Kuu horoskoop Jäär juuli 2024

Täiesti soodsa taeva all, mis võimaldab neil kartmatult edasi liikuda isegi kõige järsematel radadel, saavutavad Jäärad eesmärgid, mida nad pidasid saavutamatuks. Seega saavad nad Veenuse, Merkuuri ja Päikese kinnitust teises tulemärgis (Lõvi), kuigi erinevatel kuu aegadel. Kõik kolm annavad sulle palju energiat ja entusiasmi elu nautimiseks. Kaovad steriilsed võitlused ja ambitsioonid ning nad saavad perioodi takistustele märksa rahulikumalt vastu astuda. Horoskoop Jäär juuli 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Võidad juulis oma relveerivalt loomuliku olemuse ja otsekohese maneeriga: sa ei räägi pikalt, näitad oma sümpaatiat avalikult ja ausalt välja, seda eriti kergekäelise Veenuse tugeva mõju all. Sind iseloomustavad selged sõnad ja muljetavaldav sihikindlus, mis praegusel ajal hästi vastu võetakse. Võidate võitlusvaimuga südame kiiremini, kui arvate. Horoskoop Jäär juuli 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Sel kuul tunduvad partnerlusettevõtete väljavaated helged. Ja see võib aidata kaasa teie rahanduse paranemisele. Samuti võite saada häid väliskaubanduse võimalusi. See näib olevat ka õige aeg uute äriettevõtete alustamiseks. Seega võite nüüd äritehingute kaudu ka rohkem kasumit loota. Kuu horoskoop Jäär juuli 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Juuli on Jäära jaoks ideaalne aeg oma tuttavatega lähedasemaks saamiseks, eriti kuna Veenus on Lõvi asendis, mis tagab neile piisava enesekindluse. Ärge kartke läheneda kellelegi, kellega olete just kohtunud. Lõppude lõpuks võib see olla teie tulevane partner. Isegi kui ta ei osutu teie elu armastuseks, võib see siiski olla huvitav kogemus. Samuti olete sel kuul selle aasta parimas füüsilises vormis, nii et ärge kartke kasutada iga tasuta hetk sportimiseks või muudeks tegevusteks, nagu aiatöö või matkamine.

Astroloogiline prognoos Jäär juuli 2024

Sel kuul on väga oluline enne sügist energiat koguda.

Tervis

Energiat ja teravust tipptasemel terveks kuuks! Juuli pakub teile hinnalist võimalust hoolitseda oma heaolu eest kolmesaja kuuekümne kraadi juures, parandades nii välist kui esteetilist külge ja funktsionaalsust ning võimalusel ja alati, kui need on olemas, parandades pisihädasid. Ainult vaimne energia kogeb kuu jooksul mõningaid põrutusi.

Karjäär

Näib, et Kaljukits suudab kogeda karjääri kasvu, osaliselt seetõttu, et saate eesmärke saavutada sõprade ja pere toel. Rahaliselt tundub olevat mõned takistused, mis muudavad rahavoo saavutamise keerulisemaks. Tundub, et see kuu ei ole laenu võtmise ega suurte riskide võtmise kuu.

Raha

Töö tõmbab Jäära ligi ja pakub talle palju naudingut.

Suhted

Ausalt öeldes on see tipp, armastus on imeliselt dirigeeritud; see on taassünd. Romantikamaitse hõljub üle pea; teete kõik, et võimalikult kaua ellu jääda. Olenemata sellest, kas olete paar või vallaline, on periood soodne, teile meeldib tegeleda mõne teile olulise projektiga. Sa oled kahtlemata õnnelik.

Rahandus

Jäära spetsialistid võivad praegu kasutada uusi tehnikaid ja saada oma ülemustelt tunnustust oma töö eest. Selle tulemusena võib teil olla rohkem enesekindlust oma pädevuses ja see võib aidata teil lootuse ja julgusega esineda.

Astroloogi nõuanded

Ilma ühegi ohuta neid jälitama, on Jääradel võimalus nautida elu täiel rinnal. Igal juhul soovitab ettevaatlikkus, et nad ei teeks liiga palju häireid. Rämpstoidust eemale hoidmine on prioriteet, et vältida edasisi maksaprobleeme või liigsest kolesteroolisisaldusest veres. Kahtlemata on Jäära põliselanikel kasu, kui nad intensiivistavad füüsilist tegevust, eriti neid, mida tehakse kokkupuutel loodusega.Juuli toob sinuni intensiivsete ja ilmselt väga kirglike ja eriliste emotsioonide hõngu! Me ei räägi ainult armastusest ja erootikast, kuid see pole see. See on teie isiklik suhtumine, mis iseloomustab teie stiili, teie elule lähenemist, igasuguseid inimestevahelisi suhteid, teie huvisid ja nii edasi. Entusiasmi ja naudingute järele ahnitsemise, rõõmsameelsuse ja teise pilguga tulevikku vaatamise soovi vahel läheb sul hästi, kuid ole kuu teises pooles arusaamatuste eest ettevaatlik.

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Jäär juuni 2024

Sellel kuul kehtiv astraalenergia on väga positiivne, et saaksid kasvada erinevates valdkondades. Teerajaja jõuga, mille …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga