Kuu horoskoop Jäär veebruar 2024

Julmatud, kannatamatud ja ülekaalukad jäärad vajavad rohkem kui ühel korral oma sõprade seltskonda, et aidata neil sellel raskel kuul toime tulla. Nad on head nõuandjad ja hõlbustavad teid suhete loomisel ja ülemustega suhtlemisel. Niimoodi tasapisi nõuandeid järgides ja nendega meeldivaid kogemusi jagades õpivad nad elu rahulikumalt võtmise kunsti harjutama. Kui nad on sellisena sündinud, tunnevad nad end kaitstuna ja rahu vallutab neid. Horoskoop Jäär veebruar 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Oma armuelu üle sa praegu kurta ei saa, sest Veenus toob partnerlusse värske hoo. Isegi kui kodukontor, majapidamine ja lapsed on stressirohked, on teie partner kogu südamest teie taga. Ta teab, kuidas teid väikeste asjadega rõõmustada. Vallalised saavad veebiplatvormile pilgu heita veebruari keskel. See saab olema väga lõbus! Horoskoop Jäär veebruar 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Tarkvaratööstuse või arvutiga seotud ettevõtetega tegelevad inimesed võivad sel kuul kiiret edu saavutada. Kasu võivad saada ka partnerlusettevõtted. Ka impordi-ekspordi- ja tekstiiliärid võivad Jäära põliselanike jaoks märgatavat kasvu ja edusamme. Ka õnn võib sind äritegevuses soosida. Seega võib kogu 2024. aasta veebruari jooksul olla kasumit ja kasumit. Kuu horoskoop Jäär veebruar 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Energia, mis Jäärale jõudu andis, hääbub aasta alguses tasapisi ning kuu ja selle asendid mõjutavad seda kõige enam. Hoolitse oma tervise eest uue ja täiskuu vahel. Ära kurna oma keha ja eriti seedesüsteemi. Veebruar tugevdab sinu valmisolekut teisi kuulata ja mõista. Teisest küljest võib see panna teid kahtlema oma eesmärkides ja selles, kuidas teie enda elu kulgeb. Kuigi häbelikkus ei kuulu tegelikult sinu olemuse hulka, suudad sel kuul rohkem omaette olemist nautida.

Astroloogiline prognoos Jäär veebruar 2024

Sotsiaalselt on teie elu praegu üsna piiratud.

Tervis

Hea elujõud, kuid see, mis silma jääb, on suurepärane vaimne energia, mis rõõmustab teid suurema osa kuust! Lühidalt öeldes olete elav, elav, vajate vaimset stimuleerimist, et nautida elu ja taluda igat tüüpi igapäevast kohustust. Esiplaanil on staaride lisaboonused esteetika ja ilu eest. Kasutage seda ära!

Karjäär

Teil on õige motivatsioon ja olete tuleviku suhtes optimistlik, kuid teie pingutusi ei tasustata korralikult. Kui mõtlete karjäärivahetusele või kui otsite tööd, siis oleks hea vaadata, kuidas see töö teie tulevikupilti sobib. Kas see töö pakub piisavalt positiivseid väljavaateid? Sissetulekud tulevad ka uutest ja/või ootamatutest allikatest. Ärge unustage, et elu ei seisne ainult rahas, vaid eelkõige lõbutsemises. Tundub, et sel kuul võid unustada nautimise ja olla liiga hõivatud rahaga.

Raha

Jaanuar on suurepärane aeg renoveerimiseks ja korteri sisekujunduse muutmiseks, mis annab Jäära ellu värsket õhku. Koostöö, paindlikkus ja kompromissid on Jäära jaoks tee eduni.

Suhted

Marsi-Veenuse ühendus Kaljukitses on seotud sinuga. Miski pole tõhusam kui energia, mida kasutate, et kõigile meeldida. Teie armuelu on esimene kasusaaja. Aga kas sa kannatad? Jooksete kiiremini kui enamik inimesi ja paned Marsi tungival soovil vankri hobuse ette. Rahune maha.

Rahandus

Spordi-, meedia-, meelelahutus-, meditsiini- ja insenerivaldkonnas töötavad Jäära spetsialistid võivad veebruaris saada edu ja õnne. Teie püüdlused ja ambitsioonid võivad viljatuks osutuda. Samuti võite saada hüvesid ja kiitust kaaslastelt ja ametivõimudelt. Samuti võite lühikese ajaga lõpetada olulised tööd ja tehingud. Lisaks võib teie elukutse töö tõhusus tuua teid teie töökohal kasvu ja populaarsust. Selle tulemusena võib 2024. aasta veebruaris ka teie sotsiaalne ja majanduslik staatus oluliselt tõusta. Saturn pooja

Astroloogi nõuanded

Jäär alustab veebruarikuud melanhoolialähedase meeleseisundiga. See seisund ei sega nende tegevust, sest Marsi energia annab neile piisavalt hoogu, et keegi ei avastaks, mis sees toimub. Lisaks hakkavad mõned Jäärad teil on probleeme liigestega ja raskusi häälepaeltega. Neid häireid lahjendatakse alates perioodi teisest nädalast; hetk, mil Veenus saabub Jäära tähtkuju ja minimeerib kõiki neid vaevanud füüsilisi või psühholoogilisi probleeme.Veebruar võib tähistada olulisi verstaposte. Samal ajal tõstab taevas esile teie andeid, suurendab teie suhtlemist, veenmist, muudab teid hellaks, stabiilseks ja ratsionaalseks. Sa võiksid õppida vähem kiirustama, aega hästi kalibreerima ja ka teatud iseloomu ebatasasusi, mis vahel impulsiivseks või isegi agressiivseks muudavad. Selle tulemusena paranevad suhted teie ümber ja võite jõuda isegi oluliste materiaalsete eesmärkideni. Kokkuvõttes tore aeg!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Jäär juuli 2024

Täiesti soodsa taeva all, mis võimaldab neil kartmatult edasi liikuda isegi kõige järsematel radadel, saavutavad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga