Kuu horoskoop Kalad aprill 2024

Alates jaanuarist astus Jupiter teie märki ja alles nüüd kommenteerivad nad auhindade saamiseks. Memas, saate ka võimaluse äkiliste muutuste saabumisel paremini mõista. Aprilli jooksul, eriti esimese kahe nädala jooksul, märkate, et teie isiklikud ressursid kasvavad, kasvab ka teie enesekindlus ning lisaks suudate ka teistega edukalt suhelda. Seega saavad nad raskusteta liikuda mis tahes keskkonnas. Horoskoop Kalad aprill 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Sul läheb armastuses hästi. Olenemata sellest, kas olete suhtes või vallaline, võite oodata õnnelikke tunde tänu Veenusele, armastuse planeedile. Nad näevad välja uskumatult võluvad ja võrgutavad. Sinu partner on sinust vaimustuses. Tänu Veenusele näitad üles ka teiste lohutamisel palju empaatiat, tabad alati õiget nooti. Inimesed, kellest hoolite, hindavad seda. Horoskoop Kalad aprill 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ärimehed võivad saada palju kliente. Võib olla riskantne teha kõik oma investeeringud ühte tehingusse; selle asemel proovige jagada ja investeerida paljudesse ettevõtetesse, mis võib aidata teie kauplemistegevust laiendada. Väliskaubandusega tegelevad inimesed võivad samuti oodata ilusat kasumit. Kuu horoskoop Kalad aprill 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Hoolitse oma finantsjuhtimise eest, sest aprill toob endaga kaasa ootamatuid kulusid, milleks sa ei pruugi valmis olla. Kui kogute rahalist reservi, siis tõenäoliselt tühjendate selle sel perioodil. Väga võimalik, et pead korraga rohkemate asjade eest maksma ja laenu võtma. Kui Kalad ei leia oma perelt rahalist tuge, saavad nad loota vaid ettevõtte abile. Turul on palju petteid, mistõttu tuleks alati põhjalikult kontrollida vastava pakkuja usaldusväärsust.

Astroloogiline prognoos Kalad aprill 2024

Perioodi keskpaik tuleb tööalaselt üsna karm.

Tervis

Käes on kevad: isegi soov ilus, toonuses ja vormis välja näha õitseb nagu suurepärane lill. Esteetilised tulemused on peagi nähtavad, eriti kui Veenus toob Sõnnilt välja ülipõneva sekstiili. Marss Kaksikutes vähendab energia- ja sihikindluse potentsiaali, kuid vahepeal on alates 19. kuupäevast Päike läinud Sõnni ja elujõudu see üldse ei mõjuta.

Karjäär

Karjääri mõttes tundub, et Amburil läheb sel kuul hästi. Oled edukas ja saavutad eesmärke, osaliselt tänu koostööle ja kolleegide toetusele. Tundub, et teie lähedased mõjutavad teie karjääri positiivselt. Finantsvaldkonnas näib edu tulevat investeeringutest. Samuti on võimalus, et sõlmite uusi partnerlussuhteid, millel on positiivne mõju teie rahandusele.

Raha

Sel kuul asub enamik planeete taeva idaküljel. Selline korraldus muudab teid tugevaks ja võimeliseks tegema iseseisvaid otsuseid ilma kõrvalise abita. Tänu teie pingutusele ja pühendumusele viite te ellu oma plaani ja oma nägemuse maailmast. Tööta kala läheb suure tõenäosusega seda otsima välismaale tööle.

Suhted

Kuna teie positsioneerimine on optimaalne, võite leida vana probleemi jaoks imeretsepti. Lühidalt öeldes avate oma tšakrad ja olete ühenduses kogu universumiga. Armastuses, nagu mujalgi, ühendute väga kiiresti: kosmos või … internet, miski ei pääse sinust mööda. Kohtumine või kingitus on Sulle!!

Rahandus

See näib olevat Kalade spetsialistide jaoks õige kuu uute tehnoloogiate õppimiseks ja nendest kasu saamiseks. Võid saada oma hea töö eest tunnustust kõrgematelt võimudelt ja saada tunnustust ka töökohal. Samuti võib suureneda rahavoog, mis võib teie majanduslikku seisundit oluliselt parandada.

Astroloogi nõuanded

Nad ei pea muretsema oma füüsilise ja vaimse heaolu pärast, kuid nad hoolitsevad mõlema eest. Marsi ja Veenuse vaenulikkus võib põhjustada soolehäireid, peavalu, külmetushaigusi ja muid hingamisprobleeme. Need Kalad, kes elavad korrastatud elu, ei kannata ebamugavuste all. Kuid need, kes võtavad ravimeid valimatult või tarbivad liigselt alkohoolseid jooke, on olulises ohus. Pole midagi paremat kui tervislik rutiin, mis koosneb mõne spordiala harjutamisest ja piisavast puhkusest.Alati Kaksikutes kulmu kortsutav Marss võib suure osa kuust teatada ootamatutest sündmustest või raskustest, võib-olla mõnel juhul isegi tõenäolistest majanduslikest tagajärgedest pere eelarvele. See võib kindlasti olla ebameeldiv, kuid kui tavalised arutelud kõrvale jätta, siis tõhusate lahenduste leidmiseks vajalikust operatiivsusest ei tule kunagi puudu. Lepingutest ja rahast rääkides on parem hoida silmad lahti ja vaadata üle iga punkt juhuks, kui otsustate mõne töö kodus teha või isiklikke oste teha.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kalad juuli 2024

Jupiter ja Uraan, mis läbivad Kalade isiklike, vaimsete ja materiaalsete ressursside maja, õhutavad neid rohkem …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga