Kuu horoskoop Kaalud oktoober 2024

Kuigi nad ei ole inimesed, kes võtavad endale tugevaid ja ettevõtlikke kohustusi, peavad nad kasutama oma sisemisi jõude, et seista silmitsi heidutusega, mida planeet Saturn tekitab märgis, nõudlikul planeedil, mis põhjustab alati probleeme, kuigi aitab meil kasvada. Olukord põhiperega muutub kohati talumatuks, hoidke konfliktist eemale ja oodake; see on teile parim. Takistused tuleb ette ka muudel aladel, kuid nad teavad, kuidas neid ületada. Saadetis, mis tuleb graatsiliselt välja saada, on sama: eemaldu ja mõtle; sel viisil saavad nad kaotatud tasakaalu tagasi. Horoskoop Kaalud oktoober 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Vallalised alustavad oktoobrikuud rõõmsas meeleolus. Juba 7-aastaselt võite armuda või asuda metsikule seiklusele. See, kas flirt muutub millekski tõsisemaks, sõltub sinust, sest sinu tunded võivad olla ülevoolavad. Üks on kindel, sa armud uuesti. Ja on võimalik, et tunnete taas oma kallimaga ebatavaliselt sügavat lähedust ja soojust. Horoskoop Kaalud oktoober 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Nendelt, kes juhivad partnerlusettevõtteid, võidakse nõuda, et nende ettevõtmiste sujuvaks toimimiseks ja nende õnnestumiseks oleks ettevaatlik. Mõned teist ei pruugi raha õigel ajal kätte saada ning võivad sellega seoses silmitsi seista väljakutsete ja võitlustega. Rõivaäriga tegelejatel on aga näha sissetulekute kasvu. Kuu horoskoop Kaalud oktoober 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Oktoober toob sulle suure pühendumuse oma elus kannapöörde tegemiseks ning universum annab sulle võimalusi, mis viivad sind kiirendatud tempos sellele unisusele lähemale. Tänu Veenuse mõjule teravnevad Kaalude meeled, sealhulgas “kuues”. See aitab teil näha inimeste tõelisi kavatsusi, mitte ainult nende kavatsusi. Märkate pettust kilomeetrite kauguselt ja väldite neid kiiresti.

Astroloogiline prognoos Kaalud oktoober 2024

Pea meeles, et kui see on midagi, mida sa tõesti tahad saavutada, siis pole kunagi liiga hilja… Kuu lõpp seisneb selles, et vaatad aega ja julged kontrollist pisut lahti lasta.

Tervis

Milline ideaalne kuu nii oma välimuse, keha tervise kui ka sisemise heaolu parandamiseks! Kõiki teie pingutusi võib kroonida edu ja te saavutate kadestamisväärse füüsilise vormi või säilitate selle. Kui te ei tegele spordiga, siis sel oktoobril, mil teid ootavad transiidid, palub ta tungivalt: trenn aitab teil vabaneda energiakoormusest ning tunda end veelgi elujõulisemana ja vormismana!

Karjäär

Tundub, et Vähil avaneb võimalus end kolleegidele ja juhtkonnale tõestada. Nendest võimalustest kinni haaramine ei nõua teilt palju pingutust ja see aitab tugevdada töösuhteid. Rahaliselt tundub soodne kuu olevat, sest ennustatakse rahalisi ootamatusi. Investeeringud näivad taastuvat.

Raha

Tööga seotud küsimused jäävad tagaplaanile, allutades teie kodus toimuvale. Lvivi rõõmu seostatakse tema sugulaste rahuloluga. Oktoober tuleks pühendada tuleviku planeerimisele, edasistele tööalastele ja eraelu eesmärkidele. Teie usaldusväärsus ja enesekindlus määravad teie edasise edu. See ei ole hea kuu iseseisvaks tegevuseks või uute projektide alustamiseks.

Suhted

Afektiivsel tasandil on kliima soe; sa hoolid inimestest, kes on sulle lähedal. Annate endast parima, et vastata positiivselt oma lähedaste vajadustele. Suhted on tasakaalus, teie ümber on väide armastuse tõendite kohta, ärge kõhelge neid edasi andmast. Emotsioonid tugevnevad veelgi pärast 16. eluaastat.

Rahandus

Kaalude professionaalid võivad sel kuul hästi hakkama saada. Kuid siiski võivad nad oma vajaduste rahuldamisel raskusi silmitsi seista või tunda. Seetõttu on parem olla ettevaatlik nii oma sõnades kui ka tegudes. Kuid teie ülemused võivad teie tööst töökohal muljet avaldada ja anda teile väärilise tunnustuse.

Astroloogi nõuanded

Need Kaalud, kellel on kalduvus kaalus juurde võtta, peavad järgima madala kalorsusega dieeti, sest Jupiteri sisenemine nende tähtkuju soodustab märkimisväärset kaalutõusu. Oktoobri kuu jooksul on nad optimaalsetes tingimustes, et seda võimalust vältida, kuna Marsi tegevus sunnib neid tegelema spordiga, millega nad saavad põletada sissevõetud liigsed kalorid. Nad peavad ainult olema valvsad ja hoolitsema neerude õige toimimise eest. Selleks piisab rohkest puhtast veest.Saabub oktoober, sinu sünnipäevakuu ja meeldivad üllatused! Tegelikult jäävad nii Marss kui ka Merkuur teie tähisesse terveks oktoobriks, seltskonna, lõbususe, tegevuse ja energia elavaks märgiks. Oled karm ja pidurdamatu, sinus on lõbu, kirglikkus ja sa annad inimestele, keda sa armastad, entusiasmi. Ühesõnaga, tõeliselt reibas tempo selleks perioodiks, mis võiks mõne uudsuse tõttu ka pikalt meeles pidada, mis sind tõeliselt rahulolevaks ja õnnelikuks jätavad.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaalud juuni 2024

Veenuse lapsed, kellel on palju mõistust ja tingimusi nende rakendamiseks diplomaatiaga harmooniat külvades, tunnevad sel …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga