Kuu horoskoop Kaksikud oktoober 2024

Tänu oma intelligentsusele suudavad nad ideid kuvada ja intellektuaalses valdkonnas edusamme teha. Seega võimaldab Päikese ja Merkuuri abi raamatust – veel üks õhumärk – neil end kehtestada ja endas kindlamalt tunda. Neid tunnustatakse sotsiaalselt ja ümbritsevad inimesed otsivad neid nõu saamiseks. Perekond toetab neid projektides, mida nad ette võtavad. Nad saavad kutseid, mis täidavad nad rõõmuga; Nautige iga tahet ja kasutage võimalust kohtuda uute ja erinevate inimestega. Horoskoop Kaksikud oktoober 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kuu aega, et lasta oma armsal isiksusel särada. Veenusega särad sa võlust, inimesed armastavad sind, otsivad sinu lähedust, imetlevad sind. On ilmne, et tekivad sügavamad tunded. See, mis sellest saab, oleneb sinust. Sul on tegemist rõõmsameelse, mänguhimulise Veenusega ja see võib jääda põneva flirti juurde – varsti tundub, et rohkem. Horoskoop Kaksikud oktoober 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ehitusäriga tegelejad võivad selle suureks teha ning saada hea nime ja kuulsuse. Ekspordiäriga seotud reisid võivad sulle kasuks tulla. Füüsilisest isikust ettevõtjad võivad loota soodsale arengule, samas kui partnerlusettevõtted võivad teenida märkimisväärset kasumit. Kuu horoskoop Kaksikud oktoober 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

See sügiskuu toob Kaksikute ellu loovuse ja julguse. Selle abil saad ellu viia plaane, mis olid sul juba ammu mõttes, kuid mille jaoks ei olnud sobivat aega. Lisaks on hea aeg investeerida näiteks oma kodu remonti. Võimalik, et Uraani negatiivsed mõjud püüavad sind mõjutada, pannes sind impulsiivselt ja kangekaelselt reageerima. Võimalik, et teie keskkond ei meeldi teile pikka aega. Isegi kui olete oma ideed täielikult läbi mõelnud, on siiski hea mõte küsida nõu kelleltki teiselt.

Astroloogiline prognoos Kaksikud oktoober 2024

Sul on olnud aega mõelda, kuidas olukorraga toime tulla, kuid sellest hoolimata oled sa üllatavalt halvatud.

Tervis

Raske sind sel kuul paigal seismas näha! Oled energiline, sõmer, koormatud nagu vedrud ja innukas hoolitsema oma heaolu eest, kuid seda viisil, mida eelistad (ja paljud teist eelistavad neid meeldivaid ja lõõgastavaid). Need, kellel on varem olnud terviseprobleeme, taastuvad ja tunnevad end taas hästi.

Karjäär

Näib, et saad sel kuul tuge nii lähimatelt kolleegidelt kui ka juhtkonnalt. See võimaldab teil eesmärke saavutada ja ennast arendada. Rahaliselt tundub, et tuleb ootamatusi. Osaliselt seetõttu tundub oktoober olevat positiivne majanduskuu. Oktoober tundub olevat soodne kuu eelkõige meelelahutus- ja kunstiinimestele.

Raha

Isiklik sarm ja sotsiaalsete kontaktide eest hoolitsemine aitavad sind selles. Oktoober saab olema ka kuu, mil tasub keskenduda professionaalsele arengule ning pereprobleemide lahendamine võib oodata.

Suhted

20. oktoobri paiku naaseb armastus, oled hitt! Võrgutamisrõõm on kohal, kahekordistad oma tundeid, armastad, õpid aega taltsuma, aega võtma. Mõned peavad oma häbelikkusest ülesaamiseks kõvasti tööd tegema.

Rahandus

Kaksikute professionaalidel võib olla oma tegevusalal suurepärane maine. Professionaalsed reisid võivad teile head teha. Kuid teil on mõttekas teha oma tööga seotud olulisi otsuseid alles pärast nende plusside ja miinuste väga hoolikalt kaalumist.

Astroloogi nõuanded

Ebamugavustundest vabad Kaksikute põliselanikud naudivad terve oktoobrikuu jooksul tervet ja õnnelikku olemist. Kui mõni vaev neid tabab, ei pööra nad sellele vähimatki tähelepanu, sest nad on oma suhetes ja tööl äärmiselt hõivatud. Igal juhul on oluline, et nad ei jätaks tähelepanuta puhkust, eriti pärast ületöötamist, isegi kui tegemist on intellektuaalse tööga. Kvalifitseeritud spetsialist võib määrata vitamiinide ja mineraalainete lisamise, et kompenseerida nende igapäevast kulumist.Elav, suhtlemisaldis, rõõmsameelne ja ressursse täis: oktoober näeb sind alati poolakas, täis teravust, suurepäraseid ideid, soovi elust rõõmu tunda ning oma perekondlikke ja sotsiaalseid sidemeid nii hästi kui võimalik süvendada. Lühidalt öeldes võib see tõesti olla suurepärane kuu, mis võib aidata teil kvaliteedihüppe teha, või võite siiski kogeda sujuvat perioodi, täis sihikindlust ja rahulolu. Igal juhul ootavad teid ees selged päevad, mis pole tänapäeval sugugi väike asi.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaksikud juuni 2024

Päikese kohalolek märgis kuni 2. kuupäevani suurendab teie loovust, mis lisandus Merkuuri kohalolekule 11.-25., ka …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga