Kuu horoskoop Kaksikud detsember 2024

Need on Kaksikute jaoks hea periood. Nad saavad näidata tuhat ideed ja realiseerida edusamme intellektuaalses valdkonnas. Samuti kavandavad ja täpsustavad nad lühiajaliselt humanistlike kursuste kõrgõpingute algust. Neid tunnevad ära teie ümber olevad inimesed ja saidist /e/os pärit inimesed, kes otsivad teilt eesmärkide saavutamiseks juhiseid. Samuti leiavad nad sotsiaalses elus vajaliku toetuse, entusiasmi ja rõõmu. Ootamatud reisid pakuvad teile sügavat naudingut. Horoskoop Kaksikud detsember 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Esiteks lähed detsembris omamoodi erootilisse talveunne. Kuid 12. kuupäeva täiskuu lööb teie energia rekordkõrgele: nii palju elujõudu toimib võetud Kaksikute jaoks nagu afrodisiaakum – ja te magate ilma armastuseta halvasti. Horoskoop Kaksikud detsember 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Inimesed, kes tegelevad välisreiside ja reisidega, võivad nüüd loota, et teenivad ilusat kasumit. Kuid need, kes juhivad ühisettevõtteid või partnerluslepinguid, peavad oma ettevõtte sujuvaks toimimiseks ja edu saavutamiseks olema ettevaatlikud. Kuid need, kes kauplevad kosmeetikatoodete või sellega seotud esemetega, saavad oma kodu- ja välismaiste klientide kaudu teenida märkimisväärset tulu. Kuu horoskoop Kaksikud detsember 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Kaksikud ei istu detsembris paigal. Veenus, Kaljukitse asendis, laeb neid armastuse ja energiaga. Olete alati mures oma lähedaste pärast ja olete pühade jaoks ideaalne võõrustaja. Tasub meeles pidada, et jõulud on eelkõige heaolupühad ja sellega tuleks ka endale lubada. Võtke julgelt ette reis ainult oma partneriga ja visake kõik muu üle parda. Olete romantiliselt ja seksuaalselt aktiivne ning teie kaaslane hindab seda. Kui te seda aga ei tee, võivad sellel olla katastroofilised tagajärjed. Kuid proovige mitte peatuda negatiivsetel tunnetel.

Astroloogiline prognoos Kaksikud detsember 2024

Suudate paremini võtta päeva sellisena, nagu see tuleb, ja naudite hetki, mis teil on lähedaste ja kallite inimestega.

Tervis

Teil on energiat oma igapäevaste rutiini eest hoolitsemiseks, kuid pidage meeles, et detsember ei ole helde kuu, nii et ärge eksige tuhandetes kohustustes ja keskenduge oma tegevusele olulisele, sest see ei võta palju aega, näiteks magamata öö, et näha sind väsinuna ja lõdvana. Lühidalt öeldes peate olema oma jõudude targad haldajad ja vältima üleliigset tegevust.

Karjäär

Kalade jaoks tunduvad karjäärimuutused tulemas detsembris. Planeetide asukoha tõttu võivad need muutused tunduda alguses negatiivsed. Lõpuks osutuvad need positiivseks. Rahaliselt tundub detsember Kalade jaoks positiivne kuu. Selle nimel peate pingutama. Detsember võiks olla uute väljakutsete ja võib-olla ka investeeringute kuu.

Raha

Tööedu annab jõudu perekonfliktide lahendamiseks. Jõuate järeldusele, et kuna teil õnnestus oma ametialased asjad korda saada, loksuvad lõpuks ka teie eraasjad paika. Merkuuri liigutused mõjutavad teie ettekujutust iseendast. Võimalik, et muudad oma riietumisstiili, soengut või mõnda muud detaili oma välimuses. Detsember on hea kuu oma keha detokseerimiseks.

Suhted

Tähed hoiatavad kõigi inimeste eest, kes ei jaga teiega samu arvamusi, te ei ole enam selles faasis; sel juhul on kõige parem hoida distantsi. Ärge sattuge paanikasse, korraldage uusi kohtumisi, mis muudavad teie elu. Kaitske end hävitavate elementide eest, lülitage negatiivsed emotsioonid välja.

Rahandus

Valitsusasutustega tegelevad Kaksikute spetsialistid võivad sel kuul teha märkimisväärseid edusamme. Lisaks võite saada tuge nii oma kolleegidelt kui ka ülemustelt. Lisaks võite oma ettevõtmistes õnnestuda ja teenida hea nime.

Astroloogi nõuanded

Detsembrikuu esimene pool on soodne iluhoolduseks, võõrutusdieediks või kirurgiliseks sekkumiseks, mida nad on edasi lükanud. Raskustel, millega Kaksikud suhtlemise vallas kokku puutuvad, võivad olla tagajärjed orgaanilisel tasandil. Mõnel juhul on tegemist maksa- või seedehäiretega, teistel aga häälepaelte talitlushäired, kuulmisprobleemid ja isegi hingamisprobleemid. See olukord normaliseerub alates detsembri kolmandast nädalast.Detsember pakub sulle veel palju eeliseid, kuid see periood tähistab ka üleminekuhetke nõudlikumasse faasi. Pole raske, nagu te arvate, ainult väsitavam, sest see nõuab teilt tolerantsust, kohanemisvaimu ja palju selgust reaalsuse suhtlemisel ja lugemisel. Selgete ideede omamine (nii et ärge kahelge) on tohutult oluline, nii et pidage meeles, et see on alati oluline. Paljud teist ootavad, et saaksite oma perega puhata…

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaksikud juuni 2024

Päikese kohalolek märgis kuni 2. kuupäevani suurendab teie loovust, mis lisandus Merkuuri kohalolekule 11.-25., ka …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga