Kuu horoskoop Jäär oktoober 2024

Kannatamatu ja ülekaalukas Cameros peab tõsistest ebamugavustest ülesaamiseks õppima rahunema ja olema kannatlikum. Väldi kõikvõimalikke võistlusi ja võimuvõitlusi ülemustega, sest see tekitab sulle ainult tüli, aga ka kahjustab tõsiselt sinu seltsielu. Märgi vastas olev Saturn tekitab neis tunde, et teised blokeerivad nende teed. Vaadake asju teisest vaatenurgast; pidage meeles, et kuigi see on nõudlik planeet ja konfliktide tekitaja, jätab see teile ka väärtuslikke õpetusi, kui kuulate selle nõuandeid. Horoskoop Jäär oktoober 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Oled täiesti häälestunud armastusele … võib-olla on sul veel vana laul kõrvus, kui unenäolises oktoobris tervitab sind tõeline emotsioonide tulevärk. Veenus kannab sinu ellu igatsust õrna armastuse järele. Võimalik, et kohtute oma hingesugulasega, suure armastusega, kes mõistab teid sõnadeta. Horoskoop Jäär oktoober 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Sel kuul tunduvad partnerlusettevõtete väljavaated helged. Ja see võib aidata kaasa teie rahanduse paranemisele. Samuti võite saada häid väliskaubanduse võimalusi. See näib olevat ka õige aeg uute äriettevõtete alustamiseks. Seega võite nüüd äritehingute kaudu ka rohkem kasumit loota. Kuu horoskoop Jäär oktoober 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Oktoober on Jäära jaoks armastuse kuu. Tähed on teile soodsad, seega on ideaalne aeg viia see järgmisele tasemele. Tänu Mercuryle on sul lihtne suhteid põhjalikult analüüsida ja mõelda, mida sa elult tegelikult tahad. Suhetes on parem mitte loorberitele puhkama jääda, vaid olla aktiivne. Tee oma kaaslane rõõmsaks ja rõõmsaks ning paku välja üllatus. Kui te ei ole asjade seisuga rahul, kipute sageli oma arvamust teistele peale suruma, mis võib viia vastupidise tulemuseni. Seetõttu on parem otsida olukordi, kus otsest vastasseisu välditakse.

Astroloogiline prognoos Jäär oktoober 2024

Kõik, mis su ümber toimub, toob kaasa surve olla aktiivne nii tööl kui ka kodus.

Tervis

Otsustades poleemilise suhtumise järgi, mida te nendel päevadel väljendate, võib tunduda, et teie energiad on ammendamatud! Selle asemel see tõesti nii ei lähe, sest ärrituvus ja negatiivsed emotsioonid käituvad nagu vampiirid, imedes kogu jõu ära sagedaste vihahetkedega, mis on ohtlikud isegi siis, kui neid tagasi hoida. Oktoobri viimasel poolel on tänu järsult taastuvale meeleolule palju parem.

Karjäär

Juhtival ametikohal inimestel võib olla raske kuu. Teisest küljest tundub, et füüsilisest isikust ettevõtjad ja palgatöötajad tegelikult oma karjääri jooksul kasvavad. Vastutasuks võib olla isegi rahaline tasu. Finantsvaldkonnas võid oodata raha ootamatust allikast. Lisaks teate hästi, mida soovite selles valdkonnas, mis edendab rahandust.

Raha

Nüüd hoolitsete oma kodus sõbraliku õhkkonna eest. Kogute enda ümber armastatud inimesed, kes teid toetavad ja teile head soovivad. Nendega kontakteerudes tunned end turvalisemalt, teades, et häda korral võid alati nende abile loota. Samal ajal ei jäta te oma tööalaseid asju täielikult tähelepanuta, eriti kuna teil on selgelt ees edutamise ja oma rahalise olukorra parandamise väljavaade. Oktoober saab olema täis huvitavaid seltskondlikke kohtumisi ja kõikvõimalikku meelelahutust. Sinu elu saab olema rõõmus ja muretu.

Suhted

Sinu ambitsioonid võivad mõjutada sinu tundeelu, ole ettevaatlik ja ela oma elu, võid mõne heatahtliku inimese pahandada. 16 suunal tungib meeltesse diskreetselt soov purjetada uutele horisontidele; teete kõik endast oleneva, planeerides vaikset viibimist tõeliseks üksinduseks. Otsustate alustada.

Rahandus

Jäära spetsialistid võivad praegu kasutada uusi tehnikaid ja saada oma ülemustelt tunnustust oma töö eest. Selle tulemusena võib teil olla rohkem enesekindlust oma pädevuses ja see võib aidata teil lootuse ja julgusega esineda.

Astroloogi nõuanded

Oktoobris saavutavad Jäära vara peaaegu kõik, mida nad ette võtavad. Nende põliselanike tervis on väga hea, kuigi nad peavad kontrollima oma kalduvust hüperaktiivsusele, kuna see kahjustaks nende närvisüsteemi ja võib viia nad hilisemasse depressiooni. Väljasõidud, mille käigus nad loodusega kokku puutuvad, aitavad neil säilitada head psühhofüüsilist tasakaalu. Pikk puhkus nädalavahetustel lisab kasuks rohkem punkte.Oktoober võib teile tunduda ülesmäge, eriti esimeses osas. Põhjust otsitakse peaaegu pidevas ärrituvuses, mis võib sundida teid asjade ja vastuste üle juurdlema või kõige vähem sobival hetkel välja paistma, mis, nagu võite hästi ette kujutada, ei aita teil igasuguseid suhteid õigesti juhtida. , eriti need, mida varasemad sündmused juba ohustavad. Igal juhul ära muretse, sest kuu jooksul läheb Veenus üle Amburisse ning tõotab koos Jupiteriga Veevalajas õnne ja rahuldust pakkuvaid lahendusi!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Jäär juuni 2024

Sellel kuul kehtiv astraalenergia on väga positiivne, et saaksid kasvada erinevates valdkondades. Teerajaja jõuga, mille …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga