Kuu horoskoop Kaksikud märts 2024

Pärast unustatud probleeme saavad Kaksikud kasvada nii sisemiselt kui ka väliselt. Rahututel, uudishimulikel ja kõiketeadmist vajavatel Merkuuri lastel on märtsikuu jooksul võimalus pidevalt reisida, nii et nad on seotud paljude inimestega ning naudivad igat jalutuskäiku või reisi lõbu ja tööd suure intensiivsusega. Nad paistavad silma suhtlusmaailmaga seotud loomingulistes tegevustes. Edu tänu geniaalsetele ideedele. Horoskoop Kaksikud märts 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Sa väljendad oma tundeid teistele avalikult. See tugevdab olemasolevaid sidemeid veelgi. Isegi kui seda valjusti välja ei öelda, tunnevad su lähedased, et mõtled nendega hästi. Ja vastupidi, kogete ka seda, kuidas inimesed kohtlevad teid kiindumuse ja armastusega. Vallalised võivad oodata 21. märtsi. Armastuse planeet Veenus suurendab teie armastuse võimalusi tohutult. Horoskoop Kaksikud märts 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Sel kuul saate teha häid äritehinguid välismaiste klientidega ja nad tahavad teie ettevõttesse investeerida. Ettevõtluse kohta saate rohkem välismaiseid päringuid kui kohalikke. Võite sõlmida mõned uued ärilepingud, samuti saate kodus vanemate inimeste tuge ja nad võivad praegu olla toeks. Partnerlusäri võib teile sel kuul häid tulemusi anda, eriti kui teete äritehinguid välismaal. Äritegevus võib praegu tulla ootamatutest allikatest, kuid peate võtma kasutusele kõik vajalikud ettevaatusabinõud, et keegi teid ei petaks. Ükskõik, mis pakkumine teile ootamatult tuleb, on kõrge riskiga, nii et jätkamiseks kontrollige seda üks või kaks korda. Kuu horoskoop Kaksikud märts 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Märtsis avaldab Kaksikutele suurim mõju planeet Marss. See annab jõudu mõelda oma olukorra üle ja selle üle, kas tasub enda saatuse nimel initsiatiiv haarata. See on peamiselt seotud tööga. Sõltumata sellest, kas teil on oma ettevõte või töötate tööandja juures, olete uutest ideedest alati üllatunud. Pidage meeles oma rahutut ja kannatamatut olemust, kuna selle planeedi ehituskivid võivad neid võimendada. Kuu teisel poolel olge tähelepanelik sääremarja vigastuste suhtes, kuna sel ajal on ka suurem risk luumurdude tekkeks ja püüdke kehalist aktiivsust minimaalselt hoida.

Astroloogiline prognoos Kaksikud märts 2024

Sa vaatad uusi võimalusi ja erinevaid haridusi.

Tervis

Märtsis võib energia olla nii kõrge, et tunnete sageli… kõrgepinge voolul! Nii et ole ettevaatlik, eriti kuu esimesel poolel, et mitte mingil juhul üle pingutada. Kevade saabudes algab tasakaalukam faas ja seega ka soodsam nii Sulle kui Sinu elujõule. Sa oled praktiliselt peatamatu!

Karjäär

Te taotlete sel kuul teatud kangekaelsuse ja sihikindlusega oma karjääri muutusi, näiteks edutamist. Võite otsida ka midagi muud, kui te ei näe oma praeguses töökohas piisavalt võimalusi. Rahaliselt tundub kõik olevat stabiilne. Tundub, et teil on sel kuul isegi veidi paranemist, kuna võite investeeringutest kasu lõigata.

Raha

Pärast 11. märtsi on oodata probleeme. Natuke tahtmist, pealehakkamist ja lähedaste toetust suudad aga olukorda kontrollida.

Suhted

Küsimused, mida esitate endale suhte kestuse või arengu kohta, on sellel kuul mõistlikud. Tegelikult kujundad sa sisemiselt oma mõtlemist. Põhimõtteliselt mõõdate pühendumise väärtust, nii armastuses kui ka sõpruses. See annab tõsise ilme, mis võib tähelepanu tõmmata

Rahandus

See on paljutõotav kuu, kuid sel kuul kuhjub teie töölauale palju ülesandeid, nii et kui soovite oma vanematelt tunnustust saada, peate tööl asju korralikult tegema. Võimalik, et peate mõne ootamatu töökohustuse tõttu välismaale minema, nii et lõpetage oma kohustused õigeaegselt. Ärge võtke liiga palju riske üle oma võimete. Kaksikute põliselanikud võivad hästi aega veeta, kuid mitte ilma vaimse pinge ja stressita tööl, eriti kui nad tegelevad pangatööga. Teie pensionärid võivad teie tarkust ja teadmisi hinnata. Olge kõnes ja käitumises ettevaatlik. Targalt tegutsedes on võimalik edutamine või palgatõus. Sel kuul saate tööl silma paista.

Astroloogi nõuanded

Selle märtsikuu ohud on kaks: allergiad ja kalduvus hüpertensioonile. Allasurutud viha tekitab ärevusseisundeid, mis võivad põhjustada vererõhu tõusu. On ülioluline, et nad arendaksid teatud tüüpi füüsilist tegevust. Energia kulutamine ja pingete vabastamine hoiavad keha ideaalses vormis, sest emotsioonide allasurumine on suure osa kuust võtmeteema. Sel põhjusel on neil hea otsida piirkondi, kus rahuneda, olgu selleks siis jalgpallimäng, pingeline jõusaalisessioon või lihtne jalutuskäik.Märts pakub sulle palju energiat, aga ka pisut impulsiivsust. Astraalraamis, mis on teie märgi jaoks oluliselt positiivne, toimuvad sel kuul mõned ebasoodsamad transiidid, isegi kui need on põgusad ega suuda jätta püsivat jälge. Pöörake siiski tähelepanu oma hoiakutele, sest võite sattuda halvasti läbimõeldud valikutesse või sattuda mööduvatesse aistingutesse. Ühesõnaga, ärge andke au mõtetele ja sellele, mida võite karta: need on hirmud, seega vältige tormi tõstmist veeklaasis!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaksikud juuli 2024

Vähi märgis olevad planeedid – piirkond, mis on seotud Kaksikute isiklike, vaimsete ja materiaalsete ressurssidega …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga