Kuu horoskoop Kaksikud juuli 2024

Vähi märgis olevad planeedid – piirkond, mis on seotud Kaksikute isiklike, vaimsete ja materiaalsete ressurssidega – täidavad neid energiaga, kui on vaja olukordi määratleda. Loomulik loovus, mis neil on, kasvab ja aimdused on tähtsate otsuste tegemisel väärtuslikuks abiks. Kuigi kuu esimestel päevadel on perekondlik olukord mõnevõrra pingeline, kui steriilseid arutelusid ei kaasata, või alates 17. kuupäevast, paraneb kõik Veenuse sisenemise tõttu kodu ja pere teemasse. Horoskoop Kaksikud juuli 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Saate lasta juulis mängida oma sünnipärasel sarmil, mida sel kuul imelise Veenusega eriti rõhutatakse: lummate sõnadega, oma lummavate komplimentidega ja oma humoorika, väga originaalse, nobeda loomuga. Lihtsalt räägi, see on sinu suur tugevus. Kui olete vallaline, võib see juulis muutuda kiiremini, kui arvate. Horoskoop Kaksikud juuli 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ehitusäriga tegelejad võivad selle suureks teha ning saada hea nime ja kuulsuse. Ekspordiäriga seotud reisid võivad sulle kasuks tulla. Füüsilisest isikust ettevõtjad võivad loota soodsale arengule, samas kui partnerlusettevõtted võivad teenida märkimisväärset kasumit. Kuu horoskoop Kaksikud juuli 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Sellel perioodil on Jupiteril Kaksikutele kõige märgatavam mõju. Lisaks loovusele toob see teile õnne ja positiivseid sündmusi. Seega hoia juulis silmad lahti, sest võid kohtuda oma elu armastusega või sündmusega, mis pöörab su elu pea peale ja täidab paljud sinu unistused. Kahjuks iseloomustab seda planeeti ka võimuiha ja ülehindamine. Seega on võimalik, et proovite midagi, mis ületab teie võimalused.

Astroloogiline prognoos Kaksikud juuli 2024

Näete ja kogete palju uut ning see annab teile igapäevaelus inspiratsiooni.

Tervis

See võib olla suurepärane kuu füüsilise tegevusega tegelemiseks ja seeläbi enesetunde parandamiseks. Keelake siis laiskus ja roheline tuli tahtejõule ja jõule, mis võib aidata teil saavutada isegi olulisi eesmärke. Loomulikult on energia alati heal tasemel ja võimaldab teil tegeleda igapäevaeluga, nagu soovite.

Karjäär

Karjääri mõttes ei tundu Kaladel eesmärkide saavutamine keeruline. See on osaliselt tingitud sellest, et saate oma kolleegidelt tuge. Tundub, et Kalad saavad sel kuul oma karjääri kaudu kontakti vaimsusega. Teie rahaasjad näivad sel kuul kasvavat. Suurte investeeringute või suurte riskide võtmisega oodake kuu teise pooleni ja alles pärast korralike uuringute tegemist.

Raha

Kaksikute ellu ilmub palju vastuolusid ja neil on raske otsustada ühe tegevusstrateegia üle.

Suhted

Armuelu on sel kuul väga tähtis. Teie suhe on hea seni, kuni lasete partneril hingata. Mõnikord oled liiga innukas, et hästi teha, ja inimene, keda sa armastad, tunneb survet. Jäta koorem maha, lõdvestu ja kõik läheb paremaks.

Rahandus

Kaksikute professionaalidel võib olla oma tegevusalal suurepärane maine. Professionaalsed reisid võivad teile head teha. Kuid teil on mõttekas teha oma tööd puudutavaid olulisi otsuseid alles pärast nende plusside ja miinuste väga hoolikalt kaalumist.

Astroloogi nõuanded

Juuli tuleb Kaksikute heaoluks kõigis valdkondades soodne kuu. Ka tervise küsimustes viitab kõik sellele, et need kasulikud tingimused korduvad. Seega on soodne aeg teha üldine kontroll, mis annab teile selge ülevaate teie orgaanilisest seisundist. Need põliselanikud, kes peavad toitumisega kohanema, teevad seda ilma vastupanuta. Vastupidi, nad tunnevad kohe kasu, mis tuleneb lugupidavast käitumisest oma keha eest hoolitsemisel. Kaugelt liialdustega saavutavad nad soovitud orgaanilise tasakaalu.Ideede mäss, entusiasm, energia ja tahe elada ja elumõnusid nautida võtab sind kuu alguses avasüli vastu. Taevas armastab sind tõeliselt terve osa juulist ja kes teab, et ei pruugi olla õige aeg mõne vastiku probleemi lahendamiseks ja halvad mõtted igaveseks seljataha jätta! Ole siiski õigeaegne, sest lõpupoole võib tuju kõikuda, aga ka energiat ja kannatust. Kuid selgus jääb alati teie kasuks selgeks punktiks!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaksikud juuni 2024

Päikese kohalolek märgis kuni 2. kuupäevani suurendab teie loovust, mis lisandus Merkuuri kohalolekule 11.-25., ka …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga