Kuu horoskoop Kaalud november 2024

Veetke aega üksi ja proovige sisestada õpetusi, mida Saturn, Suur Õpetaja, õhutab teid mõistma. Ainult nii saavutavad nad sisemise rahu, mis on nende hea enesetunde jaoks hädavajalik. Olge väljakutsetega silmitsi seistes tugev. Tegevuse kaudu arenedes valivad nad kingiks saadava tohutu loovuse, on parim viis raskustele vastu seista. Vältige pereliikmetega vaidlemist. Nad lähevad närvi ja teenivad ainult tarbetuid probleeme. Ettevaatust. Horoskoop Kaalud november 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Novembris on taevas viiuleid täis, suhetes on kõige ilusam harmoonia. Vallalised flirdivad nagu maailmameistrid, tulega mängimine on liiga ahvatlev. Novembri lõpus läheb asi tõeliselt põnevaks. Tekivad küsimused: kas see peab tõesti olema püsisuhe, kas endine elukaaslane on tõesti ajalugu ja kas tasub üldse olemasoleva partnerluse nimel võidelda? Veenus teab vastust. Horoskoop Kaalud november 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

See näib olevat ideaalne aeg olemasoleva ettevõtte laiendamiseks. Lisaks võite loota, et saate ühisettevõtetes rohkem kasu, samas kui teie ette kerkib ka mõni välismaise ärivõimalus. Kuigi uued partnerlusettevõtted võivad tuua märkimisväärset kasumit, on parem vältida nende äritehingute jaoks välisreisid. Kuu horoskoop Kaalud november 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Sel perioodil tood oma lähedastele lõputult inspiratsiooni. Viimaste kuude jooksul olete paljudest asjadest aru saanud ja tunnete soovi jätkata nende postituste jagamist. Kaalud peaksid aga olema ettevaatlikud, et mitte teisi selle infoga tülitada. Kõiki see ei huvita ja paljud inimesed mõistavad hukka kõik väljaspool nähtavat reaalsust. Ole arusaadav ja ära hoia midagi tagasi, sest võid kaotada isegi pikaajalised sõprussuhted. November keerleb valikute ümber, kuidas teabega ümber käia.

Astroloogiline prognoos Kaalud november 2024

Nüüd ehitatakse energiat rohke puhkuse, liikumise ja tervisliku toiduga.

Tervis

Piisavalt energiat: see tähendab, et teete oma igapäevaseid ülesandeid hästi, kuid halvast päevast, üleliigsusest, hoolimatusest piisab, et kohe tunda akude tühjenemist. Lühidalt, peate oma tugevaid külgi hoolikalt juhtima, eriti kui lasete end juhtida kuu nõrgal kohal, esteetilisel rahulolematusest, mis võib viia teid õige toitumise tähelepanuta jätmiseni. Kui tõesti vaja, konsulteerige toitumisspetsialistiga, aga mitte isetegemist.

Karjäär

Vähi jaoks näib sel kuul olevat meeldiv töökeskkond. Tõenäoliselt suudad oma eesmärgid saavutada, sest tundub, et sa ei karda kolleegidelt abi küsida. Finantsvaldkonnas tundub esinevat lahkarvamusi ja eriarvamusi, sest sul võib olla kalduvus asjatult raha kulutada.

Raha

Seetõttu taanduvad pereasjad tagaplaanile ja kõik keskenduvad sinu edule. Eesmärgi poole püüdlemisel aitavad Sind grupikoostöö oskus, paindlikkus tegevuses ja uuendusmeelne mõtlemine. Novembris on ka hea aeg muuta oma kodu sisustust, et parandada energiavoolu.

Suhted

Kõik on lihtne ja lihtne, kuid ometi otsite vigu. Teie suhted muutuvad keeruliseks hetkest, mil te end täielikult ära ei anna. Nad armastavad sind sellisena, nagu sa oled, kõik teevad vigu. Relativiseerimine võimaldab teil elada suhteid kartmata ebaõnnestumist. lase sel minna!

Rahandus

Tööga seotud välisreisid võivad Kaalude professionaalidele kasumlikuks osutuda. Ka teie juhtimisoskused võivad olla kiiduväärt ja pälvida tunnustust. Lisaks võite tunda töökohal paremat enesekindlust, mis võib aidata teiste tähelepanu endale tõmmata.

Astroloogi nõuanded

Raskustest vaba horisont soosib nende Kaalude füüsilist taastumist, keda on vaevanud terviseprobleem. Need, kes aga püüavad oma imagot parandada, saavad kõige paremad võimalused alustada mõne nii näo- kui keha iluhooldusega või iluoperatsioonile. Seevastu need, kelle majanduslik olukord seda võimaldab, satuvad kliinikumi ja läbivad kompleksravi. Mõlemad saavutavad oma eesmärgid.Novembrikuu taevas suuri imet ei too, sest näib jätkuvat juba tehtu kiiluvees, seega on küsimus varem plaanis olnud tegude arengute jälgimises. Positiivsete uudiste jaoks sobivad suurepäraselt kuu esimene ja viimane päev, mis premeerib teid autentsete emotsioonide ja suurema seltskondlikkusega. Keskosas võid aga sageli tunda rahutust või rahutust, justkui oleks midagi puudu. Proovige jõuda põhja ja ärge kunagi ignoreerige midagi.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaalud juuni 2024

Veenuse lapsed, kellel on palju mõistust ja tingimusi nende rakendamiseks diplomaatiaga harmooniat külvades, tunnevad sel …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga