Kuu horoskoop Jäär november 2024

Nad saavad näidata kogu teedrajavat energiat, mis neil on kingitusena, ilma lõkse leidmata, eriti pärast 9. novembrit. Nii paistavad nad silma oma tegude ja projektide raskusteta elluviimise poolest. Nad peavad lihtsalt olema suhete suhtes vähem sallimatud, et vältida mõttetuid vaidlusi. Märgi õpilasi õnnitletakse, saades edukaks lõppenud aastalõpu. Kuu viimased kümme päeva on ideaalsed partneritega soodsate kokkulepete saavutamiseks. Horoskoop Jäär november 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kuu esimesed ilusad päevad surisevad, õhus on armastust. Su süda lööb kiiremini. Iha tähed, muretud flirdid, salaasjad tantsivad teile isiklikult. Armud, asud spontaansetesse seiklustesse. Kui kuulata Jupiteri ettenägelikke õhutusi, muutub see peagi armastuseks. Horoskoop Jäär november 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ärimehed võivad hankida kliente suurel hulgal. Samuti on sul võimalusi saada uusi ärivõimalusi läbi välisreiside. Lisaks võivad ka ühisettevõtted teenida märkimisväärset kasumit. Siiski võib äripartneritega tekkida lahkarvamusi või konflikte, nii et peate võib-olla selle suhtes ettevaatlik olema. Kuu horoskoop Jäär november 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Novembris keskendub Jäär rahalisele osale. Püüad välja töötada uusi võimalusi suurema sissetuleku saamiseks ja raha kõrvale panna. Võid olukorda alahinnata ja asjadega kiirustada, seega ära karda küsida nõu kelleltki, keda usaldad. Sügis on ka teie tervise jaoks kriitiline periood. Teie keha harjub järk-järgult aastaaegade üleminekuga ja saate seda aidata. Hoolitse enda eest ja ära pinguta liiga palju. Novembri keskpaigaks on suurem risk migreeni ja hambavalu tekkeks.

Astroloogiline prognoos Jäär november 2024

Kuid muul viisil on elu nüüd täiesti teistsugune kui enne pandeemiat.

Tervis

Teie energia settib piisaval tasemel ning teie elujõud ja vaimne energia saavutavad haripunkti kuu lõpus. Ettevaatust novembrikuu suurima lõksuga: esteetilise rahulolematusega! Võid näha end liiga paksuna, nälgimise ja tervise kahjustamise ohuga või, vastupidi, lõpetada vaoshoitusta ülesöömine, liigselt kaalus juurde võtta. Aktsepteeri end sellisena, nagu sa oled: tunned end hästi nii seest kui väljast.

Karjäär

Tundub, et Kaljukits saab oma raske töö eest vähe tasu. Kolleegidega suhtlemine on sel kuul keeruline ja see muudab ka ametialaste eesmärkide saavutamise keeruliseks. Rahaliselt tundub see kuu olevat väljakutseid täis. Te ei karda nende väljakutsetega silmitsi seista, kuid teie hoolimatus võib põhjustada nende väljakutsete muutumist probleemideks. Enne mis tahes otsuste tegemist proovige oma rahalised valikud hoolikalt läbi mõelda.

Raha

Oma sisemisele minale keskendumine aitab arendada loovust ja leida sisemist rahu. Uue hobi leidmine aitab tagada vaimse harmoonia. Hoiduge kolmanda osapoole nõuannetest, kuna see ei pruugi olla siiras.

Suhted

Veenus võtab riske, pakkudes võimalust taldrikule kauneid kohtinguid korraldada. Periood on soodne. Kiusad, mängid, võrgutad. Oled motiveeritum ja ettevõtlikum kui kunagi varem, aga kui su mõtteid valdavad kahtlused, siis unusta vabandused, pakuvad staarid täieliku kokkuvõtte.

Rahandus

Jäära spetsialistide raske töö võib saada neile ülemuste tunnustuse. Lisaks võidakse inseneri- ja finantsvaldkonnas töötavatele inimestele usaldada täiendavaid töökohustusi. Seega peate võib-olla kandma praegu suurt töökoormust. Infotehnoloogia liinidel olijad võiksid aga saada võimalusi välismaale reisimiseks.

Astroloogi nõuanded

Energia raiskamise poolest kuulsad Jäära põliselanikud doseerivad neid hästi alates 11. novembrist, mil Marss siseneb nende VIII majja. Sellest ajast alates väheneb nende elujõud püsivalt, mistõttu peavad nad puhkamisele pühendatud tundide arvu suhtes väga lugupidavalt suhtuma. Igasugune väärkohtlemine võib põhjustada tõsiseid terviseprobleeme, kuna energia raiskamine on ebaproportsionaalne. Samuti hoiab ettevaatlik käitumine seksuaalelu suhtes neid eemal ebameeldivatest tagajärgedest.Aga kui hõivatud sa oled? Novembrikuu algab paljude kohustuste ja võib-olla isegi väikese närvilisusega, mis on tingitud korraldusest, mis ei tööta alati nii, nagu tahaksite. Kuid see ei võta palju aega ja olete taas tüüri juures, tõhus ja hästi organiseeritud. Sõprussuhete, vaba aja ja sotsiaalmeedia jaoks on parim aeg novembri lõpp, kus on maitsvad uudised, millest ei jõua ära oodata, et kogu maailmale teada anda. Emotsioonid lähevad ka kiigel, aga lõpuks võid väljaku leida.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Jäär juuni 2024

Sellel kuul kehtiv astraalenergia on väga positiivne, et saaksid kasvada erinevates valdkondades. Teerajaja jõuga, mille …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga