Kuu horoskoop Kaalud detsember 2024

Vaatamata sellele, et nad on väga suhtlemisaldis, on sel perioodil kasulik võtta aega ja mediteerida või üksi. Kuigi Saturn ei kavatse teid häirida, nõuab ta suuri jõupingutusi, et mõista tema sõnumeid, eriti mis puudutab suhteid teistega. Aja jooksul märkavad nad, et nad on õppinud jagama tavapärasest erinevaid kogemusi perekonna ja kiindumustega üldiselt, samuti siluvad välja jämedaid külgi, mis neile hetkel on kinnisideeks. Horoskoop Kaalud detsember 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Detsembri esimesel poolel on vabu õhtuid vähe. Armastan? Seks? Sul pole selleks aega ja ausalt öeldes pole sul ka võimalust. Ja isegi kui te seda teeksite, pole teil lihtsalt soovi. Aga üllatus pärast pühi tekitab elevust. oota ja vaata Horoskoop Kaalud detsember 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Äritegevused võivad toota rohkem kasumit. Lisaks võivad ka ühisettevõtted olla tunnistajaks märkimisväärsele edusammule, samas kui äripartnerid võivad teile head koostööd laiendada. Lisaks võite loota ka siidist tekstiilitööstuses rohkem kasu saada. Kasutatud sõidukite ostmise ja müügiga tegelejatel võib aga kaubanduses olla nõrk plaaster. Kuu horoskoop Kaalud detsember 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Detsember annab optimistliku meeleolu. Kaalud on uhked selle üle, mida nad sel aastal ületasid. Enesekindlus on kindlasti olemas, sest olete läbi elanud ühe oma elu raskeima aasta. Ärge laske sellel pähe sattuda, sest see võib viia egotsentrismi. Horoskoop viitab sellele, et parem on võtta hoog maha, hoolitseda oma tervise ja suhete eest ning nautida jõule inimeste ringis, kellega koos meeldib kõige rohkem aega veeta.

Astroloogiline prognoos Kaalud detsember 2024

Peate lihtsalt täitma mitme inimese ülesandeid.

Tervis

Füüsiline jõud ja elujõud on terve kuu suurepärastes kätes: esmalt Päikese omades, seejärel Marsi omades. Selle asemel võib puudu olla vaimne energia, tipus alles detsembri esimesel poolel. Teisel juhul peate puhkama ja rutiinsetest mõtetest eemalduma, nagu oleks ka normaalne. Esteetika osas ärge olge liiga kriitiline: Veenus on ulakas ja tõukab teid otsima tuhat (olematut!) defekti.

Karjäär

Vähi karjäär näib muutuvat. See võib puudutada võimalusi erinevast töökohast, aga ka muid kohustusi. Vähi rahaasjad ei paista detsembris olevat tasemel. Teie rahaasjades toimuvad muutused, mis muudavad teie sissetulekud tavapärasest ebastabiilsemaks.

Raha

Kasutage oma oskusi ja iseloomu tugevust ning teie positsioon tööl kindlasti tõuseb.

Suhted

Olenemata sellest, kas olete paar või mitte, otsite armastuses stabiilsust; see on vajalik tasakaalu saavutamiseks. Pöörad tähelepanu ümbritsevate inimeste heaolule, oled alati valmis neid aitama. Kogu kuu jooksul saavad teie head kavatsused premeeritud. Saate tõendi armastusest. Suhted on harmoonilised, sa õitsed.

Rahandus

Riigitööl töötavad Kaalude spetsialistid saavad toetust kaastöötajatelt. Seevastu infotehnoloogia liinidel olijad võiksid saada võimaluse välismaale minna. Lisaks võivad füüsilisest isikust ettevõtjad saada palju kliente.

Astroloogi nõuanded

Kohtumised õdede-vendade ja lähisugulastega teevad Kaalude tuju jaoks imesid ja nende tuju taastub rahulikult. Mõõdukas ja pidev füüsiline aktiivsus ergutab vereringet ja koos sellega kõigi elundite ja kudede hapnikuga varustamist. Meeleolu on optimaalne ja soodustab haigete Kaalude põliselanike kiiret paranemist. Iluhooldused annavad soovitud tulemusi ja sama juhtub ka dieetidega, olgu selleks siis kaalu langetamine või taastamine.Elavdus, energia, soov end maailmale avada ja tavapärasest teistsuguseid elamusi kaasa elada iseloomustavad suurt osa sellest hoogsast detsembrikuust. Suhtlemisel arvesta aga sellega, et kuu esimesel poolel on sulle toeks tähed. Teises aga naudite kadestamisväärset karmi, elujõu ja sisemise sihikindluse segu, mis võib aidata teil ületada igasuguseid takistusi. Kuid see on ka perekondlike kokkutulekute aeg: jälgige arusaamatusi ja seda, mida ütlete!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaalud juuni 2024

Veenuse lapsed, kellel on palju mõistust ja tingimusi nende rakendamiseks diplomaatiaga harmooniat külvades, tunnevad sel …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga