Kuu horoskoop Kaalud september 2024

Kaalud on inimesed, keda iseloomustab vajadus teistega kogemusi jagada. Loomulikud harmoonia armastajad ei toeta kohti, kus valitseb ebakõla. Septembris on neil planeedienergia, mis ühelt poolt suurendab nende loomulikku võlu ja teisest küljest tekitab elutähtsat energiat ja tegutsemisjulgust. Kloor, et märgi Saturn nõuab neilt emotsionaalselt sõltumatumat. Ärge muretsege, teise kahe nädala jooksul on teil palju isiklikke ressursse. Horoskoop Kaalud september 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kallid Kaalud, Veenusega on teil parimad võimalused kogeda põnevat armastuseaega kuni septembri keskpaigani, olenemata sellest, kas olete vallaline või partnerlus. Suur kosmiline kosjasobitaja Merkuur seob end ka teie sodiaagimärgiga. Teid hämmastab, kes ta teid kokku viib. Laske end üllatada. Horoskoop Kaalud september 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Äritegevused võivad tuua rohkem kasumit. Lisaks võivad ka ühisettevõtted olla tunnistajaks märkimisväärsele edusammule, samas kui äripartnerid võivad samuti teiega head koostööd laiendada. Lisaks võite loota ka siidist tekstiilitööstuses rohkem kasu saada. Kasutatud sõidukite ostmise ja müügiga tegelejatel võib aga kaubanduses olla nõrk plaaster. Kuu horoskoop Kaalud september 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Saabuv september tekitab tunde, et sa ei hooli materiaalsest maailmast üldse. Peate oma sisemist ja vaimset olemist väga tähtsaks. Kaalud võivad lihtsalt aru saada, et tegelikkus ei seisne füüsilises olemuses; ainult see on ka metafüüsiline. Teil on hea meel seda õppida. Kõigepealt soovitame hankida teavet rohkematest allikatest, et saaksite anda subjektiivse arvamuse. Näiteks soovitame autori Louise L. Hay raamatuid. September tähendab siis sinu jaoks intensiivse vaimse arengu perioodi.

Astroloogiline prognoos Kaalud september 2024

Teie praeguses olukorras on palju asju, mis teile ei meeldi, kuid see on turvaline – ja teate, mis teil on, kuid mitte seda, mida saate.

Tervis

Palju head huumorit, suur soov kinkida Sulle ilusaid asju ning hoolitseda enda ja oma ilu eest, aga võib-olla ka veidi laiskust, ilmneb kuu esimesel poolel. Alates septembri keskpaigast saab energia hoo sisse ja võimaldab ka rohkem võistlusspordiga tegeleda. Soovi korral muidugi…

Karjäär

Tunned sel kuul kolleegide toetust, mis muudab eesmärkide saavutamise lihtsamaks. Võimalik on saada suuremaid rahalisi hüvesid ja võib-olla isegi edutamist. Rahaliselt tundub, et teie pere toetus on positiivselt muutunud. Pange tähele, et see ei mõjuta negatiivselt peresuhteid.

Raha

Kaalud peaksid keskenduma oma sisemistele kogemustele ja enese mõistmisele: tasub mõni seisukoht üle vaadata ja maailmakäsitlust veidi muuta.

Suhted

September on taasühinemise ja suhtekonfliktide lõppemise aeg. Kui kahtled konkreetse inimese suhtes, saad tõendi täielikust aususest. Kui öelda, et see on erinev, siis teie suhted on lähedasemad. 19. paiku ootab teid meeldiv üllatus, tehke silmad lahti.

Rahandus

Riigitööl töötavad Kaalude spetsialistid saavad toetust kaastöötajatelt. Seevastu infotehnoloogia liinidel olijad võiksid saada võimaluse välismaale minna. Lisaks võivad füüsilisest isikust ettevõtjad saada palju kliente.

Astroloogi nõuanded

On oluline, et nad otsiksid viise, kuidas suunata seda vägivalda, mis võib kahjustada neid seedetrakti või südame tasandil. Rohkem kui ühel korral tunnevad Kaalud end ilma nähtava põhjuseta rünnatuna, kuid võib-olla põhjustab nende endi agressiivsus selle vastuse nende keskkonnast. Nende ebamugavuste vältimiseks tuleb järgida puhkeaega, võidelda istuva eluviisiga ja teha regulaarselt sporti. Samuti on oluline vältida rasvade ja maiustuste liigset tarbimist.Saabub september ja tekib soov asetada keskmesse sina, sinu vajadused ja kindlustunne. Hedonistlik välimus, väga meeldiv ja voolav, jätab oma jälje terveks kuuks. Hoolitsete elu väikeste, suurte naudingute, aga ka kohustuste eest, kus ehk proovite ette kujutada teistsugust tulevikku, mis vastab rohkem teie soovidele. Üldiselt ootab teid ees rahuldustpakkuv aeg, mis pakub teile ka lahendusi kodustele või perekondlikele probleemidele, mis on mõnda aega ootel olnud.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaalud juuni 2024

Veenuse lapsed, kellel on palju mõistust ja tingimusi nende rakendamiseks diplomaatiaga harmooniat külvades, tunnevad sel …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga