtted ja emotsioonid on vaatluse all. Proovige jääda võimalikult rahulikuks ja lubage endale palju turgutust: sellise kuuga olete selle ära teeninud!

Karjäär

Teete oma karjääri nimel kõvasti tööd, kuid näib, et see kuu saab ka tasu. Mitte ainult juhtkonna, vaid ka lähimate kolleegide lugupidamise kaudu. Rahaliselt tundub soodne kuu olevat. Tõenäoliselt otsustate kasutada neid rahalisi vahendeid heategevuseks. Sa saad sellest palju rahulolu ja saad sellega ka paljusid inimesi aidata.

Raha

Loobuge esialgu ideedest ja kõigist uuendustest, teil on käsitööd, mis teile ei meeldi. Koostöö teistega ei ole lihtne, kuid vajalik. Lähenege sellele positiivse suhtumisega, ainult siis suudate selle perioodi üle elada.

Suhted

Sa palud tähelepanu ja pisut hellust, mis toimub? Kui teil on tunne, et teid unustatakse, on see lihtsalt halb mulje, teie sugulased toovad teile tõendit, tunnistades teile oma armastust ja kiindumust. Mõnikord olete nõudlik ja kompromissitu, see on lihtsalt fassaad. Sel suvel sulad sa nagu lumi päikese käes.

Rahandus

Välismaal tööd otsivatel Kalade spetsialistidel on võimalus saada sobivat tööd välisriikides. Lisaks on ka loome- või kunstialade, nagu kujutav kunst, muusika, draama, tants jne professionaalidel võimalusi saavutada oma valdkonnas suuri asju.

Astroloogi nõuanded

Kalad jätkavad suure elujõu nautimist kuni 10. augustini. Meeskonnategevuse harjutamine tõstab nende moraali ja naudib kontakti loodusega. Igal juhul peavad nad olema valvsad ning võitlema viivitamatult gripi ja muude hingamisteede haigustega, et vältida väiksemate probleemide keeruliseks muutumist. Liigeste või luude vaevuste korral on oluline, et kalad vaataksid üle oma toitumise ja vähendaksid kusihappe liigsuse korral liha tarbimist ning eelistaksid rohkem puuvilju.Väsinud, loid ja väsinud: teie keelatud unistus on sel kuul kõrbesaar, lebate varjus ja jahedas kellegagi, kes hoolitseb teie põhivajaduste eest sõnagi lausumata või suud avamata. Oled üsna närviline ja see võib koos füüsilise väsimusega olla tapvaks kokteiliks suhetele ja rahulikkusele, sest üksainus närvipuhang võib tekitada ahelaprobleeme. Ühesõnaga, ole ettevaatlik, sest see kuu tuleb salakaval.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kalad juuni 2024

Uraan on ajutiselt märgist taandunud, jättes neile õpetuse, et isiklik vabadus ja eraldatus on hästi …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga