Kuu horoskoop Jäär detsember 2024

Kartmatu, kannatamatu ja võimukas Cameros pidi selle perioodi üle tõsiselt järele mõtlema, et probleeme ei tekiks. Tihedad planeetide transiidid koos märgiga takistavad neil teistega põgenemast mõistmist. Alates 11. kuupäevast muudab Merkuuri retrograadne asend suhtlemise veelgi raskemaks. Neid arvestatakse aga 22. kuupäevani Päikesekuninga tugeva ja särava mõjuga seotud Amburi märgis. Tema luí all saavad nad planeerida reise ja suhelda kaugelt pärit inimestega. Horoskoop Jäär detsember 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Sinu tööjärgne programm kuni 16. detsembrini: lehitse telekanaleid ja unista kuumadest armastusöödest. Isegi suhetes kuulutatakse välja jääaeg. Siis puhkeb detsembri keskel (armastuse)kevad: paaridele pulmareiside elavnemine, solistidele suured armastustähed! Horoskoop Jäär detsember 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Inimesed, kes juhivad oma ettevõtet, võivad oma sissetulekute suurendamiseks alustada uusi ettevõtmisi. Need, kes teevad partnerlusettevõtteid, võivad loota, et saavad nüüd rohkem kasumit. Lisaks võivad ekspordiettevõtted teenida märkimisväärset tulu ja olla tunnistajaks märkimisväärsele arengule. Ka tarkvaratööstusega tegelevad inimesed võivad näha oma varanduse tõusu. Kuu horoskoop Jäär detsember 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Detsember pole mitte ainult jõuluostude, vaid ka stressikuu. Jõuluostude pärast, aga eriti sugulastega kohtumise pärast, kellega sul pole midagi arutada, lähed närvi. Kindlasti ei tohiks neid vältida, vastupidi. Tänu Jupiteri positsioonile saate pilkamist ignoreerida ja jätta neile suure mulje. Pöörake detsembris tähelepanu ka oma tervisele ja hoidke alkoholi tarbimine piirides. Kuigi saate sellega üsna hästi hakkama, võib see siiski tekitada mõningaid lahendamata probleeme. See võib pühadehooaja rikkuda mitte ainult teie, vaid ka teie armastatud inimeste jaoks.

Astroloogiline prognoos Jäär detsember 2024

Tööl loksuvad enamus jupid paika ning eraviisiliselt oled hakanud suhtlema inimesega, kes toob sinu ellu positiivset energiat ja rõõmu.

Tervis

Energia, teravus ja elujõud on kogu kuu jooksul suurepärasel tasemel. Tegelikult on tera see, mis teid eristab, omamoodi tõuge, sisemine vedru, mis aitab teil füüsilisi kohustusi hästi juhtida ja psühholoogiliselt vastu pidada igasugusele väga tõenäolisele stressile (detsembris varitseb see alati kõiki!). Kuid ärge vaevu esteetilise aspekti üle, vastasel juhul leiate tuhat defekti!

Karjäär

Näib, et Kaljukits hindab oma pingutusi vähem, kui ta väärib. Kannatlikkus näib olevat märksõna ka karjääri puhul Detsember tundub olevat rahaliselt positiivne kuu. Teie rahaasjad võivad olla heitlikud, kuid positiivsed.

Raha

Tööedu annab jõudu perekonfliktide lahendamiseks. Jõuate järeldusele, et kuna teil õnnestus oma ametialased asjad korda saada, loksuvad lõpuks ka teie eraasjad paika. Merkuuri liigutused mõjutavad teie ettekujutust iseendast. Võimalik, et muudad oma riietumisstiili, soengut või mõnda muud detaili oma välimuses. Detsember on hea kuu oma keha detokseerimiseks.

Suhted

See on pehmelt öeldes ilus kuu, ei midagi negatiivset, lihtsalt see periood võimaldab teatud olukordades tundeid süvendada, mõtiskleda ja valikuid teha. Tähed soovitavad keskenduda prioriteetidele, veeta veidi aega lähedastega koos lõbutsedes. Armastuse ala on rahulik.

Rahandus

Töötavate Jäära spetsialistide töö tõhusus võib saada nende kõrgemate võimude kiituse osaliseks. Samuti on teil võimalus saada ametikõrgendus. Lisaks võivad teile kasulikud olla ka tööga seotud välisreisid. Lisaks võivad ka infotehnoloogia valdkonna töötajad loota töö edenemisele.

Astroloogi nõuanded

Ärevuse ja närvilisusega, millele Jäär detsembrikuu esimesel poolel osaks saab, saab võidelda heade massaažidega. Piisav toitumine suurendab veelgi massaažiteraapia eeliseid. Kuna paljud Jäärad on sunnitud reisima, on oluline, et nad võtaksid kasutusele vajalikud ettevaatusabinõud, et need ülekanded ei muudaks nende ainevahetust. Lisaks peavad nad perioodiliselt paar tundi lisapuhkust võtma, et nende intensiivne tegevus neid ei kahjustaks.Detsember tähistab üleminekut dünaamilise ja huvitava faasi vahel, kus perekond on teie mõtete keskmes. Mitte ainult sellepärast, et meil on käes pidustuste ja lähedastega koosviibimiste kuu, vaid võib-olla ka seetõttu, et võib kerkida asju, mis nõuavad teie täit tähelepanu. Lõppude lõpuks, harimine, kui olete lapsevanemad, hoolitsemine, kui olete vanemad lapsed, suhete haldamine inimestega, kes kasvavad üles ja pole enam need, mis nad olid, nõuab see kõik palju kohanemisvõimet ja palju kannatlikkust. See on detsembrikuu kergesti ületatav väljakutse…

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Jäär juuni 2024

Sellel kuul kehtiv astraalenergia on väga positiivne, et saaksid kasvada erinevates valdkondades. Teerajaja jõuga, mille …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga