Kuu horoskoop Kaalud juuli 2024

Sel perioodil ühiskondliku eluga seotud ala hõivavad planeedid võimaldavad neil silma paista, kuna need panevad nad näitama kogu oma loomulikku võlu. Suureks abiks on ka loovus, mis teile kingitud on – alati, kui saate seda väljendada; mis paneb nad tundma end teiste poolt hinnatud ja tunnustatuna. Nad naudivad täielikult sõprade seltskonda ja lõbutsevad nendega. Kõige soodsam periood seda afektivahetust ära kasutada on 1.–27. Horoskoop Kaalud juuli 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kallid Kaalud, Veenus Lõvis teeb sinust juulis flirtide kuninganna: võlud oma õrna olemusega, võlud täiuslike kommete ja elegantsiga, valdad peaaegu täiuslikult läheduse ja distantsi mängu. Ära lase tundetul, liiga energilisel flirtipartneril end veenda. Olge enda vastu iga minut aus. Oskad seda suurepäraselt, et panna oma lummav olemus õigesse valgusesse. Horoskoop Kaalud juuli 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Nendelt, kes juhivad partnerlusettevõtteid, võidakse nõuda, et nende ettevõtmiste sujuvaks toimimiseks ja nende õnnestumiseks oleks ettevaatlik. Mõned teist ei pruugi raha õigel ajal kätte saada ning võivad sellega seoses silmitsi seista väljakutsete ja võitlustega. Rõivaäriga tegelejatel on aga näha sissetulekute kasvu. Kuu horoskoop Kaalud juuli 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Juuli soodustab teid halbadele vaimsetele seisunditele, võib-olla isegi depressioonile, mis võib ilmneda ootamatult ja ilma nähtava põhjuseta. Ärge sattuge sellistel aegadel paanikasse; sul pole midagi viga. See energia äratab sinu sees emotsionaalse paranemise – selleks, et vanad haavad lõpuks sinu süsteemist lahkuksid, pead sa neid esmalt tunnetama. Lõpuks tunnevad Kaalud end puhtana ja vabalt. Vajadusel paluge abi lähedaselt sõbralt. Õige sotsialiseerimine võib olla imeline.

Astroloogiline prognoos Kaalud juuli 2024

Juuli pakub palju pidulikke sündmusi ja palju naeru.

Tervis

Kõlblikkus ja sihikindlus ülaosas kompenseerivad mõningaid elujõu ja vaimse energia kõikumisi, mis pole alati püsivad. Seega olete üldiselt energiline ja siiski suuteline õhtust läbi saama, et minna välja ja lõbutseda või hoolitseda oma isiklike olukordade eest. Juuli on seega ideaalne kuu nii enesetunde ja tervise parandamiseks kui ka oma välimuse eest hoolitsemiseks.

Karjäär

See kuu tundub olevat hea kuu töökoha vahetamiseks. Lisaks leiad senisest töökohast rohkem tunnustust ja osalt tänu sellele võid saada ka lisakohustusi. Rahaliselt ei näi teie raske töö vilja kandvat. Kuu lõpus tundub, et teie rahaasjad hakkavad taas paranema. Olge investeeringutega ettevaatlik, sest need ei tundu olevat kasumlikud.

Raha

Kodus ootavad teid suured uuendused ja tööl märkimisväärsed muutused. Sul jätkub aga kõigeks energiat ning lähedased ja kolleegid hindavad sinu pühendumust. Just praegu kannavad 2024. aasta alguses tehtud teod vilja.Juuli keskpaigaks jääb Sinu vabatahtliku töö projekt staaride ebasoodsa paigutuse tõttu soiku. Alles kuu teisel poolel hakkab kõik sujuma.

Suhted

Kui sul on puhkuseplaanid, siis nüüd on aeg tõsiseks aruteluks, päike, soojus ja kaunid maastikud on olukorra lahendamiseks soodsad. Rannas asudes head kokteili rüübates pingeid maandada on hea. Peaksite kiiresti seltskonna leidma; lõpp hea, kõik hea.

Rahandus

Kaalude professionaalid võivad sel kuul hästi hakkama saada. Siiski võivad nad oma vajaduste rahuldamisel raskusi silmitsi seista või tunda. Seega on parem olla ettevaatlik nii oma sõnades kui ka tegudes. Kuid teie ülemused võivad teie tööst töökohal muljet avaldada ja anda teile väärilise tunnustuse.

Astroloogi nõuanded

Juuli ei saa olema tervise seisukohalt nõudlik periood. Üldiselt ei kannata Kaalude põliselanikud igasuguste tingimuste all. Vastupidi, nad tunnevad end väga elujõulisena ja tunnevad isegi kiusatust mõne spordialaga tegeleda. Igal juhul on nende kümnenda sodiaagimärgi õrnade esindajate jaoks kõige soovitavam tantsuga seotud füüsiliste tegevuste sooritamine. Muusika võrgutab neid ja sunnib neid liikuma, neutraliseerides nende istuvusse kaldumise kahjulikud mõjud.Kui imeline see juulikuu! Suure osa kuust naudid suurepäraseid astraalsoone, mis julgustavad nii elu nautima kui ka mõtlema oma tuleviku ja konkreetsete lahenduste peale. Taevas toetab armastust, muudab peresuhted sujuvaks, parandab sotsialiseerumis- ja puhkusevõimalusi, sealhulgas väljasõite ja reisimist. Alates kuu keskpaigast võib side siiski takerduda, kuid ärge muretsege, sest juuli lõpus saab see kõrgust tagasi. Emotsioonid ja jaburus seevastu lähevad maksimumile peaaegu kuu lõpuni.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaalud juuni 2024

Veenuse lapsed, kellel on palju mõistust ja tingimusi nende rakendamiseks diplomaatiaga harmooniat külvades, tunnevad sel …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga