Kuu horoskoop Jäär august 2024

Kogu kuu jooksul oma tähemärgis oleva Jupiteri mõju all tunned, et kõik muutub lihtsaks ja tee, mis Sind või Sinu eesmärke viib, on justkui võluväel sillutatud. Suurenenud intuitsioon võimaldab teil otsida parimaid hetki tegutsemiseks, ilma et peaksite end takistatuna tundma. Kuid Saturni kohalolek vastupidises Kaaludes tekitab raskusi teistega mõistmisel. Uraan on märgis kuni 14. kuupäevani ja naaseb seejärel Pisasesse, seega peaksid nad planeeritud muudatuste tegemiseks ära kasutama esimesed kaks nädalat. Horoskoop Jäär august 2024 – Loe astroloogide täpset prognoosi siit!

Armastus

Vaata ette! Tormid läbi elu augustis ja jooksed mööda paljudest ainulaadsetest võimalustest. Ainult siis, kui võtate aega, kuulate sügavamalt endasse, tunnete ära inimese, kes on teie hinge juba pikka aega puudutanud. Pöörake tähelepanu alateadvuse signaalidele. Kuu lõpus võib partnerluse kriis laheneda. Horoskoop Jäär august 2024 – Vaata täielikku astroloogilist prognoosi siit!

Töö

Ärimehed võivad hankida kliente suurel hulgal. Samuti on sul võimalusi saada uusi ärivõimalusi läbi välisreiside. Lisaks võivad ka ühisettevõtted teenida märkimisväärset kasumit. Siiski võib äripartneritega tekkida lahkarvamusi või konflikte, nii et peate võib-olla selle suhtes ettevaatlik olema. Kuu horoskoop Jäär august 2024 – Vaadake koos meiega tasuta astroloogilisi ennustusi!

Perekond

Kuna Jäärad on proaktiivsed ja rahutud, hakkavad paljud neist juba mõtlema, mida sügis toob. Hakkate planeerima, mida soovite aasta lõpuks korda saata. Puhkus on teie jaoks peaaegu läbi ja naasete töörutiini juurde. Kuid pole vaja kiirustada. See kuu on täis võimalusi, mida saab kasutada reisimiseks ja lähedastega koosolemiseks. Saate asju spontaanselt planeerida ja oma aega maksimaalselt kasutada.

Astroloogiline prognoos Jäär august 2024

Teil on erakordselt vähe kohustusi ja saate oma impulssidele järele anda viisil, mida te pole kunagi varem suutnud.

Tervis

Üks teie tähtsamaid eesmärke saab olema suurepärase psühhofüüsilise seisundi saavutamine, mis kajastub ka välises välimuses. Nii et siin tegelete fitnessiga, pikkade jalutuskäikudega looduses või kodu lähedal (kui on palav, siis sobivatel aegadel, näiteks koidikul ja õhtul…) ning olete tähelepanelik toitumise ja kosmeetika suhtes. Tulemused? Aja jooksul suurepärane!

Karjäär

Tundub, et teie perekond mängib teie karjääris suurt rolli, motiveerides ja stimuleerides teid. See võimaldab teil professionaalselt areneda. Rahaasjade osas tundub see kuu tavapärasest veidi vürtsikam. Kuu lõpus näib aga taas paranevat.

Raha

Kõigepealt hoolitsege oma koduste probleemide eest, seejärel ülejäänud. Kõige tähtsam on perekond.

Suhted

Näib, et kallis Jäär, romantika on heas vormis, su dünaamilisus ja ambitsioonid kutsuvad sind enda ümber, oled teadlik oma võluvast kõletusest. Hoiatus! 10. kuupäeva paiku olete armunud; teil õnnestub seal, kus paljud teised on ebaõnnestunud.

Rahandus

Jäära spetsialistide raske töö võib saada neile ülemuste tunnustuse. Lisaks võidakse inseneri- ja finantsvaldkonnas töötavatele inimestele usaldada täiendavaid töökohustusi. Seega peate võib-olla kandma praegu suurt töökoormust. Infotehnoloogia liinidel olijad võiksid aga saada võimalusi välismaale reisimiseks.

Astroloogi nõuanded

August on soodne vabas õhus füüsiliste harjutuste ja spordi harrastamiseks. Kontakt loodusega on hädavajalik, kuna see võimaldab Jäära põliselanikel oma keha hapnikuga varustada, eemaldades samal ajal kogunenud toksiine. Kodused konfliktid võivad mõjutada seedimist. Seetõttu peavad nad vältima vaidlusi söögi ajal või vahetult pärast seda. Vastasel juhul hävitavad kõrvetised ja maksapuudulikkus teie seedesüsteemi.August inspireerib sinus suurt soovi lõbu, sõpruse, reisimise ja reisimise järele. Oled seltskondlik ja isegi perekondlikud suhted võivad sellest avatud ja abivalmis suhtumisest kasu saada. Siiski tahate tõesti mõelda iseendale, seada ennast oma jõupingutuste keskmesse. Kõik see hõlmab olulisi mõtteid, mõtisklusi, mis on suunatud professionaalsele kasvule või igapäevase heaolu ja mugavuse parandamisele. Tahad end paremini tunda, igas mõttes ja igas suunas: kuidas saad ennast süüdistada?

Kontrollige ka

Post Image

Kuu horoskoop Jäär juuni 2024

Sellel kuul kehtiv astraalenergia on väga positiivne, et saaksid kasvada erinevates valdkondades. Teerajaja jõuga, mille …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga