Kuu horoskoop Jäär märts 2024

Olulised ja väga kaitsvad planeedid läbivad kuu erinevatel perioodidel ühte Jäärade teadvuseta maja. Proovige oma agressiivsust kontrollida ja mõtisklege sügavalt iseenda ja eesmärkide üle, mida soovite oma elus edaspidi saavutada. Ole tähelepanelik ka unistuste sõnumi suhtes, sest nende kaudu saad konkreetseid vastuseid igapäevaste keeruliste olukordade lahendamiseks. Jagage sõpradega vestlusi ja väljasõite. Nad naudivad neid. Horoskoop Jäär märts 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Oodake kõiki põnevaid kohtumisi, mis teid märtsis ees ootavad! Veenus teeb sind veelgi sümpaatsemaks, kui sa juba oled. Tõenäoliselt ei saa vallalise välimusega kurta internetis tutvumisvõimaluste puudumise üle. Kuni sa oma kohustusi hooletusse ei jäta, kirjuta julgelt oma eraelust veidi suuremaks! Horoskoop Jäär märts 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Partnerlusäri võib teile praegu edu tuua, kuna planeedid annavad oma positiivset energiat teie kasumi suurendamiseks, kuid enne ärilise sammu astumist peate olema ettevaatlik ja hoolikalt läbi mõtlema. Mõni perekondlik tüli raha pärast võib panna teid koos pereliikmetega äriotsuseid tegema. Häda võib tulla siis, kui kaotad kannatuse ja näitad äriasjades viha välja pereliikmetele või äripartneritele. See kuu toob tõenäoliselt kaasa välismaised äritehingud ja tulud. Kuu horoskoop Jäär märts 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Märtsis avaldab Jäärale tugevat mõju Veenuse jõud. Oled oma karjääris edukam eelkõige kuu teisel poolel ja veelgi enam, kui töötad finantssektoris. Saate õigesti aru klientide vajadustest, mis annab teile ülemuste silmis suurepärase krediidi. Selle planeedi mõju mängib rolli ka suhetes teie sugulastega. Kaaluge sugulaste külastamist, keda te pole tükk aega näinud. Võimalik pole mitte ainult see, et kiindumus on tavalisest suurem, vaid ka see, et mõningaid minevikuvigu saab parandada.

Astroloogiline prognoos Jäär märts 2024

Nüüd, märtsikuus, hakkavad asjad vaikselt muutuma ja see, mis on pikka aega olnud normaalne, hakkab kaduma.

Tervis

Sa võid leevendada väikest vaevust või lõpuks pühenduda tõsisele õige toitumise ja kehalise liikumise teele. Kui töötate juba selles mõttes, olge valmis tervitama erakordseid tulemusi sisemise heaolu ja välimuse osas. Elujõud kõrgeimal tasemel kuu teisel poolel.

Karjäär

Frustratsiooni ja pettumuse tõenäosus on suur, sest teie jõupingutusi ei tasustata piisavalt. Osaliselt seetõttu võivad tekkida konfliktid kolleegidega. See kuu on hea kuu oma tulevikuplaanide vaatamiseks. Tundub, et ootamatust allikast tuleb rahavoogu, mis sind sel kuul natuke toetab. Rahaliselt sa ei paista edasi liikuvat, aga õnneks ei lähe sa ka tagasi.

Raha

Samuti tunnevad nad soovi õppida midagi uut valdkonnas, millega nad pole varem tegelenud.

Suhted

Teie armastust mõjutavad endiselt küsimused, kuid trend on vastupidine. Mõned küsimused, mis jäävad maha, taastuvad tõenäolisemalt normaalseks. Teie otsus on tehtud või on teil täielikud volitused edasiste muudatuste edasilükkamiseks. Tähed annavad sulle puldi suhete uuendamiseks või võrgutuse kasutamiseks.

Rahandus

Sel kuul saate nime ja kuulsust. Reisimine võib tuua teile häid uudiseid. Sel kuul võite saada rikkaks ja planeedid võivad teile sel kuul kuulsust tuua ning julgust, edu, pühendumust ja pühendumust. Kuna olete oma olemuselt töökas, võib teie töökust sel kuul tunnustada. Jätkake oma jõupingutusi enesekindlalt ja see võib aidata teil hästi töötada ja soovitud tulemusi saavutada. Ärge ärrituge väikeste asjade pärast. Lase muredest lahti.

Astroloogi nõuanded

Jääradel on mugavam istuda tugitoolis ja nautida oma lemmikrooga, kui teha muid tegevusi. Kuid alates 12. märtsist pakub Merkuur teie tähemärgis teile märgatavat entusiasmi kõikvõimalike spordialade arendamiseks, seisund, mis tugevneb alates 21. kuupäevast, kui Marss siseneb Kaksikutesse. Sellest hetkest alates pole enam ühtegi Camerot, kes ei tegeleks füüsilise tegevusega, isegi kui see pole igapäevane jalutuskäik. Need, kes kannatasid mõne häire all, saavutavad üllatavalt paranemise.Märts, kuu, mil algab kevad ja teie sünnipäevahooaeg. Ja sinu jaoks on see kuu tõeliselt hea võimalus teatud suhteid ja oma elu ülesehitust ümber mõelda, end uutele horisontidele projitseerida, inimeseks kasvada ja eelkõige lõbutseda. Teie taevasse jõuab järk-järgult palju energiat, elujõudu, mis muutub päevade möödudes üha kütkestavamaks ja mis saavutab haripunkti just pööripäeva ajal. Siit edasi ei tundu miski võimatu!

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Jäär juuli 2024

Täiesti soodsa taeva all, mis võimaldab neil kartmatult edasi liikuda isegi kõige järsematel radadel, saavutavad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga