Kuu horoskoop Kaksikud september 2024

Perekeskkond, eriti kuni 12. kuupäevani, tekitab rohkem kui ühe probleemi. Nii on nad sunnitud tegema pikki ekspositsioone, selgitades oma seisukohti või oma lähedasi. Kuigi 13. kuupäeva seisuga on need orkaani silmapiirilt lahkunud, on veel palju asju selgitada, eriti paberitega seotud küsimustes. Küll aga pakutakse meelelahutuskohtades hüvesid ja võimalusi paljude inimestega ühenduse loomiseks. Reisimist jätkub ja see toob teile õnne. Horoskoop Kaksikud september 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kallid Kaksikud, see, kuidas Veenus, armastuse planeet, taevas asub, murrab kõik takistused. Sul on armastuse paradiisi sattumiseks mitu võimalust: vallalisena uue kallimaga, kellel on pikaajaline kvaliteet või abielu-kõik-hea-suhtes. Horoskoop Kaksikud september 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Inimesed, kes tegelevad välisreiside ja reisidega, võivad nüüd loota, et teenivad ilusat kasumit. Kuid need, kes juhivad ühisettevõtteid või partnerluslepinguid, peavad oma ettevõtte sujuvaks toimimiseks ja edu saavutamiseks olema ettevaatlikud. Kuid need, kes kauplevad kosmeetikatoodete või sellega seotud esemetega, saavad oma kodu- ja välismaiste klientide kaudu teenida märkimisväärset tulu. Kuu horoskoop Kaksikud september 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Uue kooliaasta alustamine võib Kaksikute jaoks olla mitmel viisil väga keeruline. Olgu selleks närvilisus tööl, õpikohustused või laste pärast muretsemine, sa ei saa sellega hästi hakkama. Olete palju ülesandeid puhkuseks lõputult edasi lükanud ja need kerkivad järk-järgult uuesti esile. Septembri lõpus tabavad sind üsnagi kuufaasid, mistõttu pead oma tervisega väga ettevaatlik olema. Esineb ülemiste jäsemete vigastuste ja hingamisteede vaevuste oht. Seega ole tähelepanelik, väldi riske ja hoolitse enda eest.

Astroloogiline prognoos Kaksikud september 2024

Selle kuu jooksul kohtad palju uusi ja huvitavaid inimesi.

Tervis

Energia nii julgustavaid aspekte vähemalt kuu esimesel poolel ei saa. Märkimisväärne erand puudutab aga vaimset energiat, mis on alati tipus terve septembrikuu jooksul. Et näha sind vormis ja erksana, ilma oma relvadest loobumata, peame ootama kuu teist ja viimast osa, mil Marss teeb su tugevaks ja peatamatuks. Kas olete valmis taastuma? Teil on suurepärane võte!

Karjäär

Perekonna toetus ja muud sotsiaalsed kontaktid stimuleerivad teie professionaalset arengut. Tuge ei saa mitte ainult oma kontaktidelt, vaid ka kolleegidelt. Tundub, et teil pole oma eesmärkide saavutamisega probleeme. Rahaliselt ei tundu arukas riskantseid ettevõtmisi ja investeeringuid ette võtta. Tundub, et septembrikuu kulutused on tavapärasest suuremad ja seetõttu nõuab see rohkem energiat, et rahaasjad stabiilsena hoida.

Raha

Teie professionaalne areng kiireneb, kui tõstate oma kvalifikatsiooni asjakohaste kursuste ja koolituste kaudu. Võimalik, et viibite sel kuul tööreisidel ja välisdelegatsioonides. Kaksikute tähemärki ootab ees palju väljakutseid. See võib mõjutada tema energiataset. Oma eest võitlemine osutub kurnavaks ja kuu lõpuks tunnete end kurnatuna, kuid õnnelikuna.

Suhted

Peast läbib kerge armastuse lõhn. Sentimentaalselt öeldes peaksite sündmuste käigu üle üllatuma. Kui võitlesite võidu nimel, saate kuueteistkümnendaks päevaks tasu, nagu oleksid teie soovidest saanud käsud. Planetaarsed mõjud annavad sulle palju magusat, tunded tulevad ilmsiks, oled õnnelik.

Rahandus

Valitsusasutustega tegelevad Kaksikute spetsialistid võivad sel kuul teha märkimisväärseid edusamme. Lisaks võite saada tuge nii oma kolleegidelt kui ka ülemustelt. Lisaks võite oma ettevõtmistes õnnestuda ja teenida hea nime.

Astroloogi nõuanded

Ebasoodsa nurga alt vaadatuna sihib Marss raske laskemoona nende Kaksikute pihta, kes ei soovi korrapärast elu elada. Infektsioonid, vaimne kurnatus on mõned ilmingud, millega nende organismid püüavad tähelepanu tõmmata nende väärkohtlemise tagajärjel. Seetõttu pole midagi paremat kui piisavalt puhata ja süüa, mida vaja. Ülejäägid on äärmiselt kahjulikud. Selle asemel lisab kasuks punkte mõõdukas füüsiline aktiivsus.Milline tegus kuu sotsiaalsete suhete jaoks! Sa oled jutukas, et sellest paremat ei saa. Tahad end maailmale avada, uurida, jalutama minna. Kuu võib sisse tuua mõned kerged emotsionaalsed vastuolud, võib-olla praktilistel põhjustel tekkinud pinge, muidu oled lihtsalt veidi väsinud. Kuid alates kuu keskpaigast oled sa pidurdamatu ja suudad tasa teha kahtluste ja närvilisuse vahel kaotatud pinnase. Lühidalt, piisab mõnest sõnast, et seda septembrit määratleda: taastumine, karm ja motivatsioon.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaksikud juuni 2024

Päikese kohalolek märgis kuni 2. kuupäevani suurendab teie loovust, mis lisandus Merkuuri kohalolekule 11.-25., ka …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga