Kuu horoskoop Jäär mai 2024

Jäärasid soosivad elutähtsad planeedid, mis edastavad rohkem enesekindlust ja kasvavat isiklike ressursside kasvu, et liikuda ilma raskusteta. Nii õnnestus neil väljakutsetest üle saada. Sõbrad on suurepäraseks toeks, eriti selle perioodi esimese kahe nädala jooksul. Joondage nendega ja nautige täielikult kõiki asjaolusid. Ole unistuste sõnumi suhtes eriti tähelepanelik, saad konkreetseid vastuseid igapäevaste keeruliste olukordade lahendamiseks. Horoskoop Jäär mai 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Kallis Jäär, nüüd saad lasta oma võrgutamisoskustel mängida. Kuid pidage meeles, et vähem on sageli rohkem. Pilk, aus kompliment, väike žest näitavad sageli rohkem kui nt. B. Kallid kingitused või suured lubadused. Kuu keskpaik on hea aeg, et rääkida oma partneriga ühisest tulevikust. Tekivad imelised võimalused. Horoskoop Jäär mai 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Äriväljavaated näivad mõõdukad. Samuti võib suureneda konkurents. Praegu on mõttekas hoiduda uutest äriinvesteeringutest. Kasum kaubandusest võiks olla keskmine. Partnerlusäris tegutsejad võivad aga loota märkimisväärset kasu. Soovitatav on kontode käsitlemisel olla ettevaatlik. Kuu horoskoop Jäär mai 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Selle kuu saabudes Jäära energia ainult kasvab. Tänu ilusale ilmale on võimalik, et soovimatus tööd teha muutub valdavaks ja keskendud pigem vabale ajale. Ärge proovige selle vastu võidelda, sest tunnete end õnnelikuna ainult siis, kui rahuldate oma vajadused. Kui soovid siiski oma karjääri kallal töötada, proovi kontakteeruda kolleegiga, kes sooviks sinuga koos aega veeta.Mai on ka armastuse kuu. Kui teil on partner, soovite temaga rohkem aega veeta. Siiski, kui olete üksik, olge ettevaatlik depressiooni eest, mis võib tulla.

Astroloogiline prognoos Jäär mai 2024

Õnneks on Jäär teerajaja, kes armastab seiklustunnet ja avastamatut.

Tervis

Ettevaatust närvilisusega! Mitte ainult sellepärast, et see võib teile stressi tekitada, vaid ka seetõttu, et see võib sundida teid impulsiivselt tegutsema, suurendades väikeste õnnetuste tõenäosust (näide: kui palju kukkumisi juhtub tähelepanu hajumise tõttu, miks te mõtisklete mõtete ja viha üle? Või lõiked ja põletused, keskenduge toiduvalmistamise ajal millelegi muule, selle asemel, et mõelda nugade õigele käsitsemisele ja vee keetmisele).

Karjäär

Eriti kuu lõpus tundub teie karjääris olevat kirglik. Tundub, et sul on kolleegidega head suhted ja see muudab eesmärkide ja projektide saavutamise lihtsamaks. Tundub, et rahanduses on probleeme tekkimas, kuid see pilt võib olla hägune. Parem on mitte teha radikaalseid otsuseid ega suuri riske.

Raha

Eelnev on sulle kuu alguses oluline. Hiljem keskendute teistele. Sinu tahe ja julge tegutsemine aitavad sul saavutada teatud eesmärke. Teid ei sega keeruliste asjadega, seega saate kõigega ise hakkama, mingeid kompromisse pole vaja teha.

Suhted

Jäära impulssaktid on hästi teada ja mõned neist saate sel kuul. Armastajad pole küll arusaamatuste eest kaitstud, kuid alates 2. päevast saavad nad tähtede kaitse all suhelda tülisid kartmata. Ei saa sind pikka aega süüdistada. Enne kuu lõppu on kõik sentimentaalsem.

Rahandus

Jäär-professionaalid peaksid sel kuul nautima heldet rahavoogu. Arhitektuurivaldkonnas tegutsejad võivad loota ilusale edule. Samuti võivad nad saada häid erialaseid võimalusi välismaal. Märkimisväärseid edusamme võib toimuda ka arstide rahalises seisus. Näitlejavaldkonnas tegutsejad võiksid sõlmida uusi lepinguid.

Astroloogi nõuanded

Jäära põliselanike tervis võib sel kuul olla mõnevõrra õrn. Kodus toimuvad arutelud ärritavad neid ja rohkem kui üks Jäär haigestub, teadmata kindlalt probleemi põhjust, teistel on märgatav kalduvus ülesöömisele, mis kajastub peagi ka nende füüsilises välimuses. Loodus- või homöopaatilise arsti juurde minnes saavad nad arutada oma probleemidele sobivaima lahenduse. Samuti aitab neil pingeid maandada mõne spordiala või lihtne jalutuskäik.Suhtlusvõimeline, ratsionaalne ja keskendunud. Aga ka närviline, tundlik ja võib-olla isegi maadlev mõne koduse või perekondliku probleemiga. Mai pakub sulle positiivseid olukordi, võib-olla isegi ihaldatud lunastusvõimalust. Kuid peate olema ettevaatlik impulsiivsuse suhtes ja hoolikalt juhtima närvipuhanguid, mis võivad teie elu keerulisemaks muuta, mitte seda lihtsustada. Ühesõnaga läheb vaja veidi diplomaatiat ja näpuotsaga kavalust, mida sel kuul lubab isegi taevas. Kasutage seda hästi.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Jäär juuli 2024

Täiesti soodsa taeva all, mis võimaldab neil kartmatult edasi liikuda isegi kõige järsematel radadel, saavutavad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga