Kuu horoskoop Kaalud aprill 2024

Veenuse kohalolek kuni 25. kuupäevani investeeringutega seotud asjades soosib igasugust kinnisvaraostu või finantsspekulatsioone. Peamine perekond on kõigis nendes katsetes heakskiit ja toetus. Seega leevenevad Pluuto mõjude tõttu tekkinud mõistmiskonfliktid vanematega. Kasutage võimalust rääkida ja jõuda ka afektiivsetele kokkulepetele. Sõbrad saadavad sind. Nendega on neil lõbus ja nad saavad rutiinist välja. Horoskoop Kaalud aprill 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Ärge võtke armastust enesestmõistetavana. Isegi pärast 20 aastat kestnud abielu on ikka ime, et su kõrval võib olla kallim. Näidake seda oma partnerile kohe ja olge eriti armastav ja tähelepanelik. Võite isegi oma kallimale meeldiva üllatuse saada. Horoskoop Kaalud aprill 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Näib, et partnerlusäri pakub teile praegu tohutut õnne, kuna planeedid on soodsas positsioonis. Planeedid toetavad ka heade äripartnerite tulekut, eriti teie kodumaal/osariigis/linnas. Võite osaleda konverentsidel ja kohtumistel partneritega, mis võivad olla edukad. Reisimine võib samuti tuua võimalusi, kuid võib-olla tunnete, et tahaksite perega kodus aega veeta. Kuna planeedid on hästi paigutatud, aitavad need teil saada häid äritehinguid. Saate oma klientidelt ja äripartneritelt tunnustust ning teie äri hakkab tõusma. Kuu horoskoop Kaalud aprill 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Aprill kutsub teid keskenduma füüsilisele. Sul on tugev vaimne ja füüsiline jõud ja sa pead selle kuhugi panema. Selle aja jooksul on Kaalude jaoks ideaalne alustada jõutreeninguga, olgu selleks jõutreening, intervalltreening või võimlemine. Sul on nii palju energiat, et tõenäoliselt tekib sul probleeme enda rahustamisega, mis võib viia unetuseni. Kui kurnad oma füüsilise keha, järgneb vaim. Rääkides näiteks vaimsest energiast, hakake tegema mingit kunsti.

Astroloogiline prognoos Kaalud aprill 2024

Teie jaoks keerleb terve aprill väikeste ja suurte valimiste ümber.

Tervis

Energiat ja jalust üles, tuju ja meel maha! Sel kuul on üsna vastuoluline taevas, mis võib viia hetkedeni, kus sa ei taha midagi teha ja mõnel juhul, kui oled peaaegu hüperaktiivne. Parem hallata kohustusi ja energiat arukalt: oht raisata füüsilisi ressursse ja lõppeda akude tühjenemisega.

Karjäär

Karjääri osas tundub, et olete suures ametialases arengus. Teie kolleegid toetavad teid eesmärkide saavutamisel. Tunned oma karjääriga rahulolu ja tundub, et töökohal valitseb harmoonia. Vaatamata perekondlikele probleemidele tundub, et teie perekond mõjutab teie rahalisi vahendeid positiivselt. Investeeringud tunduvad olevat liiga riskantsed.

Raha

Oma eesmärkide saavutamiseks vajate teiste toetust, seega austage inimesi ja nende poolt teile antud aega ning olge maailmale lähenemisel paindlik.

Suhted

Teie ressursid tunduvad lõputud. Tingimusteta armastus räägib sinuga. Siiski kuulete, et austame teie sõltumatust ja võetud kohustusi. Sel kuul paned suure delikaatselt ja diplomaatiliselt kellad õigeks ajaks. Teate täpselt, mida soovite, ja saate selle, vältides kõiki lõkse. 15 ja 16, laske oma kujutlusvõimel lennata

Rahandus

Võib juhtuda, et aitate sel kuul teisi, olles juhendaja rollis, juhendades nii oma juunioride kui ka vanemaealisi planeedipositsioonide tõttu, mis muudavad teid loomulikuks õpetajaks. Teie nimi ja kuulsus levivad kõikjale. Teie raske töö saab tasu. Oled kunstiline, osav, andekas ning oma töös väga kirglik ja loominguline. Teie tööl olevad pensionärid võivad teid vaadata kui inspiratsiooniallikat ja pakkuda teile edutamist. Mõned teie kolleegid võivad soovida teilt teadmisi saada selle kohta, kuidas saate nii lühikese ajaga asju nii hästi teha.

Astroloogi nõuanded

Kaalud peavad kogu aprillikuu jooksul piisavalt energiat korralikult suunama. Igasugune füüsiline tegevus, mida tehakse kokkupuutes loodusega, annab neile meeldiva mõju ja olulist füüsilist kasu. Neil, kes kannatavad emotsionaalsete probleemide all, on hea arendada mõnda kunstilist tegevust, nagu maalimine, skulptuur või tants, sest nad kogevad peagi selle terapeutilist mõju. Need Veenuse lapsed peavad tarbima A-vitamiini sisaldavaid toite.Aprill algab mälestuste ja mõningase melanhooliaga. Minevik ei tule tagasi, aga võib-olla ei saagi lõpetatud asjale lõpu teha. Ärge mõelge ainult armastusele, sest võib olla palju asjaolusid, millest te ei saa end lahti võtta. Ent sihikindlus ja visadus ei jäta sind kunagi maha ning vähese tahtega võid pöörata lehekülge, et vaadata tulevikku teiste silmadega. Taevas annab teile ratsionaalsuse, stabiilsuse ja aja jooksul isegi võimalused oma eesmärke saavutada.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Kaalud september 2024

Kaalud on inimesed, keda iseloomustab vajadus teistega kogemusi jagada. Loomulikud harmoonia armastajad ei toeta kohti, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga