Kuu horoskoop Kaalud märts 2024

Veenus, Merkuur ja Päike Kalades on suure osa kuust võimsaks kinnituseks, mis võimaldab neil piiramatult väljendada oma sügavat loovust. Jupiter, Suur Heategija, ka kalade tähemärgis, toob teile lõputult meeldivaid üllatusi ning aitab teid tunnustada oma solidaarsuse ja tundlikkuse eest. Sellele lisandub ja alates 11. kuupäevast on väga oluline roll sõpradel; sest nad saadavad teid kõigis konfliktides ja väljakutsetes, millega peate silmitsi seisma. Horoskoop Kaalud märts 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Nüüd on teil relv, millele vähesed suudavad vastu panna: huumor. Oled meelelahutuslik ja oskad positiivse suhtumisega inimesi motiveerida ka keerulistes olukordades. Teie partneril on raske teie võlule vastu seista. Horoskoop Kaalud märts 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Partnerlusäri võib sel kuul teie jaoks laieneda. Planeedipositsioonid viitavad aga sellele, et parem on, kui sa ei erutu klientidega suheldes üle. Hoidke end rahulikult ja rahulikult. Ja mõelge pigem pikaajalisele tulevikule, selle asemel, et teha oma ettevõttes lühiajalisi plaane, et mõnele kliendile meeldida. Peate mõtlema kõigi oma klientide heaolule. Kuu horoskoop Kaalud märts 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Kogu märts on Kaalude jaoks kirgede periood. Kui oled suhtes, võid olla kindel, et see läheb õitsele tänu sinu õrnusele ja vallalisena võib silmapiirile kerkida uus tuttav. Kui see juhtub, ärge kartke oma emotsioone väljendada. Teine pool on teie aususe eest tänulik ja tagastab tõenäoliselt teie tunded. Ärge unustage ka oma perekonda – nad ootavad teie tuge ja kohalolekut olenemata sellest, kas on keerulisi olukordi või mitte.

Astroloogiline prognoos Kaalud märts 2024

Tunned, et elu hakkab lõpuks uuesti pihta.

Tervis

Tänu suurepärasele energiatasemele terve kuu jooksul ei tunne sul puudust ja oled alati valmis kõike andma. Hea aeg harjutada füüsilist tegevust ja jätta talv hall seljataha. Kevad seevastu võib tuua kaasa elujõu mõningase languse koos mõningase rahulolematusega teie välimusega.

Karjäär

Nagu varem mainitud, tundub see Vähi jaoks karjääri mõttes positiivne kuu olevat. Teil on erinevad võimalused ja te ei karda vastutust võtta. Hea suhtlus ja koostöö kolleegidega on võimalik eeldusel, et oled selleks avatud. Tundub, et teie soodne karjäär suurendab ka rahandust. Veenduge, et teil oleks oma rahaasjadest selge ülevaade, et saaksite sel kuul lisasissetulekust kasu saada.

Raha

Kui tahad, et kõik sujuks, ära alahinda ühtki neist oma eluvaldkondadest ning hoolitse nii professionaalse arengu kui ka pere eest. Olge valmis selleks, et edu saab saavutada ainult siis, kui suudate teha kompromisse.

Suhted

Te alustate kursust ja te ei kaldu sellelt kõrvale. Professionaalne murrang võib teie privaatsuse kahtluse alla seada. Pole kahtlust, et teie kasutatavat energiat arvestades saate need probleemid lahendada. Kui kodus või suhtes jäävad üksikasjad klaarima, nihutate te jõuliselt piire.

Rahandus

See kuu toob esile sinu loomingulised anded ja töökire. Teie pensionärid võivad teie loovust hinnata ja teie ideid ettevõtte äristrateegiasse kaasata. Sel kuul võite saada juhendajarolli, juhendades oma noori, kuidas olla loovam ja taluda tööpinget.

Astroloogi nõuanded

Entusiasm avanevate ametialaste võimaluste vastu nõuab neilt oma jõudude koondamist tööplaanile. See seisund põhjustab füüsilist ja vaimset kurnatust, mis võib Kaalude tervist kahjustada. Selle vältimiseks pole midagi paremat, kui arendada õrnat füüsilist tegevust, sest kehatööga kahekordistavad nad oma vastupanuvõimet. Kuna neil on väga aktiivne seksuaalelu, peavad nad oma energiat täiendama: hästi magada on oluline, sest öö läbi üleval olemine nõrgestab neid. Lühikesed nädalavahetuse reisid on värskendavad.Milline karm märts! Füüsilisest jõust, jõulisusest ja sihikindlusest läbitungituna liigute peatamatult oma eesmärkide poole. Kuu esimene pool võib tuua ka põnevaid uudiseid, mis panevad käed rahulolevalt hõõruma. Kui teil on olukordi, mida soovite selgitada, tulge kohe ette, kasutades seda peaaegu täiuslikku kliimat. Kevade saabudes võite tunda end loidumana ja isegi pisut demotiveeritumalt. Kuu viimasel poolel on näha mõningast rahulolematust.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaalud juuli 2024

Sel perioodil ühiskondliku eluga seotud ala hõivavad planeedid võimaldavad neil silma paista, kuna need panevad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga